Göz Makyajı kaş için mucize bir tarifi olan var mı?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

ela gozlum

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2012
246
47
kızlar ömrümüzün tamamı sanırım kaş uzatmakla geçecek... .s ben 3 yıldır muzdaribim kaş konusunda iyice canıma tak etti... bildiğiniz mucize bi tarif varsa yazar mısınız? lütfen çok kötü durumdaym....

Sarımsak yağını denediniz mi?

denemedğim bir yöntem yok desem yeridir... hiçbir şey işe yaramadı bende kaş gürleştirici bakım yağları falan hep kullandım ama sounç yine aynı... şu an da organik şampuan kullanıyorum saçım için ama onun da yararı olur mu bilmiyorum

Arkadaşım ben daha önce anti aging ürünü olan SELENYUM E almıştım.Tamamen farklı bir amaçla almıştım aslında.Kullandıktan bir ay sonra aynaya baktığımda birden kaşlarımın gürleşmiş ve siyahlaşmış(rengi koyulaşmış) olduğunu farkettim.Normalde kaşlarım seyrek ve rengi de soluktu.Kirpiklerim dersen özellikle altta hiç yok denecek kadar azdı.Kirpiklerimede fayda etmiş ama kaşlara etkisi çok daha fazla.Sonra araştırdımki, meğer kaşları en iyi besleyen,en gerekli vitamin E VİTAMİNİYMİŞ.Buraya kadar herşey çok güzel ama bu ürün vücuttaki diğer tüylerin de kuvvetlenmesine neden oldu tabi.Kutunun içinde 60 tane vardı ve hergün bir tane alıyordum.Artık mecburen bir kutuyu bitene kadar kullandım.Gerçekten kaşlara çok kısa sürede etkili oldu.Ancak her yerim tüylenir diye korktuğumdan bir daha alıp kullanmadım.Devam edebilseydim eminim çok iyi kaşlarım olacaktı.Yıllardır bende kaşsız kirpiksizim.Ama ürünü bıraktıktan sonra zaman içinde vücudumda kuvvetlenen rengi koyulaşan tüyler tekrar eski haline döndü.Ama kaşlarımdaki gürleşme ve rengindeki koyulaşma kaldı.Bu da beni çok memnun etti.Eğer sende bazı sonuçlara razıysan, tek kaşlarım düzelsin sonra vücuttaki etkileri geçer diyorsan bir bu ürünü kullanabilirsin.Benim aldığım amway selenyum E idi.Başka bir çözümde televizyonda izlemiştim.Özellikle İstanbul'da bu işi çok iyi yapan bir yeri göstermişlerdi.Kaşa kalıcı makyaj yaptırabilirsin.5 yıl gidiyormuş en az.Orda bir bayanın kaşına nasıl yapıldığını gösterdi.Kadının doğru dürüst olmayan kaşı ve kirpiği kalıcı makyajla çok iyi oldu.Hemde çok doğal,sanki kendinden gibi.Yani hiç makyaj gibi değil çok doğal.Herhalde nasıl bir şey istediğini söylüyorsun ona göre yapıyorlar.Ama bu işli herkes iyi yapamaz tabi.Gerçekten işinde uzman birisine yaptırmak lazım.Bu arada fiyatıda pahalı tabi.Herkesin bütçesi elvermeyebilir.Umarım biraz yardımcı olabilmişimdir.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…