karın agrısı??

minikgelin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2011
8.135
2.082
slm kızlar benim 4. ayım denemede..adetime 10 gün var ovulasyon zamnıda sadece 14-15-17 .günler birlikte olduk okdr...iki gündür karnım agrıyor kasıklarım karnım komple adetin ilk günleri karnınız şişerde agrır ya öle bi agrıııı dizlerim kollarım heryerim agrıyor... bebek olsada bukdr erken belli olmas demi bu belirlitiler

canım daha belli olmaz. sadece adet zamanı ağrı olupta adet olmazsan o zaman şüphelenmelisin. benim bu ay ümidim yok. (üstüne görmediysem tabii. bazı şüphelerim varda.) çünkü kociş ayın 8inden beri şehir dışında daha gelmedi ayın 18inde gelicek. tamda yumurtlama zamanlarım. İnşallah ya erken yumurtlamışımdır yada geç yumurtlarım. :26:

of ya bide bu erken yada geç dölleme olayları olmasa ondan kafam karışıyor mesela ovvyulasyon zamanım bitti dedim hiç akıntım olmadı dün ve bu akşam akıntım var kafam karıştıı valla...inş hamişizdir nediyim bekliyorum 4 gözle:)

İnşaAllah bebiş gelir minikgelincim...
Sadece yumurtlama günlerinimi takip ettin yoksa başka şeylerde uyguladınmı?

İnşaAllah bebiş gelir minikgelincim...
Sadece yumurtlama günlerinimi takip ettin yoksa başka şeylerde uyguladınmı?

inş cnm benim hepimizde hamile kalırız..ben bu ay güya düzenli ilişki yapcaktım ama kısmet deilmiş:)
ovulasyon günlerimin 14-15-17 . günlerde sadece ilişki oldu iki gece yattım kalkmadan sabaha kdr 1 tanesindede yarım saat yattım okdr.. bu ay tutmammıştır diyordum 3 gündür karnım acaip agrıyor kasıklarımda batmada var böle kalp atar gibi oluyor.. akıntımda dünden beri var..
belkide bu beliritiler üşüttügüm içinde olabilir.. gecen hafta çok üşüdüm ona yoruyorumda nebilim yaf yine umutlandırmak istemiyorum kendimi.. dur bakalım akıntım sürcekmi hep diyorlar ya akıntı olurmuş hamile kalırsan:)senin ovulasyon zamanın bittimi:)

Benim bat 1 kasımdı ve 5 gün geciktim, kanamam çok oldu sonra hastanelere düştüm canım.
Çok umutlandık ama hüsranla sonuçlandı, hayırlısı diyorum yinede.
Rabbim isteyen herkese nasip etsin...

Benim bat 1 kasımdı ve 5 gün geciktim, kanamam çok oldu sonra hastanelere düştüm canım.
Çok umutlandık ama hüsranla sonuçlandı, hayırlısı diyorum yinede.
Rabbim isteyen herkese nasip etsin...

hayılısı cnm üzülmeee inş çok beklemeden gelir bebişin:)
beklemek zor vallaaa adetime 9 gün var gecen ay hiç geçmiyordu 10 gnden sonrası ama bu ayyy niyeyse çok beklentim yokkk öle bu forumu okursam aklıma gelio bebek olayları sadece 3 gündür karnım agrıyor o biraz heycanlandırdı beni okdr:)

Çok takmamaya hatta unutmaya çalış canım, düşünmüyorum dersen bile içten içe stres oluyor.
Benim 5 gün hiç gecikmemişti ve kesin hamleyim dedim, ilkkez yaşadım böyle bişey.
Anladımki stres yapmamak gerekiyor, Rabbim hayırlısını versin diyorum yinede...

Çok takmamaya hatta unutmaya çalış canım, düşünmüyorum dersen bile içten içe stres oluyor.
Benim 5 gün hiç gecikmemişti ve kesin hamleyim dedim, ilkkez yaşadım böyle bişey.
Anladımki stres yapmamak gerekiyor, Rabbim hayırlısını versin diyorum yinede...

benimde gecen ay 9 gün gecikmişti yani o heycan stresi anlatmak mümkün deil..
ama biliyormusun adeti çok gecikirse kişinin rahmi kendini gebelige hazırlarmış öle diyor nette baya yerde okudum.. belki bizim bukdr gecikmemiz yakın zamanda hamile olcagımızı gösterir kimbilir:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…