Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Bugünkü yediklerimi yazayım kızlar bir yanlışlık varsa düzeltmeme yardımcı olun

sabah kkk kahvaltısı
öğle-akşam(tek öğün): 1 tabak 5-6 ymek kaşığı zeytinyağlı barbunya yemeği,yoğurt ve bol soğanlı salata
biraz önce sütlü türk kahvesi içtim
gün içinde 2,5 lt su,1 bardak kayısılı form çay içtim

Baktım şimdi gül abla harbiden balık jelatini değilmiş marin cap olanama öyle diyip almıştım oteki topiçten öyle de al dememişlerdi ama abla kardeşim içmemiş annemlerden aldımda kalanları annem zaten kullanıyor herbalistin verdiğini aman olsun içeyim bitsin sonra herbalistinkini içerim bende. Valla abla harbiden sopaliğimda ama doğumgünüm.
Mengmeng çok şükür zannetiğimizden daha iyi ama biraz daha zamana ihtiyacı var . Bu durumlarda farkediyoruzki topiğimiz ne kadar birbirine bağlı ve düşunceli iyiki varsınız destekleriniz için varlığıniz icin sagolun.
Sağol gül ablacım facedende gördüm yeni tel aldınmı abla gerci fırsatın olmamıştır belki. Ama sana söz pazartesi bu işi sporla birlikte götürücem

Afiyet olsun canım güzel güzel yediklerin güzel aman acıkma acikiyorsan daha fazla yiyebilirsin et yemeğede çalış daha çabuk verirsin. Benimde buğünku menüm
Sabah kkk eşliğinde hindi fümemaydonoz ve eksi elna ve limon suyu sıktım onlar makinada çok güzel odu.
Akşam
Hindi göğüs şiş yaptım
Bol salata ama ayranda yaninda bugün ceviz yemedim ama omegac3 içtim fazladan.

eneee geç kaldım bacım yaa kusuruma bakma, doğum günün kutlu olsun, nice senelere inşallah çıtırık çıtırık.

bugün akşam 2 komşumla yemeğe gittik

et ve salata yedim
acı şalgam suyu içtim
sade kahve ve çay

gece hiç iyi etmedim ama kaymak ve badem, ceviz yedim az.

Bitince benim dedigimi alirsin canim..yéni teli gecén hafta cumartesi aldim..somdi ondan yaziyorum..i pho ne alacaktim sam sung u baktogim heryer ovdu bende s 5 ini aldim...çok rahat kullaniliyor..pc gibi

Bitince benim dedigimi alirsin canim..yéni teli gecén hafta cumartesi aldim..somdi ondan yaziyorum..i pho ne alacaktim sam sung u baktogim heryer ovdu bende s 5 ini aldim...çok rahat kullaniliyor..pc gibi

iyi günlerde kullan ablacığım telefonunu..Hangi omega3 ü öneriyorsun bana da yazar mısın lütfen.Yazılması sakıncalıysa özelden de yazabilirsin

günaydın hanımlar, benim kuzum bugün okula başladı.. kreş ingilizce destekli ama ağırlık olarak arapça, bakalım nasıl olacak.. baya heyecanlıydı, bu hafta alıştırma haftası, o yüzden bugün 2 saat kalacak.. insan baya zorlanıyor çocuğunu dışarda bırakırken, evinde güvende hissediyor, bakıcısı da beraber kaldı, o da bu hafta gidip gelecek kreşi gözlemleyecek, hayırlısı bakalım..
dünkü menüm:
sabah 10.00: karatay kahvaltısı 2 yumurtalı omletle
18.00: 4 fırında köfte + 1 avuç fırında patlıcan kızartma + 1 kase kısır+ 1 bardak kefir
kısırın içinde 3 ykdan fazla bulgur varmıdır bilmiyorum, toplamda 1,5 çay bardağı bulgurdan yaptım, ama canım çekti, yedim ben de.. 6dan önce yediğim için etkilememiştir inşallah..
spor: jillian 5/30 + 1 saat market alışverişi için gezinti
sıvı: 1,5 lt su+ çay+ 1 türk kahvesi
evde suyu çok yetersiz içiyorum ve su içmeyince daha çabuk açlık hissediliyor.. evde acıkan bayanlar suyu artırın : ))

seraym doğumgünün kutlu olsun canım, biz doğumgünlerinde eve pasta almıyoruz dışarda karataya uygun bi yemek yiyoruz onun yerine.. bak miden hemen tepkiyi koymuş, çok geçmiş olsun, ne gıcık ağrıdır tahmin edebiliyorum.. ben de dün bi iki kaşık fazla kısır yedim baya midem bulandı sonrasında..

Teşekkür ederim ablacım sütlü türk kahvesi içmemeli miyim yoksa öğün niyetine o saatlerde mi tüketmeliyim?

canım süt leptini az da olsa bozuyor, insulin salgılatıyor çünkü.. o yüzden kahveyi sade tercih etmeliyiz ya da sütlü içeceksek öğün olarak mesela öğleden sonra acıktık, o zaman olabilir..

okan beylerin önerdiğinden mi aldın ablacım? ben de sipariş verdim kvlere ulaştı onlar getirecekler eylül ortasında geliyorlar inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…