karında aşırı şişkinlik

muhabet

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2012
234
4
kızlar adet olmama 1 hafta var umarim bu ay olmam çunku bebek istiyorum ancak bu ay 12. ve 16 gün ilişkiye girdim 14.günümü kaçırdım maalesef adetim 28 günde 1 oluyor çok duzenli pek umudum kalmadı bu aydan yinede ALLAHtan umit kesilmez ancak 3-4 gündür karnımda inanılmaz şişlık var baksanız 4-5 aylık hamile gibiyim sizce ne olabilir ve 12. 16. günde ilşkiye girip hamile kalan varmı aranızda

9 ve 13. günlerde ilişki ile hamile kaldım.Muhtemelen 12. günde yumurtladım.Ben de 28 günde bir adet oluyorum.Hamile kalmış olabilirsin ama basit bir gazda olabilir.Birkaç gün sonra gebelik testi dene istersen.İnşallah hamilesindir. :)

cnm bence bu karın şişmesini hemen hamileliğe bağlama:44:
bende öleydim şişmiş kalmıştım hamile sandım 1 haftada gecikti adetim
adet gelince o şişlikte iniverdi birden
zaten hamile olsan bile hemen öle şişmez karnın:26:

amin canım inşallah RABBİMDE bana senin yolunu verir bende hamile kalırım 1 hafta sonra test yapıcam ama karnım inanilmaz şiş annemde baktı acaba hamilesinde ustunemi gördün diyor son 2 aydır adet oldugum için test yapmamıştım yada dedigin gibi basıt gazda olabilir ALLAH hakkımda ne hayırlıysa onu nasip etsın ne diyebilirimki başka

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…