Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Sağol canım Amin Amin Amin .Ben artık kimseyle kavga etmiyorum çünkü herkes bildiğini okuyor ben küçük oğlumu tamamiyle organik beslemeye çalışıyorum büyüyk pek söz dinlemiyor çünkü.Bir hastalık örneğimizi anlatayım ufağın kulağı ağrıyordu gece 4 gibi başladı annemdeydim ve sabah akmaya başladı ateş çıktı üç gün 40 larda yandık ben ilk iş kadir tuğcuyla mesajlaştım korkma dedi dr. gidersen kulak tüpüne kadar vardırırlar dedi 3 gün 5 gün kulağın akması durmuyor eşim kuduruyor bu çocuğa bir şey olsun sen görürsün diye gerçi her hastalığında ilaç vermediğim için aynı şeyi söylüyor çocuğun kulağı tam 12 gün aktı ve daha sonra geçti kulak delinmiş ve irinli sıvı boşalmış ddr. demesine göre ve ben müdahele ettirseydim kulağının zarı tekrar oluşmayacak ve tüp takmak zorunda kalacaktık ben hastalığından bir ay sonra çocuğu aldım kbb dr. götürdüm hiç bir şey yok zarda var dedi bende olanı biteni anlattım bana yalan söylüyorsunuz bir kulak 12 gün sürekli akıcak ve sonra bir ayda ilaç vermeden düzelecek mümkün değil dedi.ve akarken çocuğum o kulağından gerçekten duymuyordu. Allah razı olsun kadir tuğcu ve rasim küçükusta gibi dr. lardan gerçi ben aşılara da karşıyım çoğu aşısınıda vurdurmadım. benim hiç bir aşım yokmuş kardeşlerin içinde en sağlam benim. Velhasıl kelam bu zamanda çocuk büyütürken herşeye çok dikkat etmek gerkiyor.

benimde senin gibi oluyor vicdan azabından yiyesim gelmez. Heleki dutta o kadar çok şeker varki ve çok beslleyici dr. kilo almak isteyenler dut kurusu öneriyor o derce yani. Senin bu saat işide pek kötü oldu açıkçası 7 saat çok fark var babymoom nikli bir arkadaşımızında saat farkı var ama senin çok fazla biz uyurken sen ayakta karşılaşamıyoruz neyse eşim bu hafta içi yok ben gece takılırım karşılaşırız artık.Sen istersen kilo bildirimini şimdiden yap yarın belki geç kalırsın he.
akşam menüm
yağsız tavada ama zeytinyağıyla mücver valla güzel oldu benim mücverlerde sadece bir kaşık organik tam buğday unu vardı hemen kızma gül abla .
bol bol yoğurt tedim valla eşimin arkadaşı manda yoğurdu yollamış ne yalan söyliyeyim sevdiğim şeyleri yiyince daha bir doyuyorum.
sebze çorbasıda yapmıştım omdanda bir kase yedim.

ooo çok güzel bende tam kilo bildirimini yap diyordum süpersin devamını dilerim. Sen gece giriyorsun galiba topiği kapatma görevini sana vericem bu gidişle. Neyse ben kaçanzi kedi83 öldünmü kaldınmı bir haber etmedin valla ayağın geçmiştir inşaallah.[neden faceden sormadıysam]

Benim topige girmek icin en iyi zamanim bu saatler o da sizde gece oluyor (
Rahat uyuyun arkadaslarim topik bana emanet

Seray emin misin dut kilo alamayanlar icnmiymis? bir hafta siktim disimi kacamak yapmadim hafta biterken bingo uyuyamam da ben simdi. insulin direnci ve tiroide ragmen uzun bir sureden sonra kilo verdim diye sevindiydim eyvahhh.
yedigimde tam olarak suydu aradim buldum

bukadar cok degildi tabi birde yedigim inceydi sanki

@ serayim bir turlu alintilayamadim.
sen tamda bana goresin aynen bende kizimi saglikli beslicem diye paraliyorum kendimi resmen. birde burda hersey hormonlu daha cok dikkatli olma ihtiyaci hissediyorum ayrica organik marketler burda benden sorulur. Benim kizimda abur cuburlardan uzak buyudugunden birde cok haraketli oldugundan zayiftir ama gucludur ama buyuyunce zaptedebilcekmiyim bilmiyorum. ilac konusunda harikasin ben 12 gun dayanabilrmiydim bilmiyorum ahanda sapkami cikartiyorum, onunde egiliyorum

artik yatayim bende hepinize hayirli sabahlar olsun. kacamaksiz bol enerjili bol sporlu bir pazartesi olsun.
bu arada enerji demisken bende bugun cok enerjiktim. karatay ne kadar iyi geldi bana bi suru is yaptim,aksam oldu hala acikmadim deyip duruyordum. neden acaba, butun terlikler bana gelsin. opuyorum hepiniz.

Günaydın

Kahvaltı
2 yumurta haşlama
7 zeytin
1 cb badem
Süzme peynir
5 dilim domates
2 hurma

Kizlar yediklerimi yazıyımda size zahmet hatlarimi söyleyin, karatay ilkkez yapıyorum.

Günaydın

Kahvaltı
2 yumurta haşlama
7 zeytin
1 cb badem
Süzme peynir
5 dilim domates
2 hurma

Kizlar yediklerimi yazıyımda size zahmet hatlarimi söyleyin, karatay ilkkez yapıyorum.
günaydın hoşgeldiniz
zeytin enaz 10 tane olmalı zeytinyağının içinde olsun kaşıkla yiyin,yeşillik ekleyin domates salatalık biber yiyebilirsiniz ben onların üzerine z.yağı döküyorum,hurma yasak meyve olarak gi düşük meyvelerden bir tane veya 2-3 tane günkurusu kaysı

hayır canım S.Arabistandayım görev nedeniyle. biraz aklımız karıştı dünden beri, okulda arapça bilmeyen tek çocuk benim oğlan şuanda.. kısa sürede öğrenir mi öğrenemez mi arapça konusnda bir bilgim yok. bi de burada geçiciyiz ve buradan sonraki tayinimiz arap ülkesi mi olur onu da bilmiyorum (olmasını da istemiyorum zaten : )) ) diğer uluslararası ingiliz eğitimi veren okullar da aşırı pahalı. 3 yaşındaki çocuk 3-4 saat oyun oynasın diye 25.000 tlye denk gelen bir para istiyorlar. bir kısmı zaten aşırı uzak, servis yok özel şöför tutmak gerek vs vs.. yaşı 4-5 olsa, okul çağı olsa düşünmem parayı da, evde zaten ingilizce konuşan ve herşeyi öğreten profesyonel bakıcımız var. tek isteğim sosyal bir ortam olması oğluma..hayırlısı olsun kafam karışık baya : )

Günaydın hanımlar bu hafta 100 gr vermişim, regl haftam hemide
Rumuz: CiseNaz
Başlangıç tarihi: 27.01.2014
Başlangıç kilosu: 81
Geçen Önce:75.300
Bu hafta: 75.200
Fark: -100 Gr
Beden : 40
Boy : 1,65
Spor: yürüyüş
Hedef : önce 75,00 sonra 70,00

Herkese merhabalar.

Yazdıklarınızı tek tek okudum. Şu 3 gün içinde beni bir saniye bile yalnız bırakmadığınız için hepinize ayrı ayrı sevgilerimi gönderiyorum.

Yazılarınızdan bilerek alıntı yapmıyorum. Normalde alıntı yapmamayı sevmem. Fakat alıntı yaparken tekrar okuyup, zayıf düşmek, ağlamak istemiyorum. Zira kendime verdiğim süre bugün itibariyle doldu ve artık hak etmeyen birisi için bir damla gözyaşı dökmeyeceğim. Bir çoğunuz zaten yaşadığım süreci biliyorsunuz. Tekrar tekrar teşekkür ederim bana güç verdiniz.

Özellikle hamile arkadaşlarımdan ve mide rahatsızlığı olup da midesine vuranlardan özür diliyorum. Şunu bilmenizi istiyorum. Ben artık değmeyen birisine üzülmüyorum. 1 kelimesiyle tüm sevgimi nefrete dönüştüren kişiye öfke duyuyorum. Siz de üzülmeyin lütfen.

1 Eylül benim miladımdır diyor ve yoluma devam ediyorum.

Sizleri çok seviyorum. Hadi bakalım, kaldığımız yerden devam.

Son düzenleme:
Rumuz: mengmeng
Başlangıç tarihi:04/05/2014
Başlangıç kg: 70,7 (İlk hafta 1 kg almıştım. Bu sebeple başlangıç kilomu 69,7 kg yerine 70,7 kg olarak revize ediyorum.)
Geçen hafta: 66,9
Bu hafta: 65,6
Fark: - 1,300 gr
Toplam fark: -5,100
Spor: Yürüyüş / Bol bol ağlayarak vücutta su bırakmadım.
Boy: 1.59
İlk Hedef: 58
Nihai hedef: 50
Yüzdesi: 1,943 (-)

Selamlat kızlar., bende karatay diyetine baslamak istiyorum ama benide kısaca bilgilendirir misiniz? Birde karatay diyetinde buğday a izin varmi yeniyor mu?
Aramiza hosgeldiniz...arkadas gerekli bilgileri vermis.akloniza takilanlarida sorarsiniz hepimiz yardimci oluruz
artik kimseye kanmazsin bu ders olur...banada fava ders olmustu artik her yedigimin icinde ne var diye tek tek soruyorum..

Tesekkur ederim canim

iste budur...bizim mengmeng imiz gucludur...hic bir sey yikamaz onu....bizde seni seviyoruz....sen herseyin iyisine layiksin...seni dâha iyi kisi hakediyor....gecmisi silip gelecege bakiyorsun artik harika

Harikasin canim
Ah seraym ah kendini kandirmaktan baska bisey yapmiyorsun..organik olsada un sonucta..insulin direncin kirilmadikca kg veremezsin canin hep kacamak yapmak ister
bu cevizli sucuk oluyor..karatayda cok az yenebiliyor ama kg verme asamasinda sakinmak lazim insulin dirençi kirilana kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…