Göz Makyajı kaş kalemiyle istediğim kaşları yaratabilir miyim?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

bisquit

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2007
692
4
kızlar benim kaşlarım oldukça kavisli...
.neredeyse adile naşit'in kaşları gibi...
öyle olmasa da tam kavisi yakın...
size bir sorum olucak kaş kalemi kullanarak kaşlarıma düz bir şekil verebilir miyim...
yani kaşlarımı çizerek düzmüş gibi gösterebilir miyim...??
kaşlarım düz olsun istiyorum ama bu pek mümkün değil...
kaş kalemi kullananlar lütfen yardım etsin...acil...

Son düzenleme:
canım bu resimdeki gibiyse sadece ufak rötuşlarla biraz hafifletebilirsin.. bide con inceyse kaşların burdaki gibi cok ince kontürlerle yapman lazım.. yoksa kötü durabilir.. ama işte elinin ustalıgına kalmıs bişey deneye deneye bi bak illaki uygun sekli bulursun...

iyi de çok kavisli olduğundan düz bir kaş elde etmem için kalemle baya bi çizip doldurmam gerek...nasıl ince çizebilirim ki...???

işde dümdüz olmaz sadece hafif kavisini yumusatabilirsin.. yoksa paylaco gibi olmazmı??

bukadar ince kas ancak bukadar düzleşir kalemle

ya linkler hata veriyo tekrar deniyorum

Son düzenleme:
bukadar ince kas ancak bukadar düzleşir kalemle

ya linkler hata veriyo tekrar deniyorum

anlıyorum canım...bana çok yardımcı oldun aslında çok sağol...dediğin gibi öbür türlü palyaço gibi oluyo...bi de aktığını düşünemiyorum...kendinden kavisli olduğu için de ne kadar değişik aldırsamda doğal bi kavis var...bende düz kaşa özendim ama rezil olmaktan daha iyidir...hihoyyythihoyyythihoyyyt

aslında cnm ince kaştansa kalın kaşa geç.cok hoş ve doğal ,daha genç gösterir.acil cıkarmak için kaşlarını sarmısak sürebilirsin.badem yagı da etkili ama o kadar diil.1 ayda yenilenirsin bence

kızlar bişe sorabilirmiyim. bu kaş kalemi dediğiniz şey göz kalemi mi yoksa yarı mı satılıyo ve de elini değirince bozulmuyomu. cahilliğimi mazur görün

kaşlarının kavise kadar olan kısımlarını alıp gerisini kaş kalemiyle düz bir sekilde boyayabilirsin ama dogal bir goruntu olmayabilir,kaş farları da daha dogal bir sonuc verir cnm...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…