Kaş kepeği ???

BellaBellucci

Guru
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2012
1.418
120
Merhaba hanımlar,

Son 1 haftadır cildim çok kuru,krem sür sür bir hal oldum fakat kaşlarımın altındaki deri de çok kurudu ve pul pul oldu dökülüyor,bildiğiniz saçtaki kepeğin kaştaki hali yani

E haliyle kaşınıyor da,kaşıdıkça kaşlarım elime geliyor,ne önerirsiniz ?

İlk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum,ne yapayım bilemedim doğrusu

Benim eşiminde kepekleniyor dr. agitmeyide hiç sevmez biz eczaneye danışarak bir krem almıştık iyi geliyordu ama eşim düzenli kullanmadı.İsterseniz sizde yakınınızdaki bir eczaneye danışarak deneyin fayda görmezseniz dr. agidersiniz.

İlk kez böyle bir şeyle karşılaşınca panik oldum,aslında derdim kepekten ziyade kaşlarımın 1er 2şer dökülmesi,sanırım derinin kuruluğundan dökülüyorlar

Bugünden itibaren badem yağı kullanmaya başladım,bakalım artık faydası olmazsa cildiye doktoruna gitmem gerekecek.

ben de geçmişte aynı durumdan muzdarip biri olarak cildiyeye gitmenizi öneririm..
fakat bu tür döküntüler mevsimsel de olabiliyor ya da stres ve sıkıntıya bağlı olarak gelişebiliyor.
benimkiler arda tekrar çıkıyor sonra yok oluyorlar cildim problemli olduğu için bana artık normal geliyor yani kafama takmıyorum tatlım

Sorunum hala devam ediyor,her gün de badem yağı vs uygulamama rağmen.

Ben çölyak hastasıyım o yüzden her önüme gelen kremi ilacı kullanmak istemiyorum,doktora gidince doğal bir tedavi önereceğini de sanmıyorum açıkcası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…