Göz Makyajı Kaş şekillendirme hakkında merak edilenler

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Yagmurun_kizi

Çocuklarım benim herşeyim...
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2015
6.602
8.284

Bu hafta, kaşlar hakkında en çok merak edilen sorularınıza yanıt veren keyifli bir yazı hazırladım. Yüz şekline göre kaş şekli nasıl belirlenir, kaş kalınlaştırmak için ne yapmalıyım, en kolay kaş alma yöntemi nedir, ben kaş bakımı için neler yapıyorum gibi konulara değiniyorum, harika bilgiler edineceksiniz. Hazırsanız, güzellik sohbetimize başlayalım!

Kaşlarımız, yüz ifademizi ve nasıl göründüğümüzü etkiler; masum, çocuksu, çekici veya sade güzellik sergilemenize yardım eder. Sizin için en doğru kaş şeklini bulmanız, güzelliğinizle fark edilir olmanızı sağlayacaktır. Son zamanlarda kaş şekilleri modası çıkmış olsa bile bana göre bir kadının kendine yüz şekline göre seçim yapması ve onu en iyi hissettirecek modeli seçmesi gerekir. Bu yüzden, şimdi gözünüzü nereye çevirseniz kalın ve koyu kaşlar görüyor olabilirsiniz ama önemli olan sizin yüzünüze uyumlu kaş modelini bulmaktır. Merak etmeyin, size bu kadar küçük ama etkili fikirler sunuyorum:

Kavisli kaş: Ebru Gündeş, Angelina Jolie gibi kavisli kaşlar, daha çekici ve gizemli görünmeyi sağlar.

Doğal kaş: Alınmamış gibi görünen Beren Saat, Tuba Büyüküstün tarzında doğal kaş masum gösterir.

Düz kaş: Hande Yener, Özge Ulusoy gibi düz kaşlar çarpıcı ve genç bir görünüm verir.

Şimdi, nasıl görünmek istediğinize karar verin ve bu kaş şekillerini yüzünüzde hayal edip seçiminizi yapın ama lütfen gerçekçi olun.

Alıntı..

X