Karma Sıkıntı, Dert, Mutluluk Köşesi (Açıl Rahatla):((((:))))

Canım 20 aylık bir kızım var inşallah en kısa zamanda seninde olur...
Yok canım ya erkekler öyle düşünmüyor aman çocuk olsunda eşimin bacağında selülit olsun varsın kilosu olsun demiyor.
Ben de rahatsız oluyorum ama ne yapayım tembelin önde gideneyim

haklısın:) ama su an benim için bebek ön planda:)

dert bitmiyor yüzümü güldürecek nişanlımın gözlerine bile bakamıyorum ufacık bi kavga ettik ama herkez karsımda oldu insanlardan ne laflar duydum kulaklarımda çınlıyor o ise barışsak bile bana soğuk kaldı defalarca ölmek istiyorum ne kadar aşağlandım ne kadar küfürler edildi ama ben onu seviyorum çok seviyorum o ise sanki şimdiye kadar onu sıkmışım gibi sevmediğim herseyii yapmaya çalısıyor ne onla kalacak gücüm var nede gidecek gücüm var ölüyorum ama görmüyor ben onu cok seviyorum sırf ailesi istedi diye benden ayrılmak istedi ya benim onlara yaptığım fedakarlıklar ne olacak daha 22 yaşındayım bunlar bana ağır geliyo ölmek istiyorum onsuz yaşamaktansa ölmek daha iyi sırf ayrılmasın diye kimseye bişi yapmadığım halde aradım yalvardım özür diledim neşem soldu yüzüm gülmez oldu nefesim her defasında boğazımda kalıyor sanki bi yol yok sanki ne onsuz olabilirim ne onla düzelecek mi bilmiyorum sanki cok kötü seyler yapıp onu aldatmışım gibi kafamı kaldıramıyorum o çok sevdiğim gözlerine bakamıyorum. ölüyorum ama o görmüyo naptım o kadar büyük kimseye bi laf etmedim bi saygısızlık etmedim Allahım diyorum keşke ölsem binlerce kere ölsem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…