Göz Makyajı kaş kontürüne ihtiyacım var mı sizce ? " resimli"

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

eternity38

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2013
442
153
Mrb kizlar. Kil teknigiyle kaş konturu yaptirmayi dusunuyorum. Bayagi taktim kafayi surekli bunu arastiriyorum. Aranizda yaptirip memnun kalan ya da problem yasayan begenmeyen kotu sonuc alanlar oldu mu. Bende cok tereddutte kaldim. Kayseride yasiyorum yaptirmak icin cok fazla secenegim de yok acikcasi. Sibel elibüyük diye biri yapiyomus burda. Paylastigi resimler basarili begendim ama yine de kararsizim. Kaslarim oyle asiri seyrek ve ince degil ama sekil olarak farklilar. Yorumlarinizi bekliyorum sevgilerr... :KK36::KK36::KK36::KK200:En Büyük KK

Eklentiler

• IMG_20150814_012040.jpg
    IMG_20150814_012040.jpg
    56,1 KB · Görüntüleme: 242
  • IMG_20150814_012107.jpg
    IMG_20150814_012107.jpg
    49,4 KB · Görüntüleme: 242
Bence de oyle pek seyrek degil ama taktim kafama artik bilmiyorum sonu nolur :KK54: senin arkadaslarin neden memnun kalmadi canim sekli mi kotu oldu

Mrb kizlar. Kil teknigiyle kaş konturu yaptirmayi dusunuyorum. Bayagi taktim kafayi surekli bunu arastiriyorum. Aranizda yaptirip memnun kalan ya da problem yasayan begenmeyen kotu sonuc alanlar oldu mu. Bende cok tereddutte kaldim. Kayseride yasiyorum yaptirmak icin cok fazla secenegim de yok acikcasi. Sibel elibüyük diye biri yapiyomus burda. Paylastigi resimler basarili begendim ama yine de kararsizim. Kaslarim oyle asiri seyrek ve ince degil ama sekil olarak farklilar. Yorumlarinizi bekliyorum sevgilerr... :KK36::KK36::KK36::KK200:En Büyük KK
Gayet de fazla fazla kaşın var bence, bir kuaföre gidip düzelttirerek aldırabilirsin. Bikaç ayda aynı olurlar en geç.

Zaten benim kaslarim eskiden 2 sira biseydi. Bi kuafor bayagi inceltmisti . daha sonra kuaforumu degistirdim. Bu yeni kuaforum sayesinde ancak bu kadar kalinlastirabildik. Son 2 yildir ayni kuafore gidiyorum degistirmedim hic. Bazen kas fariyla boyuyorum guzel oluyolar

ohooo senin kontüre iht,yacın varsa ben öleyim. kaşlarının biri alınmamış gibi, diğeri alınmış gibi duruyor. bir kuaförde düzelttirsen hallolur. yeterince kaşın var. kontürle berbat ettirme.

Vhalla benim kasim seninkinden 2 kat Ince ama hic dusunmedim....cok kalin istersem ya da uzatmak istersem milim tasiyorum kas fariyla...ama yinede sen bilirsin tabii
Evet 3 haftadir alinmiyo kaslarim cikti bayagi. Ama aldirdiktan sonra kas fari surdugum zaman guzel oluyo oyle olunca begeniyorum. Yine de sıkıldm surekli farla kalemle falan ugrasmaktan. Dusunsene dustan havuzdan cikiyosun yuzun hala capcanli solgun renksiz degil. Hos olmaz mi gadjo dilo gadjo dilo Kova hatunu Kova hatunu

:) sen baya taktin gorunusune , konularindan belli
canim yaptir tabi ki eger istersen
sen nazil iyi hissediyorsan kendini oyle yap
severim kendini onemseyen insanlari

Ama dogal halimi pek begenmiyorum. Bakimli halimi daha cok begeniyorum. Ozellikle bi sure once gecirdigim estetik ameliyat sonrasi kendimi daha cok sevmeye basladim. Bi ozguven geldi :-)

Bence gerek yok sana canim senin kasina cok sekil verilir masallah kalinlar ben yaptirdim dogal durmuyo benim' kaslarim seyrek ve cok koyu renk deil mecburdum yani

Bence de oyle pek seyrek degil ama taktim kafama artik bilmiyorum sonu nolur :KK54: senin arkadaslarin neden memnun kalmadi canim sekli mi kotu oldu
Sanirim bana yazdın bunu.alıntılamadıgın icin. tesadüfen gördüm.
şekli fena değildi de silikleşti.bir tuhaf oldu.bence senin kaşın yeterince var.onların pek yoktu.bu yüzden sürekli arayış içindeler ve bundan pişman oldular.halbuki yapan da işinin ehli diye bilinenlerden.kadın bana,sana ne zaman yapıcaz ,dedi.asla yaptırmam,dedim.ikimiz de şok olduk.ben öyle beğenmemişim ki arkadaşlarinkini:KK48:

X