kaş belirginleştirme

snickers79

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2008
149
0
kızlaaarr bu kaşları bi far gibi bişeyle boyuyorlar ya hani o far nedir hangi markadır genelde kuaförlerde kalem yerine kullanılıyor ve doğal duruyorda yardımcı olurmusunuz?:KK34:

duruyor kuzumda griye benzer bi far gibi beliyor bana o.ben ne zaman makyaj malzemesi satan biryere sorsam hep elime kahverengi kalem tutuşturuyorlar iimi :KK9:

Ben yeni aldım ve çok memnunum arkadaşlar. Flormarda satılıyo. Renk füme ile kahverengi arası bişy. Önde far gibi geldi. Oradaki bayan deneme yaptı kaşlarıma sürdü. Harika bir görüntüsü oldu. Bi de en önemli tarafı makyaj temizleyicisi ya da sabun olmadan onu kaştan çıkaramıyosunuz. En beğendiğim tarafı bu oldu. Bayan parmağınızla ya da peçeteyle silin çıkmayacağını görün dedi. Deneme yaptım gerçekten de haklı çıktı. Ayrıca inanılmaz doğal duruyo. Çok memnun kaldım tavsiye ederim.

Valla ben kryolan'dan aldığım far paletimden uygun tonda uyguluyorum arkadaşlarıma ya da çevreme gayet de güzel oluyor..kendime ihtiyacım olmadı için sürmüyorum ama olsaydı kullanırdım kesin..

Kryolan ın farlarından uygun rengi kullanmanızı öneririm. Öncesinde kalem kullanıyordum hiç biri bu kadar doğal durmuyordu.

X