Karatay diyeti yapanlar yardim

Yosun yesili

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2018
71
36
38
Arkadaslar merhaba ; Dogum sonrasi kilolarimi vermek icin karatay diyetine basladim kitabini alip guzelce okudukdan sonra basladim 23 aralik sabah tartildim 87.5 dum ilk basladigimda bi hafta oncesine kadar gayet guzel kilo veriyodum 82.5 kadar dustum fakat bi haftadir kilo veremedigim gibi bu sabah tartida 83.5 ciktim yani bi kiloda almisim buarada adet donemimde iki hafta once bitti yani onun odemide yok vucudumda anlayamadim daha once ayni durumu yasayan arkadaslar bana yardimci olurmusunuz motivasyonum bitsin istemiyorum simdiden tesekkurler

Tartilmayi bırak vücut ölçülerini alarak takip et duraklama dönemine erken girmiş olabilirsin 1 hafta 10 gün sakin kal sonra günlük hareketlerini arttır havanın güzel olduğu günlerde 1 durak erken in yürüyerek eve git haftasonlari daha uzaktaki bir marketten alışverişini yap hava çok güzelse tempolu yürüyüşler yap birkaç hafta tartılma bel ve bacak çevresi ölçülerini not et ve pes etme benim kadar cabuk koyveren biri yaptıysa herkes yapar :KK51:

Cok tesekkur ederim aclik hissetmiyorum ve severek yapiyorum ama kilo vermem durunca uzuldum bide birtek evde leslie yapiyorum oglum 6 aylik havalrda cok kotu disarida cikamiyoruz ama yilmicam evde biraz hareketi artirmam gerekebilur

Cok tesekkur ederim aclik hissetmiyorum ve severek yapiyorum ama kilo vermem durunca uzuldum bide birtek evde leslie yapiyorum oglum 6 aylik havalrda cok kotu disarida cikamiyoruz ama yilmicam evde biraz hareketi artirmam gerekebilur
ilk haftalarda ödem atıldığı için cabuk gidiyor yağ yakimini hızlandırmak için hareketi arttirman şart tabi vucuduna biraz zaman tanımalısın

Arkadaslar merhaba ; Dogum sonrasi kilolarimi vermek icin karatay diyetine basladim kitabini alip guzelce okudukdan sonra basladim 23 aralik sabah tartildim 87.5 dum ilk basladigimda bi hafta oncesine kadar gayet guzel kilo veriyodum 82.5 kadar dustum fakat bi haftadir kilo veremedigim gibi bu sabah tartida 83.5 ciktim yani bi kiloda almisim buarada adet donemimde iki hafta once bitti yani onun odemide yok vucudumda anlayamadim daha once ayni durumu yasayan arkadaslar bana yardimci olurmusunuz motivasyonum bitsin istemiyorum simdiden tesekkurler
Karatayin videolarini izlerseniz cok daha fazla bilgi alırsınız bazen gicik olsa da eglenceli videolar :) sorunuzun cevabını bilmiyorum insallah zayiflarsiniz

Suyu artir ve kahvalti ile aksam yemegini degistir. Yani dabah yemek ye aksam kahvalti yap bi kac gun

Suyu arttır 2.5 litreyi gec ,yeşil çay iç günde iki fincan ,şekersiz türk kahvesi de iç metoyu hızlandır
İki yıldır bende Karatay yapıyorum bazen kacamakli bazen kacamaksiz yaklaşık 30 kilo verdim çok şükür bin şükür asla vazgeçme sonuç mutlaka alıyorsun başarılar

Suyu arttır 2.5 litreyi gec ,yeşil çay iç günde iki fincan ,şekersiz türk kahvesi de iç metoyu hızlandır
İki yıldır bende Karatay yapıyorum bazen kacamakli bazen kacamaksiz yaklaşık 30 kilo verdim çok şükür bin şükür asla vazgeçme sonuç mutlaka alıyorsun başarılar
Cok tesekkur ederim ay insallah bende verebilirim 20 kilo cok istiyorum

Kalori hesabı yapıyor musunuz?
Yok yapmiyorum sadece karatay beslenme usulu sabah 10.30 gibi iki haslama yumurta peynir zeytin biber domates bide 2 adet ceviz yiyorum aksam 18 de genellikle sebze yemegi yogurt bi aksam izgara et yada tavuk salata bi aksamda izgara balik salata yapiyorum ara ogun yok sekersiz turk kahvesi iciyorum arada bide bitki cayi

Yok yapmiyorum sadece karatay beslenme usulu sabah 10.30 gibi iki haslama yumurta peynir zeytin biber domates bide 2 adet ceviz yiyorum aksam 18 de genellikle sebze yemegi yogurt bi aksam izgara et yada tavuk salata bi aksamda izgara balik salata yapiyorum ara ogun yok sekersiz turk kahvesi iciyorum arada bide bitki cayi
Bir hafta daha zayıflama olmazsa günlük yediğiniz kalorileri toplayıp bakabilirsiniz. Tabii uğraşırım derseniz şimdi de yapabilirsiniz. Bütün diyetler aslında kalori hesabına dayanıyor. Karatay diyeti ile kan şekerini sürekli yükseltip azaltmadığınız için az kalori ile beslenmek daha kolay oluyor sadece. Kalori hesabı için bir sürü mobil uygulama var onları deneyebilirsiniz veya direkt internetten araştırıp yazıp toplayabilirsiniz.
Karatay diyeti ile de kilo almak mümkün diyete dahil olan yiyeceklerden fazla tüketilirse.

X