Göz Makyajı Kaş Farı mı Kaş Kalemi mi?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

ortaya_karisik

Orkide
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2009
37
1
Kızlar sitede kaş farı yada kaş kalemi ile ilgili bir çok konuyu okudum hatta ne olur ne olmaz diye üstünden 2-3 kere daha geçtim şimdi alıcam ben ama hangisi daha iyi bilmiyorum ben okula gittiğim için hani belli olmasını istemem yani belli olmıycka sürdüğüm ama sürmüş olucam yani azcık saçmaladım ama :)) neyse kaşlarımın arasında kellikler var maksat onları örtmek kapatmak yok etmek yani yokmuş gibi göstermek xD ama kaş farımı alıyım yoksa kaş kalemimi bilmiyorum kesinlikle şu iyidir diyebileceğiniz hangisi bird etabi hangi mara o da var yardımcı olursanız çok minnetkar kalırım valla a.s.

bence kas kalemi,gerci burda bicok kisi kas fari diyo ama,bana cok yapm acik geliyo,kalem daha dogal duruyo ,,,,benim fikrim,ben kalem kullaniyorum,gerektiginde,,,,

Bencede ka$ kalemi..çünkü daha ince bir çalı$ma yapabiliyorsun ve daha doğal duruyor..Ben Dior unkini kullanıyorum memnunum..alternatif olacaksa body shop unkide güzel onuda bir arkada$ım kullanıyor

bence de kaş kalemi..

benim kalemimim kapağında kaş fırçası da var. nokto nokta sürüyorum kaşlarıma ve fırçasıyla yayıyorum gayet doğal duruyor..

Ben ikisinide kullandım,
kaş kalemi benim kaşlarımı döktü.
Şu anda kaş farı kullanıyorum ve memnunum,
younblood
sabah işe gelirken sürüyorum akşam eve döndüğümde hala sabah sürdüğüm gibi kalıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…