Karın şişliği

danla3232

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2024
20
4
24
Canlar merhaba
Sağlığın ayıbı yoktur derler,
Benim 1 haftadır karnım akşamları çok şişiyor. Karın ağrım oluyor. İğne batması tarzında da olabiliyor. Genelde karınmın altı ağrısa da bazen karnım üstüde çok ağrıyor. Geçen hafta ayıptır söylemesi kanlı dışkıya çıktım 3 defa. Daha önceleri de mukuslu olmuştu. Sürekli bir geyirme hali, mide ekşimesi hali.
İbs olabilir mi sizce, veya başka bir neden olabilir mi? Baharat ve laktoz intoleransım var, ona göre yiyecekler yiyordum.

En sonki ilişkim mayısın sonlarında oldu. Tüm aylar beklediğim zamanlar regl oldum süreleri de benzerdi (5 6 gün), iliskiden sonra 27. Gün ve 9. Hafta sonra negatif çıktı. Tüm yaz karın ağrısı şikayetim nedeniyle üstüne düşmüştüm, stres yapmıştım.

Hemen bir genel cerraha gidin kolonoskopi yapılır lütfen ihmal etmeyin sizi üzmek istemiyorum ama böyle bir yakınım oldu kolon ca tanısını konuldu zaman kaybetmeyin inşallah ciddi bir şey değildir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…