Kas gevsetici?

bayankapriss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2015
255
53
Arkadaslar dugunumun yaklastigindan ve oynayamadigimdan bahsetmistim sizlere bi kac kendi capimda prova yaptm yok resmen kazulet gibi vucudm istemsiz olarak yapamadigim icin vucudum kasiliyor sizce kas gevsetici nasil olur denemeli miyim benim durumumda olan var mi bu arada paxera ve dideral kullaniyorm

Oynayabilmek için ilaç falan almayın tabiki...
Toplanın arkadaşlarınızla düğüne kadar oynayın günde bir kaç saat tamamdır...
kas gevşetici de Zaten size kıvraklık kazandırmaz... aradığınız şey o değil yani..

İşe yaramaz, aksine rehavet ve uyku hali veriyor.

Bu tür ilaçlar insanda uyuşukluk hissi yapıyor. Düğününüzde uyur gezer gibi dolaşmak istemezsiniz herhalde. Olduğu kadar oynayın içinizden geldiği gibi. Gelinlikle pek fark edilmiyor zaten.

vücudun tutulmuş olsa al dycemde senin çekingenliğinden dolayı o hareket et utancını yen dans klipleri aç izle onlar gibi yap oyna iyi gelir

Hayatta boyle bir sey aklima gelmezdi:))
Biraz prova yapin ilacla olur mu hic.
Bu arads ben de hic oynayamam. Aslinda oynarım ama cok utaniyorum nasil asarim bilmiyorum cunku kardesimin dugunu var benim de

kiz kac gevsetici icersen dugunde oynamayi gectim yeeinden kalkamazsin o nerden geldi aklina uyku yapiyo o ben bi kac kez kullandim dr yazmisti sarhos gibi yerimden kalkamadim :)

Tabii ki hicbir ise yaramaz o ilaclarin gorevi rahatlatmak degil. Paxera ve dideral ise yaramiyorsa yapacağınız tek sey davranis terapisi. Bol bol antreman. Tek basiniza degil ama insanlari toplayip onlarin onunde oynayin. Hatta musakbel esinizle karşılıklı yapın. Bu sosyal fobi sayilabilir mi emin degilim ama bu tarz seylere ilactan daha iyi gelen sey o korkunun ustune gitmek bol bol.

Evet sosyal fobi var

Orgazmı kolaylaştırır, ek bilgi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…