Makyaj Ürünleri Karma cilt yapısına sahip olup fondoten ve pudra tavsiyesi olan

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

DonukPudra

asparagas!
Kayıtlı Üye
8 Mart 2011
25.898
28.128
merhaba arkadaslar benim karma bir cildim var yaglı bile denebilir fodoteni günlük kullnamıyorum anca özel günlerde. ve ara sıra. flormar cecile gibi ürünler kullandm ama memnun kalmadım daha da yüzüm sanki yapıs yapıs görünüp parlıyor daha yaglı gösteriyo.. benim gibi cilt yapısına sahip arkadaslarım hangi marka üründen memnunsunuz.

fondöten bilmiyorum.flormar pudra kullanıyorum arada sırada ama.kapatıcılığı iyi.kalıcı da. ama öyle işte bu deyemedim. pastel daha iyi diyorlarr. flormara 10da 6 veryorum

ben en çok maybelline fondötenimden memnunum az miktarda elimle uyguluyorum. üzerine flormar loose powder uyguluyorum bu istediğin bir marka olabilir tabiki. pudra olayına nedense alışamadım sıkıştırılmış pudra da kullansam fırçayla ince bir şekilde uyguluyorum. ama tabii önemli olan karma cillte yanak üstleri, burun çevresi, alını matlaştırmak bunun için mat bitişli pudralar tercih edilmeli bloglarda çok daha ayrıntılı bilgiler var. google da arama yaparken bloglar seçeneğini tıklarsan daha çok bilgi çıkar...
su bazlı fondöten tercih et

cildin karmaysa, art deco mineral pudra öneririm, fondöten pudra olani degil ama, o biraz daha yogun, sirf pudra yazanini...

cilde sivilce yapmiyor ve parlatmiyor digerleri gibi.....

glo mineralsın likit fontoteni iyi, baya da uzun süre gidiyor az kullanımda iyi sonuç veriyor benim süresi bittiği için içi dolu olmasına rağmen atmak zorunda kaldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…