karnımda şişlik

E

EU1

Ziyaretçi
Arkadaşlar sizlere bir sorum olacak ben sabah kalkınca karnımda hiçbirşey yok dümdüz oluyor sonra akşama doğru afedersiniz sanki 7-8 aylık hamileymişim gibi karnım şişiyor acaba sulardanmı kaynaklanıyor acaba diyorum sebebini bir türlü anlayamadım başına gelen varsa beni aydınlatırmısınız ne yapmalıyım.Sevgiler a.s.saygılar kızlar kendinize iyi davranın....:1hug: takmayın kafanıza tokadan başka hiçbirşey.

gun icinde yediklerin ve ictigin su bile sisirebiliyo.............siskinlik icin receteler var,,arastirirsan bulursun,,,,,,,,,bende yapiyoruz bi tutm rezene,bi tutam anason ve yarim limonu kaynamis 2 bardak suda 10 dakika demlendirip suzup iciyorum...sabah ac karnina ictinmi daha iyi ama....daha cesitli tariflerde var burda,,,,,,,,,,,,

bendede bu sorun var devamlı hamile gibi geziyorum
evde tedavi etmektense doktora gitmek mantıklı geliyor
buralarda bir gastroentoloji uzmanı arıyorum bulsam hemen gitcem
evet yediğimiz içtiğimiz bazen şişirir ama benim hep böyle

büyük ihtimal midende mikrop var anneminde öyle oluyordu bir kan testiyle ortaya çıktı.. ilacını kullandı ve artık şişmiyor tatlım hemen dr'a kıslar..

yok be arkadaşım 2-3 sene önce az doktora gitmedim.mikrop çıkmadı. bende reflü ve gastrit var.ilaçlarını kullanınca rahatlıyorum ama şişliğim yinede geçmiyo.offf
mesela sabah bol gelen pantalon akşama doğru acayip sıkmaya başlıyo.akşam kendimi eve zor atıyorum.

bende de oluyor şişlik karnımda bşy yemezsem iniyor mesala sabahları dümdüz ama bir şey yedimmi ve sulu içeçekler tüketimmi şişiyor 4 aylık hamile gibi oluyorum birde su yu o kadar çok tüketiyorum ki günde blki 5 ltre belki 7 ltre o kadar içiyorumdur su nerdeyse bu yüzden kendimi bildim bileli hiç göbeğimin dümdüz olduğunu bilmem birazda vücut yapısı takma arkadaşım:)

güncel değil........................

X