karmaşık bir durumdayım......

buket:d:d:d

Guru
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2007
56
15
slm arkadaşlar uzun bir zamandır bebek istiyoruz maalesef olmuyor.son adetim 27 eylüldü.yaklaşık 3,4 gün sürdü aradan 1 hafta sonra kahverengi leke geldi 2 gün üst üste...adet olmama 1 hafta var...3 gündür gözlerimi açamıyorum sanki göz kapaklarımda 10 kilo ağırlık var kasıklarımda adet olacakmışım gibi ağrı oluyor zaman zaman...ara ara mide bulantısı yemeklerden sonra...gögüslerimde berbat ağrıoo heleki dokununca :KK43: dün gebelik testi yaptım...2.çizgi silik çıktı sonra dayanamayıp bir daha test aldım yaptım tek çizgi çıktı....stres oldum iyicee...biliyorum bekle adetini diceksiniz ama meraktan çatlıyorum :KK14:

slm arkadaşlar uzun bir zamandır bebek istiyoruz maalesef olmuyor.son adetim 27 eylüldü.yaklaşık 3,4 gün sürdü aradan 1 hafta sonra kahverengi leke geldi 2 gün üst üste...adet olmama 1 hafta var...3 gündür gözlerimi açamıyorum sanki göz kapaklarımda 10 kilo ağırlık var kasıklarımda adet olacakmışım gibi ağrı oluyor zaman zaman...ara ara mide bulantısı yemeklerden sonra...gögüslerimde berbat ağrıoo heleki dokununca :KK43: dün gebelik testi yaptım...2.çizgi silik çıktı sonra dayanamayıp bir daha test aldım yaptım tek çizgi çıktı....stres oldum iyicee...biliyorum bekle adetini diceksiniz ama meraktan çatlıyorum :KK14:

cnm ilkinde silik çıkmış çnkü hcg birikmiştir az aradan snra öbürünü yaptın ve çıkmadı öylemi ilginç bnm 2.dede çıkmıştı ama daha az silikti 2.de hcg yoğun değildir belki git bi kan ver bakalım net çıkar onda cnm özelde 2 saatte veriolar için rahatlar hem inş bebiş senledir :):nazar:

cnm ilkinde silik çıkmış çnkü hcg birikmiştir az aradan snra öbürünü yaptın ve çıkmadı öylemi ilginç bnm 2.dede çıkmıştı ama daha az silikti 2.de hcg yoğun değildir belki git bi kan ver bakalım net çıkar onda cnm özelde 2 saatte veriolar için rahatlar hem inş bebiş senledir :):nazar:

ay cnm inşallah dediğin gibidir..ilk yaptım 2. çizgi silik çıktı dierini yaptığımdada tek çizgi çıktı ilk testin bozuk olduğunu düşündüm açıkcası ama bugunde aynı belirtiler yaşayınca buraya yazmak istedim...yarın sabahtan gidip kan testi yaptırayım en iyisi çok tsk ederim cevabın için inşallah bebeşim vardır :emir_bebek:

3 sey olabilir:
1. ikinci testi yaptiginizda idrarinizda yeterince hcg hormonu bulunmamasi, genelde sabah ilk idrarla yapilmasi en garanti sonucu verir
2. Allah korusun ama kimyasal gebelik gibi bisey olabilir
3. Test hatali olabilir
Hayirlisi olsun canim insallah hamilesindir :KK49: Testi sabah ilk idrarinla yap en etkili sonucu alirsin

ben şüphelendiğim ay hiç idrar testi yapmadm böyle kafam karışır diye
hemen kan testi verdim ve müjdeli haberi aldm kesin ve nettt :))
Umarm sende güzel haberler alırsn

merhabalar yenı uye oldum bu kulubee :KK70: 6 aydır bebk ıstıyoruz ama olmadı henuz:KK43: en son adetım 16 eylülde oldu. hala adet olmadım gögüslerimde dolgunluk ve agrı varr kasıklarımda agrı cok oluyo bazen mıde bulantısı yasıyorum ama cokk degl ama 2 gun çnce idrar testi yaptım ama tek çizgi çıktı halada adettt olmadım şimdidee gögüs uclarımda çokk ağrı var hamılemıyımmm sizceeee:KK43:((

X