Kalıcı Makyaj Uygulamaları Kaş konturu sildirecegim bildiginiz yer onerisi olan var mi?

Kalıcı makyaj yaptıranlar, kalıcı makyaj kaş, kalıcı makyaj nedir, kalıcı makyaj nasıl yapılır, kalıcı makyaj silme, kalıcı makyaj fiyatları, kalıcı makyaj dudak
Ben 4 yıl önce yaptırmıştım nasl yaptıysa dövme gibi hiç çıkmadı 6 ay önce sildirmye başladım ayda bir sildiriyorum 5 seans oldu hala tam cikmadi koyuysa boya zor cikiyo biraz
Bende 2 yıl once yaptirdimm. Rengi soldu kimi yerin kimi yer cikti. Kimi yer koyuca cikarmi ki. Ve nerede sildiriyorsunuz

Kas bilmiyorum ama kollarimda ki dovmeleri 3 seansta nerdeyse tamamen sildirdim suan dikkatli bakinca anlasiliyo sonra gitmek nasip olmadi. Istanbulda bi guzellik merkezinde sildirmistim. Kasin daha farkli bi boyasi var galiba. Daha yogun renklerde oldugu icin seanslari cok olabilir.

Aman kalitesiz bir boya kullanmis. Sorun derine vermesi onun icn uzun surebilir. Lacivert gb. Rengi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…