Karnınızın En Son Ki Hali Nasıl Görünüyor :))

ZeytinKek

Guru
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2008
3.183
1.093
Arkadaşlar artık kısmetse mart anneleri olarak son zamanlarımıza yaklaştık.. benim karnım sanki kocaman top yutmuşum gibi duruyor. bide öne öne dimdik gitti iyice. benden önce her yere o giriyor sığmıyoruz :) Bazen ikiz mi diye soruyorlar bende gayet ciddi ce hayır üçüz bekliyorum diyorum :))) Acıcık da kilo aldım 20 kilocuk kadar :) Ama aldığım kiloları göstermiyor muşum genelde öyle söylüyorlar. bazı anne adaylarına şaşırıyorum valla !! benimle aynı haftada olanların küçücük karınları var, ben 3. ayımda pantolonlarımı terk etmiştim evde kocamın tşörtlerini falan giymeye başlamıştım.. gerçi karnı küçük olanların iç karınları geniş oluyormuş.. Çoraplarımı giyerken neredeyse yuvarlanıcam yana doğru :)

nilmısracım ben 16 kilo aldım ama benimde belli olmuyo sadece öne sivrilen bir karnım var herkes kaç ay var doğuma diyo 10 gün kaldı deyince baya bi şaşırıyolar.öyle olmasına rağmen rahat hareket edemiyorumçorap giymek demişsim ah ne büyük dert o.....

benimde karnım çok büyük ben çoraplarımı giyemiyom eşim yada annem giydiriyo eşofmanı bile giyerken zorlanıyorum ya ben acayip ağırlaştım 39.haftadayım çok heyecanlıyım rabbim sağ salim yavrularımıza kavuşmayı nasip eder inşallah

ay o çarap giymek eşim kahkahalara boğuluyo ben giyinirken...17 kilo aldım eşim bana şişko dio :))...karnım resmen basket topu koymusum gibi.dısardan görenler aynen banada kaç ay kaldı diolar bende 13 gün diince sok oluyolar

kızlar bende nisan annesi olarak sizinki kadar büyümesede karnım baya büyüdü hatta dün akşam kapıyı açıyordum ve göbişim,n okadar büyüdüğünü hesaplayamadım ve kapıyı malesef göbişime çarptım ALLAH tan çok şiddetli çarpmadım bişey olmadı tabi eşim bi ğüzel kızdı bana dikkat et bebişe bişi olacak diye kızlar pabucumuz cama atıldı ne dersiniz?

merhaba arkadasim inan yazdiklarini okurken cok güldüm cünkü ayni seyleri bende yasiyorum benim coraplari bezen esim giydiriyor hatta yoksa 10 dakika ugrasiyorum karnimda aynen öne dogru büyüdü gitti bende 19 kilo aldim canim 37+5 teyim artik dogsa diyorum doktorumuz bu günde olabilir haftayada demisti belli olmazmis ama henüz dogum kanalina girmemis neden acaba?...

canlarım ya ben hamile değilim evli bile değilim ama DUALARIM SİZİNLE SAĞLIKLA YAVRULARINIZA KAVUŞUN İNŞ

kizlarr ben nisan 2 annesi olcam ama icimden bi ses martin son haftasi dogacak gibi geliyo zaten gobegim iyicene asa indi yani yuttugum basket topu sanki dusdu dusucek gibi:))

allahim hepimize yardimci ol yarabbim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…