Kardesimin Yanagindaki Dogum Lekesi Hakkinda ?

Zehir

her seçiş bir vazgeçiştir
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2009
1.847
1
merhaba doktor bey

benim sizden acilen bilgi alip kardesim icin ise koyulmam lazim.

kardesim 13 yasinda ortaokul son sinifta cok basarili bir ogrenci

yanagindaki lekeden dolayi polis kolejine gitme hayalleri suya dustu

taki ben bu aksam yanildigimi anlayana dek

yalnis bilgi sonucu bir isleme koyulmadik ,zannediyorduk ki lazer tedavi olan kisiler asla alinmiyor ama bu sadece goz icin gecerliymis,

04 agustos tarihinde polis kolejine girmek icin saglik kosullarini tasimak zorundaymis

fakat yanagindaki leke yuzunden bu imkansiz gibi gorunuyor

bu tarihe kadar kardesim icin neler yapilabilir tedaviye baslansa ne kadarsurede sona erecektir

on bilgi verebilmeniz icin size en yakindan yanagindaki lekenin resimlerinide ekliyorum

yardimlariniz icin simdiden tesekkur ederim ve sunu eklemek istiyorum :

biz kardesimi capa hastanesinede goturduk 17 yasinda lazer tedavi gorebilecegini bu yastan erken yapilacak olan tedavi yuzunde ciddi hasara yol acar yuzu ufak kalir gibi cumleler edilerek evimize yollandik

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşinizin rahatsızlığının adı Port-wine Stain dediğimiz bir çeşit yüzeyel hemanjiom yani damarsal anomalidir. Bu rahatsızlık lazer ile tedavi edilebilir.
Bu tedavi için damar tedavisi yapan lazeri olan kliniklere ulaşmanız gerekmektedir.
Cerrahi olarak tedavi planlanmamalıdır.
Saygılarımla,

Op.Dr.Orhan Murat Özdemir
Estetik Cerrah Ankara

peki doktor bey sizin kliniklerinizde yapilabiliyor mu bu tedavi ?

ve ne kadar surede sonuc alabiliriz,ucretler hakkindada bilgi verirseniz sevinirim

yardimlariniz icin gercekten tesekkurler

peki doktor bey sizin kliniklerinizde yapilabiliyor mu bu tedavi ?

ve ne kadar surede sonuc alabiliriz,ucretler hakkindada bilgi verirseniz sevinirim

yardimlariniz icin gercekten tesekkurler

Benim kliniğimde bu tedavi için kullandığım cihaz maalesef bozuldu. O nedenle bu tedavilere ara vermek zorunda kaldım. Ne zaman tedaviye başlayabileceğim konusunda da firma ile sıkıntılardan dolayı birşey söyleyemiyorum.
Saygılarımla,

Son düzenleyen: Moderatör:
X