Göz Makyajı Kaş almak

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

gzmylmz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2008
5
0
öncelikle merhaba demek istiyorum
benm yaşım 15 lise 1.sınıf öğrencisiyim kaş konusunda çok takıntılıyım çünkü ailem kaşlarımı aldırmama izin vermiyor.sizce kaş aldırmanın yaşı var mı yani bi yerde okumuştum 18 yaşından önce kaşlar alınmamalı çünkü o yaşta yüz htları daha yeni oturmaya aşlıyo diye bu doğru olabilir mi?

CANIM BENİM...napcaksın kaşlarını alıpta?şimdi ailene kızıyosundur ama inan erken.önce yaşını yaşamaya bak,zaman öyle hızlı geçiyor ki birde bakmışın 20-25 oluvermişin.o zamanda offf kaşlarım niye çıktı?kim aldıracak şimdi diyeceksin...

eğer çok çok fazla ve kalınsa biraz düzelt ama onun dışında 15 yaşında doğal kaşlar en iyisi :)

Ben aldırıyorum canım aynı yastayız =) Cok incelmedigi sürece gayet hos duruyo ve yüzü cok degistiriyo tek derdi sürekli kuafore gtmek zorunda kalıyosun =)

eğer çok kalın değilse kesinlikle alma ya doğallık dha güzel bence cemil ipekçiden duymuştum 20 yasınıza kadar saçınızı boyatmayın kaşlarınızı almayın en doğal olmanız gereken zaman demişti

cnm ben lise ikide alt kısımlardan bi kaç tane alıyordum anlaşılmıyorduu..o şekildee al istersen ..ama gidipte incecik bişy yapma..o formanın üzerinde hiç hoş durmuyorrr...seni çok rahatsız eden kısıımlardan bi iki tane çekiver:)

bence alma.yani öyle çok kalın değilse neden alasın ki?hem biliyo musun aşırı değilse alman günah.

Vayyy be Cemil ipekçiye bak senn... :roflol: :roflol:
Bunu söylemesi gerken, en son adam.... lülülülülülü

sana tavsiyem
şimdiden aldırmaya başladığın taktirde kaşın doğal formunu ve alması gereken şekli bozarsın.
lütfen,boya,makyaj,kimyasal ürün kullanımında acele edip doğal güzelliğinizi ve duruluğunuzu katletmeyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…