Göz Makyajı kaş usturası diye bişey varmış kullanan var mı kızlar????

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

jiletle yavaş yavaş onlar da çıkacaktır inan bana ama kaş rengini açmak... bilemedim... elbette tercih senin ama... tehlikeli... yerinde olsaydım risk almazdım, ne kadar sırıtırsa sırıtsın.

Ortalama kaç alımda istenilen sekle ve gürlüğe kavuşulluyo bi bilgisi olan var mı

Ne kadara alıyor acaba şuan? Gerçekten çok güzel yapıyor birçok ünlünün kaşını kendisi alıyor zaten.

şu an 60 liraya alıyor kaşı..

jiletle yavaş yavaş onlar da çıkacaktır inan bana ama kaş rengini açmak... bilemedim... elbette tercih senin ama... tehlikeli... yerinde olsaydım risk almazdım, ne kadar sırıtırsa sırıtsın.

yapamam, bazı şeyler sağlıksız ve tehlikelide olsa yapıyorum malesef

Bu esmerayın yeri nerde peki arkadaşlar

Zincirlikuyuda Bellevue Residence içinde Diba Bellevue kuaförde çalışıyor. ( zorlu Center Şantiyesinin ilerisinde)

Ortalama kaç alımda istenilen sekle ve gürlüğe kavuşulluyo bi bilgisi olan var mı

seans adedi vermiyor, kaş yapısına bağlı olarak değişir

Esmeray Yıldırım çok güzel alıyor ya.Facebook'tan paylaştığı fotoğrafları hep takip ediyorum bayıldım.Ona gideceğim kesinlikle elim bollaşınca.Birkaç fotoğraf ekliyim...

Kuaförüm kaşlarımı aldıktan sonra kaşlarımın alt kısmında doğuştan bir kavisim var. Oraya gezdiriyor. Kalın ve siyah çıkıyor sanki eskisine göre.
Sol kaşımın altı dolacak gibi..

Arkadaşlar merhaba!

BU Esmeray yıldırımdan memnun kaldınızmı. Ben haftaya gidicem ve özellikle ücretin 75 lira olmasından dolayı çok kararsızım . ne dersiniz değermi? gerçekten işinin hakkını veriyormu ? ve aldığı paranın tabi ?

yani bence el becerisi olan kendiside yapabilir usturalama işlemini. bu işlem hangi sıklıkta yapılmalı?

el becerisi olan kendide yapabilir usturalama işlemini. yapanlar yada yaptıranlar bu işlem hangi sıklıkta yapılıyor?

Kızlar merhaba bende uzun zamandan beri arıyordum kaş usturasını ve buldum bir sitede isterseniz size özelden linkini atabilirim.çok mutluyum aradığımı buldum.

Kızlar merhaba bende uzun zamandan beri arıyordum kaş usturasını ve buldum bir sitede isterseniz size özelden linkini atabilirim.çok mutluyum aradığımı buldum.

merhaba,

acaba linki bana gönderebilir misin mesaj olarak? kaş usturasını uzun zamandır arıyorum ama bulamadım, gönderirsen çoooook sevinirim

Merhaba
Esmeray Yıldırıma kaş için devam ediyormusunuz kaşınız nasıl oldu bende başladımda benimde ilk seferde ince oldu :)

kizlar ben jiletle aldm kaslrmn cikmayan yerlerinden.3kez tekrarladim uzamasna pek firsat vermeden .fakt cikmayan yerlerimden hc kas cikmadi.degisen bisey olmadi yani.ayni anda geceleri sarimsakta surdum.benm kas yapim ince.oncedende almiyodm o bolgeleri zaten.baska bi yontem yokmu
bende ise yaramadi jiletleme isi.kas usturasi iaini anlamadm acikcasi.herkse mucize bi durum gibi bahsediyor.kullanan arkadaslar var olan kaslarnimi kalinlastrdi yoksa hc cikmayan yerlrden kas cikarabildilermi..yardm lutfenn

Evet bu kas usturasi denen seyi bende kullandim ve halen bazi zamanlar kullaniyorum . Ama ha jilet ha kas usturasi benim gozumde ayni sey , hic tavsiye etmiyorum kas dibinde batmalar yapiyor ve sert cikiyor kas . Ama amac kasi gurlestirmekse denenebilir

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…