Göz Makyajı Kaş balmını bilen var mı ?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

msozcelk

1o.1o.2o11
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2013
1.977
179
akadaşalr bir videoda izledim kız kaşlarının sabit durması için kaş balmı sürüyordu benimde kaşlarım uzadkça aşağıya dğru iniyor yani sürekli aynada düzeltmekle geçiyor ömrüm nette araştırdım kaş balmına dair hiç bir şey yo bileniniz varsa çok makbule geçer.

Kaş sabitleyici diyorlar canım öyle geçiyor genelde..Ben de sormuştum her yerde olmuyormuş tam dediğimiz anlamıyla ama şeffaf rimeli kullananlar çokmuş bunun yerine

MAC Brow Set - Kaş Sabitleyici kesinlikle tavsiye ederim. Benim de kaşlarım düşüyor. Bunu kullandığımda olduğu gibi kalıyor.

Kaşımız sabit deılmı zaten ne ıse yarıomus ki o

canımm belki sende o sıkıntı yoktur ondann ihtiyac duymamışındır hiçç ya şimdi kaşları alınca sıkıntı yokta azz uzayınca hemenn aşağı dgru sarkıyo buda hoş bi görüntü değil tbi onu sabitlemek içinde böyle bi şey varmışş bende sans eseri grdmm

canım boş yere MAC e para verme gereksiz pahalı herhangi bir markanın alabilirsin mesela ESSENCE; sanırım 6 7 lira civarıydı
MACin ki 48 lira

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…