Karnim pit pit ayiyo nie????

E

EU1

Ziyaretçi
yanı karnım derken kesenın yerleştiği yerler.ben 6 haftalık hamileyim.bundan öncekı hamileliğimdede olmuştu bu 3 haftalık bı düşüktü o.bu bıtek bende olmuyodur herhaldebenneyaptımki bılgısı olan varmı bı yardım edıverın hatunlar.bugun evde yokum anneme gıdyrm mıde bulantılarım yüzündenkafamçokkarıştı şimdiden teşekkür ederım kızlar

teyzemin gelini böyle söylemişti 2 hafta sonra hamile olduğunu öğrenmişti.şimdi bi kızı var.ama ben farkettıkten 1 hafta sonra düşük yapmıştım yıne öyle olmaz inşallah:Saruboceq:

Canım öncelikle hayırlı olsun bebişin inşallah sonuna kadar sağlıcakla taşırsın ve bir avazda kucağına alıverirsin,,,bebek yerleşme aşamasında iken rahim büyümeğe başladığı için pıt pıt atma şeklinde hisler duyabilirsin bende ilk oğlumda duymuştum,,,bide oğlumda önce düşük yaptığım bebişte duymuştum,,,kendinizi yormamaya özen gösterin bol su için,,,sevgiler,,,

CANIM BENİM...SAKIN PANİK YAPMA... İYİ DÜŞÜN İYİ OLSUN ...
RABBİM YARDIM EDER... SEN BEBEĞİNE SIKI SIKI TUTUN.....KÖTÜ HİÇ BİŞİ AKLINA GETİRME...HAYIRLISI OLSUN...a.s.
ALLAHIN İZNİYLE KUCAĞINA AL İNŞALLAH....

Arkadaşım o hissettiğin şeyler kendi kalp atımın da olabilir.Eğer heyecan,yorgunluk,üzüntü vs. şeyler olduysa kalp atışların hızlanır ve bunu hissedebilirsin tıpta buna taşikardi deniyor ve tansiyon takibi ve nabız takibi yaptırman gerekebilir.Tabii bu sadece bir ihtimal sen içini rahat tut ve dinlen bi problem olursa sor canım.Geçmiş olsun

Benim suan 3 bucuk yasinda bi kizim var benimde hamileligimde hep seyirmisti karnim bu gayet normalmis kafana takma bunlari canim insallah hayirlisinla kucagina alirsin

okursunuz okumazsınız belkı ama hepınıze çok çok teşekkür ederım kıızlar allah razı olsun

X