karın ağrısına dikkat!!!

brn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2007
230
2
arkadaşlar dün geceden beri şiddetli bir karın ağrısı başlamışdı sabah 6 dan sonra tahammül etmeye çalışsamda 08:30 a kadar dayanabildim .bununla birlikte ishal,kusma kabus gibiydi.eşimi aramak zorunda kaldım bir gün öncesi hiç bişey yoktu Allah korusun bebeğimle ilgili olabilirmi diye çok korktum doktor belirtilere göre ve muayene sonunda bağırsak enfeksiyonu olduğunu ve şu sıralar bu durumun çok yaygın olduğunu birkaç gün devam edeceğini çünkü yüksek dozda ilaç veremeyeceğinide söyledi.içim rahat etsin diye ultrasonda bakıldı bebeğe.çok şükür onun keyfinin yerinde olduğunu soyledi.serum takıldı iğne yaptılar bunlar olurken bile kusmaya devam ediyordum.nasıl olduğunu anlayamadım yemek yaparken bile hazır su kullanıyorum ama sebzeleri yıkarken musluktan tabiki ne yapayım.bunun dışında güvenmediğim bir yerden yemek yemem son zamanlardada hiç dışardada yemek yememiştikde.hala ne odayı toplucak halim var bir iki bardak yıkıcak gücüm.lütfen sizde kendinize dikkat edin:a015:

ay canım geçmiş olsun sanırım bir salgın var
herkes kendine dikkat etsin

çok geçmiş olsn canım allah başka hastalık göstermesin dikkat et kendine

büyük geçmiş olsun canım,kendine dikkat et...
verdiğin bilgi için sağol,bizlerde daha dikkatli olmaya çalışırız...

Çok geçmiş olsun canım Allah ım daha kötü şeylerden korusun bizi ve bebeklerimizi

Gecmiş Olsun Ya Cok üzüldüm Allah Acil şifalar Versin Sagol Bizi Uyardigin Için Daha Dikkatli Olucaz

canım geçmiş olsun.. bende 4-5 gündür karın ağrısı ve ishal yaşıyorum bağırsak enfeksiyonu oluyormuş demek ha..
bugün biraz daha iyiyim.. yediklerime bir kaç gündür daha çok dikkat ediyorum..

çok çook geçmiş olsun kendine dikkat et arkadaşım

canım benimde geçenlerde başıma geldi ve hastaneye yatırdı iğneler serumlar yedim geçti çok şükür.sende kendine iyi bak canım geçmiş olsun .

canımm geçmiş olsun bende hamileyim ve aynı senin gibi geçirdim ishal ve kusmam iki gün sürdü ilaçları bile çıkarmıştım allah bi daha yaşatmasın.

cok gecmis olsun kizlar muluk suyuna guvenmiyosaniz sebze ve meyva salatanizi yikarken suyu kucuk bi legene doldurup icine sirke dökün marul mayddanoz gibi seyleri biraz bekletin orda. bulasiklarida gene ben bazen lavaboyu kapatip bi damla camasir suyu döküp suyunicine öyle yikiyorum.Fazla koymayinda bi damla mikroplari yok ediyor.Bagirsak enfeksiyonu icin mutfakta en iyi care bunlar.Bi daha gecmis olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…