Kardesim için bir fatiha okur musunuz

Sunay9876

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2018
1.203
1.479
Arkadaşlar babam 2009 yılında öldürüldü aynı gün kardeşim yanındaydı katil hiçbirşeyden haberi olmamasına rağmen kardeşimi de vurdu.Uc buçuk ay hastanede kaldı, vurulduğu silah dokuz atar denen aynı anda dokuz tane bilye büyüklüğünde saçma atan bir alet.Taa çocukluktan sevgili olduğu ve nişanlandığı bir kız vardı vurulunca ayrıldı. Sonra kimseyi sevemedi tabi bu olanlar yadanirken yaş da ilerledi, fastan bir kızla evlendi o da dolandırıcı çıktı.Altinlari çalıp kaçtı. Hayat tamamen hüsran oldu bizim için ben polistim şizoaktif bozukluk sebebiyle malulen emekli edilsin. benim sevgilim de bu iş kan davasına döner diye bıraktı beni. VE katil şuan pandemi sebebiyle ailesinin yanında. Bizim hayatımız ise tam bir karmaşayla devam ediyor ben ibadet ediyorum tevekkül ediyorum ama kardesim dindar bir insan değil olayları kaldıramıyor, isyan ediyor. Ben çok dua ediyorum ama bir de sizleri nefesinden dua almak istedim .kardeşimin ismi serhat.Allah hepinizden razı olsun

Babanıza Allah rahmet etsin .
Sizlere de selâmet versin feraha çıkarsın İnşAllah .
Hepimizin ayrı ayrı sınavı var şu yalan dünyada , Rabbim dertlerimizi unutturcak başka dertler vermesin .
Okudum Fatiha Allah kabul etsin .

Çok teşekkür ederim, Allah razi olsun

1 Fatiha okudum. Allah hayırlı gelecek versin hepinize

Okudum. Rabbim hayırlı ve huzurlu bir ömür nasip etsn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…