Göz Makyajı Kaş sıklaştırma

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Seherkpli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2017
3
0
36
Kızlar meraba benim kaşlarım hem seyrek hem açık renkli ve ince yapmadığım kalmadı sıklaşması için lütfen gerçekten bilgisi olan bana bu konuda yardımcı olabilir mi? :KK43:

krem kür fln mı istiyosunuz yoksa microblading tarzı bişey mi?

badem yağı, vazelin fln iyi geliyo onu biliyorum. ben vazelin sürüyorum. beslediğini düşünüyorum

Aslında kür şeklinde bişey istiyorum badem yağını denedim vazelin denedim vitamin ampullerini denedim ama maalesef hiçbirinde sonuç alamadım :KK43:

Zahide yetişin bugunkı programnda suna dumankaya kaşları için bi kür önerdi yapımıda basit ona bak istersen bi

Eoseyi annemde denedik kirpiklerde biraz artış oldu ama kaşlarda işe yaramadı.kaş için hindistan cevizi yağı öneriyor blogerlar onu deneticem anneme.

Bana karanfil iyi geldi.Çocukluğumdan beri bir kasım digerinden seyrek ve inceydi.Yapa yapa oda aynı seviyeye geldi.Hem doğal kaş farı yerine de geçiyor.:süslü:

Bana karanfil iyi geldi.Çocukluğumdan beri bir kasım digerinden seyrek ve inceydi.Yapa yapa oda aynı seviyeye geldi.Hem doğal kaş farı yerine de geçiyor.:süslü:
Tam Nasıl yapıyorsunuz anlatır mısınız?
Benim de bir kAşım diğerinden seyrek.

Tam Nasıl yapıyorsunuz anlatır mısınız?
Benim de bir kAşım diğerinden seyrek.
Canım kuru karanfiller varya hani markette paket halinde bile satılıyor.Böyle tomurcuk olanlar o tomurcuk kısmını çakmakla biraz yakıyorsun.Biraz ılıyıp uygulamak için uygun sıcaklığa gelince kaşını boyar gibi uyguluyorsun.Siyah bir renk veriyor zaten esmer olduğum için evde dışarıda rahatça kullandım ben.

Onu sür bunu iç fayda etmiyor etse de suresi uzun .
En iyi çözüm, araştırın kıl tekniği

Rica ederi :))Hint yağı- tatlı badem yağı birde bemiks ampul bu tarifi kardeşim uyguladı almaktan küsen kasları gürleşti.Ama bana fayda etmedi.Kişiye göre değişiyor işte :KK76:
Sanirim evet ben bazen yapmaya useniyordum simdi iyi gerci kaşlar ama kirpiklere uzunluk katmak gurluk katmak hicbi zaman bozmaz :KK70:

Benim ergenlikte kaslarım sarı ve inceydi kassiz gibi durursun çok kompleks yapardım. Teyzemler her gece yatmadan badem yağı surerlerdi.
Baya etkili oldu.
Çok gurlestirmedi aynı hemen hemen kalınlığı kasin ama rengi daha koyu ve daha sık o günden beri.
Bir deneyebilirsin.

Aslında kür şeklinde bişey istiyorum badem yağını denedim vazelin denedim vitamin ampullerini denedim ama maalesef hiçbirinde sonuç alamadım :KK43:
En etkılı olan ttlı badem yagı ve e vıtamını..
aloe vera katarsan daha etkılı olur. Ama ne yapsan cıkmayan küsmüş kaşlar için tek care mıcrobladıng

X