karın agrısı

esma3a3a

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2009
184
8
6 haftalık gebeyım.bazen asırı derecede karın ve kasık agrım oluyo.sızce normalmı?

doktoruna danış canım hemen hemde.
bu arada hamilelerde kasık batmasının kanama olmadığı sürece normal olduğunu duymuştum.

carsamba gunu gıdıcem doktora ama ıste haftasonu agrıdan yattım hep.bugun bıseyım yok.bende kanama olmadıgı surece normal oldugunu dusunuyom.5 haftalıkken keseyı gormustum sımdı korkuyorum acaba bos gebelık felanmı dıye agrıyor

canım telaşlanma hiçbir iş yapma yat dinlen çarşambaya kadar dinlenmek çok önemli bebek kendine yer ediniyormuş ondan olabilir canım telaşlanma

sagol canım tesekkur ederım.bırde 4haftalıkken kanda 806 deger cıktı.ıkız olabılırmı dıye suphelenıyorum.ıkızse belkı yerlesmeden dolayı agrı coktur dıye dusunuyorum tabı bu benım dusuncem

ılk haftalarda yerleşmeden dolayı kasık agrısı olabılıo cnm..banada olmustu..kanama lekelenme olmadıı surece bı sorun yok cnm..ama dıkkatlı ol tatlım ozellıkle ılk 3 ay cok onemlı...yat dınlen bol bol...uzanma ole anı hareketler falan yapma....kanaman olmadıkcada sorun yapma..ama agrın şiddetlenırse dr una danış hemen...onemlı bişide olabılır...bhcg degerın yuksek gebelıge işaret ...hayırlısı olsun canm..saglıklı bıb gebelık gecırısın inşallah....sewgıler.

canım benim ben hiç hamile olmadığım için bu konuda sana pek yardımcı olamayacağım galiba...
bu konuda değerlerle ilgili bilen arkadaşlara şimdi herkes gitti de yarın sorsan ii olur bence..
herşeyin hayırlısı canım..telaşlanma..

canim hamileligin ilk aylarinda kasik ve karin batmalari normal..ama seninki cok asiriysa mutlaka dr a git derim ben ihmal etme.gecmsi olsun..

canım bol bol yat dinlen ama korkma bişey olduğunu sanmıyorum çünkü ilk 6_7 hafta bende çok kasık ve karın ağrısı çektim normal dedi doktor bebek oluşuyor yerleşiyor olucak dedi

tesekkur ederım arakdaslar.zaman zaman yogunlasan bır agrı ıste.bos gebelık dıye bı korku var.umarım yarın saglıklımı gorebılırım.suan 6 haftalık ve ılk bebegım.

kızlar benımde cok yenıyenı kan degerım dun için 220 idi.bugun benımde karın agrım var cok korkuyorum normalmı

Çok şiddetli değilse normaldir canım.. Seni korkutmak istemiyorum ama doktoruna danışmalısın.. Ama çok duyuyorum sancılı ağrılı geçen hamilelikleride belli olmuyor.. Daha iki gün önce arkadaşım karnım çok ağrıyor dedi ve bir süre sonra sancısı oldu yere çöktü bayıldı:1shok: Çok korktum hemen hastaneye götürdük hamile olduğunu öğrendi.. Ben çok ağrı çektim bebeğim düştü ama herkez de öye olcak diye birşey yok sende kuruntu yapma boş gebelik diyea.s.

arkdaslar dun doktora gıttım kasık ve karın agrım var dedım.neyse ultrasondan baktı.dedıkı bebek kesesının yanında bi kese gibi gibi bişey vardı.kan birikmesi olmus.progstron verdı.elevit verdi.zaten folık asıtte kullanıyodum.ıcıme sınmedı baska doktora gıtttım.o hıcbısey demedi.boyle bısey duyan varmı?cok uzuldum.tam anlayamadımda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…