Kaş arası botoks ya da dolgu

Drops

Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2022
71
34
29
Merhaba arkadaşlar kaşımın arasına dolgu ya da botoks yaptırmayı düşünüyorum. Yakın zamanda yaptıran var mı acaba? Önerebileceğiniz yerleri söylerseniz sevinirim. (İstanbul ya da Antalya için)

Ben göz çevresi ve alnıma botoks yaptırdım 3 ay önce çok doğal oldu kaşlarımı da hafif kaldırdı göz kapaklarım düşüktü iyi oldu çevremden de olumlu tepkiler aldım🥰 İzmir olsa isim verirdim🤷🏻‍♀️

Merhaba bende daha iki gün önce Nişantaşı'nda doktor Orhan Cesur'a kaş arası dolgu ve botoks yaptırdım. 1 sene önce yine yaptırmıştım aynı yerde bu ikinci oldu. İlk yaptırdığım dolgu beni bir sene idare etti çok memnun kaldım. Şimdi işlem yeni olduğu için kaş aramda biraz şişlik var ama güzel olacağını düşünüyorum.

Merhaba arkadaşlar kaşımın arasına dolgu ya da botoks yaptırmayı düşünüyorum. Yakın zamanda yaptıran var mı acaba? Önerebileceğiniz yerleri söylerseniz sevinirim. (İstanbul ya da Antalya için)
Ben yeni yaptırdım çok memnunum iyi yerde yaptır mutlaka çoğu yer çok sulandırıp ne olduğu belli olmayan malzeme kullanıyor bu arada yaşınız kaç ben bıtoksu oğuzhan demirele yaptırdım dün rütüşumuda yaptı Yüzün nerelerine yapacağını çok iyi bilen bir doktor inanın yüzüm şu sn hatika görünüyor i

Ben yeni yaptırdım çok memnunum iyi yerde yaptır mutlaka çoğu yer çok sulandırıp ne olduğu belli olmayan malzeme kullanıyor bu arada yaşınız kaç ben bıtoksu oğuzhan demirele yaptırdım dün rütüşumuda yaptı Yüzün nerelerine yapacağını çok iyi bilen bir doktor inanın yüzüm şu sn hatika görünüyor i
Selam bende düşünüyorum. Tavsiye uzerine gitmek istiyorum. Bana fiyat ve semt konusunda bilgi verirmisin rica etsem.

Merhaba bende daha iki gün önce Nişantaşı'nda doktor Orhan Cesur'a kaş arası dolgu ve botoks yaptırdım. 1 sene önce yine yaptırmıştım aynı yerde bu ikinci oldu. İlk yaptırdığım dolgu beni bir sene idare etti çok memnun kaldım. Şimdi işlem yeni olduğu için kaş aramda biraz şişlik var ama güzel olacağını düşünüyorum.
Selam size de sormak istiyorum. Kaca yaptırdınız ve kaliciligi ne kadar? Bir de sonuc nasil oldu?

Selam. Orhan cesur gercekten iyi mi,? Kampanyasi var. 5 bolge botoks 1000 TL. Cok uygun ama güvenemedim pek. Baska yere sordum dediler ki sahte iran malı getiriyorlar o olabilir... Giden biri olarak bana dusunceni soylermisin rica etsem

Selam. Ben Bandirma’da yaptirdim gecen hafta bugun tam 7.gun kas arasinda derin ciZgim vardi 34 yasindayim ama cizgi cok:) suan acildigini net sekilde goruyorum. Fiyat fikri olsun diye ben 1000tlye yaptirdim kaz ayaklari burun ustu, kas arasi ve alnim icin

Çok uygun yaptirmissin. Umarim guzel olmuştur. Ben güvenemedim pek uygun ya ondan :)

Merhaba Orhan beyi sormuşsunuz siteye uzun zamandır giriş yapmıyordum yeni gördüm. Daha geçen gün yine kendisine botoks için gittim. Önceden yaptırdığım dolgu hala çok güzel duruyor onu tekrarlatmadım. Botoksa zam gelmiş bu arada 1500 lira olmuş yüzün üst bölgesi. Yeni yapıldığı için henüz botoksum tam oturmadı ama şimdilik bir komplikasyon yok. Sonuçtan memnunum.

X