Göz Makyajı kaş şeklim konusunda yardım kızlar hadi bi bakıverin =)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

princess.17

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2007
901
1
mrb kızlar ben uzun zamandır kaşlarıma kendim şekil vermeye çalışıyorum kuaföre gitmedim bayadır düz bi model vermeye çalıştım olabildiğince ama kendim alma konusunda pek başarılı değilim bayram öncesi kuaförde aldırmayı düşünüyorum kaşlarımın resmini ve istediğim kaş şekillerini koyucam hangisi benim kaşımın şuanki şekline göre daha rahat yaptırabileceğim bi modeldir karar veremiyorum pek de anlamıyorum fikirlerinizi paylaşır mısınız =) ?

bu benim şuanki kaşım

bunlarda beğendiklerim

sanırım hepsi birbirine benziyo bi araya gelince farkettim kaydirigubbakcemile3 yine de bi fikr verebilir misiniz belki bana öyle gelmiştir şimdiden saolun

Son düzenleme:
aslında bu hali çok güzel... ama illa aldırmak istiyosan 2.model güzelmiş fakat şunu söylemeliyimki; 2.model istersen kaşların incelebilir dikkat et

özellikle inceltmesin diye baştan peşin pşin uyarcam ben zaten cok karısırım surayı soyle al burayı boyle yap adım adım yaptırırım yoksa mahvediyolar srekli gittiğim kuaförüm bile olsa saol yazdığın için =)

kasini istedigin her model kasa cevirebilirsin,olmaz doye bise yok,cesaret ve dikkatli olman yeter,,,yerimseniben

çok teşekkürlr bunu duyduğuma sevindim seyrek olduğu için korkum aslında cevap yazdığın için saol sence hangisi daha güzel peki =)

çok teşekkürlr bunu duyduğuma sevindim seyrek olduğu için korkum aslında cevap yazdığın için saol sence hangisi daha güzel peki =)

eger bana soruyosan,bence en son kas guzel,gerci hepsi asagi yukari birbirinin ayni,,,
elin bi alistimi,bikac dakkada bitirirsin isiniyerimseniben

ay cnm hiç biyerini elleme sadece uç kısmını inceltt..güzle kaşların var:)

fark ediyomusunuz bilmiyorum ama 1. dekinin çoğu boya sonları özellikle kalemle boyanmış..

bak cnmm sol kaşında ufak bi oynama yaptımmm ben olsam böle alırım:)

aa evet güzel olmuş bilerek bırakmıstm hepsi cıksın rahatsekıl verim diye cok saol nem'cim yaa =) kızlar hepinize cok tesekkurler dikkate alıorm =)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…