Kardeşimin Gugi'si - Resim

Laale

Aşikârdır Zat-ı Hak
Pro Üye
13 Nisan 2007
32.850
98.987
45

İşte bu da benim kızkardeşimin 5 yaşındaki Siyam kedisi Gugi..:asigim:
Tüm hayvansever dostlara selam vermek istedim..Şeniz

Son düzenleme:
Allah tutmayın beni o ne öyle ya gözlere bak maviş maviş maşallah :asigim:

Aşık oldum ben Badem'le Cindy bunları dediğimi duymasın akşam evden kovarlar beni:roflol:

Allah uzun ömürler versin çok tatlı ya bayıldım Şeniz

Teşekkürler canım..
Bizimki biraz zillidir..
Erkeklerle arası inanılmaz derecede iyi,yapmadığı oyun yok..:icecream:
Benden pek hoşlanmıyor,yeni bir şey giyince filan karşıma oturup saatlerce fesat kadın pozunda beni inceliyor.:dilcikar:

Gözlerinin rengi ne güzel maşallah
çok güzel bir kedi

Ne kadar asil bir kedi
İnsanın içine sokası sarılası gelir be:asigim:

Gözlerinin rengi ne güzel maşallah
çok güzel bir kedi

Ne kadar asil bir kedi
İnsanın içine sokası sarılası gelir be:asigim:

Çok teşekkür ederim canlarım..
Beğendiğinize çok sevindim..a.s.
Ne zamandır eklicem bugüneymiş kısmet.
Kardeşim onu aldığında 7 aylıktı..
Mahbişim pek öyle sarılamıyoruz,kadınlarla pek arası iyi değil kendisinin..:roflol:
Erkek olsaydın peşinden ayrılmazdı ama emin ol..:sm_cool:

Gerçekten çok enteresan bir tür..:sm_confused:
Kendi kendine canı isterse geliyor,sevdiriyor..
Yoksa morali bozuksa,gününde değilse yanına bile yaklaştırmıyor..:dilcikar:
Kardeşim ve eşi beraber çalışıyorlar,kedi de orada kalıyor.
Gerçekten hoşlanmadığı insanlar var onlar gelince çok üzüyor kardeşimle eşini. Çok belli ediyor duygularını.jeyyar
İnsan gibi sankifisfisfis

çok güzel bi şey bu...bende evime kedi almak istiyorum ama eşim pek hayvansever deil..allahım ya gözlere bak....

Valla süzüyor Aslı..
Cumartesi ofise uğradık yarım saat için,beni gördü hemen oturdu masaya.
Sigara içiyorum ya el hareketlerimi filan takip ediyor deli..:roflol:

lalem maşallah ne şeker şey öyle gözleride benim gözlerime benziyor guginin biz kardeşmiyiz yoksa bu gugiyle

lalem maşallah ne şeker şey öyle gözleride benim gözlerime benziyor guginin biz kardeşmiyiz yoksa bu gugiyle

Ayyy ablacım akşam akşam güldürdün beni..:roflol:
Gerçekten benziyor gözleriniz..:1rolleyes:
Ama fesatlığı ve kıskançlığı seninle alakası yok ki..
Senin gibi tatlı dili,güzel yüzlü biri nasıl kardeş olacak bu zilli ile ayol:1hug:

Bende simdi rastlantiyla konuyu gördüm, gercekten cok cok güzel bir kedi. :asigim:
Gerci kedilerde insanlar gibi degisik huylari karakterleri var. Güzelliklerde öyle. Güzellikten cok karakteridir bir evde kalmasina, ev halki tarafindan bu kadar cok sevilmesine sebep. Disardan görülmesede ev halkiyla paylasimi özeldir. Sevgisini de hissettiriyorlar öyle yok nankördür derler asla insanlarin karalamasi yakistirmasi bu yok hayvanlar dünyasinda, insanlarin dünyasina özgüdür bu nankörlük. fisfisfis
Benimde 2 kedim var biri cins digeri siradan ama ikiside benim icin ayni önemde yerleri ayri sevgim esit. Hayvan dostlari hayvanlari sevenler sevgilerini kosulsuz sunanlardir, gercek istenilen beklenen sevgide budur aslinda kosulsuz karsiliksiz verileni.
Iletisim sorumluluk duygusu ve o sevgiyi yasamalari acisindan özellikle cocuklu ailelerin mutlaka bir hayvan beslemeleri gerektigini düsünüyorum. yerimseniben

Son düzenleme:
Gerçektende çok güzel bir kedi,huyuda benim kedim miyanın huyuna benziyor.Oda canı isterse kendini sevdiriyor yoksa yanına yaklaştırmıyor.Bizim zillide eşimi çok seviyor ,kimsenin kucağına gelmezken ,eşimin kucağında saatlerce uyuyor

gerçekten kediler çok farklı canlılar. sahiplerine bağlı oluyorlar. benim kedimde öyle. tek benim kucağıma geliyor. kimseye kendini sevdirmiyor. ama ben okşasam saatlerce okşattırıyor. hatta ben başında durunca yemek yiyor. kazaen odadan çıksam peşimden koşarak geliyor. beni göremeyince aynı çocuk gibi bağırıyor. gözlemlediğim pek çok özellikler.

canım benimkinin gözleride mavi. aynı sizinki gibi. dişiler biraz kıskanç oluyor nedense.

çok güzel bir kedi. uzun ve sağlıklı ömür sürer inş.
hayvanlar da cinsiyet ayrımı yapıyo ya, hayret. bizim beslediklerimizde de vardı bu. bazıları bayanları, bazıları erkekleri daha çok seviyordu.

laliş, mesajı, fotoyu nasıl buldum ama :jeyyar:

Valla süzüyor Aslı..
Cumartesi ofise uğradık yarım saat için,beni gördü hemen oturdu masaya.
Sigara içiyorum ya el hareketlerimi filan takip ediyor deli..:roflol:

:roflol: dağıldım! gözümün önüne geldi, o boncuk gözlerle seni süzmesi laalem:roflol:

imza: yorgun savaşçı

kuzey'in tüm yazdıklarına katılıyorum, nankörlük insan özgü bir özellik. ben kedilerin o asil haline aşığım sanırım :asigim:

nann bir dakika :araya zıplayan meraklı taze üyenin smili::roflol:

Yorgun nan senin nikin farklımıydı eskiden :1shok:

nan gece gece kafa basmadı demek sonradan jeton düştü konuyu çevirem hulahop kibin -tatlicadiarzu-

Ha bu arada kedi hala çok şeker( konu kaynattığını farkedip çark eden üye:roflol:)

Son düzenleme:
Çok güzelmiş minnoşum maşallah güzel gözlerine

Benim miniğim de siyam ama kakaosu Gugi'den az.Hem gözleri hem de tüyleri daha açık renk.

Kocaman öptüm mis kokuyordur Makbuş gibi ohhhh
Şeniz

:mymeka: nan nerden çıkardın, ben öyle isim değiştirecek kediye şey yani üyeye benziyo mu :1closedeyes: neysek oyuz :dilcikar: sen iyice yaşlanıyon, tüy yumağa ananesi adayı :teselli:

gugi'ye tekrar maşallah

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…