kaş nasıl kaldırılır

ben sürekli elimde kaldırdım bunu alışkanlık haline gitridm ve gerçekten etki etti..eskiden düşüktü benim kaşlarım çok çirkindi ama kavisli kaş şeklini ellerimle yukarı doğru kaldırarak yapıyodumm.hatta bir arkadaşın ablası güzellik uzamnıydı o önermiş arkadaşa;kalkık kavisli kaş yapısı istiyosan her sabah kalkınca 2 kere kaşlarının ortasını yukaru sert bir şekilde bastırark kaldır demiş..o günden sonra hep yaptım şimdi güzel oldu çok şükür tabi kuaförede kavisli kaş almdırmak la daha etkili olur

Son düzenleme:
kesinlikle kaşlarını ellerinle kaldıracaksınn.herkes kaşlarıma hayrandır desem abartmış olmam herhalde.annem ise bu işe şaşırır.senin kaşların eskiden çok dağınıktı nasıl böyle oldu der.hatta istediğin modele göre kaşlarını kaldırabilirsin.ben önceden kavisli istediğim için tam orta noktadan kaldırıyordum.şimdi biliyorsun düz kaş çok moda oyüzden uçlarına doğru kaldırıyorum.1 ayda hemen şekle girdi.

bak görüyormusun benim gibi bir tane daha....

evet haklsn cnm :) teşekkür ederim ellerimle kaşlarımı kaldırmayı nadir yapmıştım ama yıne sol kaşım diğerine göre biraz daha kalkık bu demek oluyorki hergün düzenlı kaşlarımı kaldırmam lazım..kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…