Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Canim bol su ve yeşilliğin süt yaptigini biliyorum da sorunum uygulama kısmında..inanilmaz iştahlı oluyorum doymuyorum diğer ikisinde böyleydi en azından. .bir de o zaman yaymistim kendimi şimdi öyle olmaz umarım
Çok katılıyore canım:))) bol yeşillik sonuç bol süt :) inek örneği harika :) öyle gerçekten

Ben sana aldırmam canım merak etme :)
Sağol canim bırakma sakin yakami..etim de kemigim de senin : )

Hay allah yaa süt cidden feci gaz yapar bebeğe ne tuhaf insanlar var

Inşallah canım, ikinci bebegimde kirkimiz çıktığında 67 kiloydum..dikkat etsem erir giderdim ben ne yaptim yedim de yedim 1 yil sonra diyete 77 kg ile başladım ..ders alalim da birdaha ikimizde yapmayalım

Iyi geceler hepinize

Cok keyifsizdim bu gün ,sicaktan buharlastim resmen..uyku zaten yok gibi 2 gündür sicaktan bittim artik..sağdan sola donemiyorum yatakta..bacaklarimin arasinda yastik karnimin altinda yastık halim içler acısı..gece 3 te kalkip sabah 7'ye kadar dönüyorum. .bu gece oturma odasinda yatmayi deneyecegim daha serin ama cocuklarin odasina uzak..artik benim adam bakar onlarada

Geleyim menume

Sabah 10'da kkk

Ara üzüm ,peynir, ceviz

akşam yoğurt çorbası, kuru soğan, patlican yemeği, cacık

Siyah çay limonlu ve aycekirdegi

Su: 2.5 lt
Spor yok

Cokkk ihtiyacim olacak bu tarife sagolasin canım : )

iyi geceler ...sağolun kızlar..dr.sebep olarak kuvezde kullanılan antibiyotikler ve bir takım verilen ilaçlar oluyormuş onlara bağlıyor..biraz gidip gelicez annesi normale dönmesi zaman alıcak gibi dedi..başka bir sebebi çıkmadı çünkü..çok araştırıldı..öyle işte...

kızlar bizler anne karnında nasıl besleniyorsak çocuklarımızın 40 yaşına yatırım yapıyormuşuz..o yüzden özellikle gebeler şekere çok dikkat edin..arada kaçıyor ..aman kilo sorunum yok v.s.sakın demeyin..emzirenlerde öyle..biz ne yiyorsak onlara yatırımmış..sorumluyuz kısaca..araştırmalar sonucu böyle..

daha yazacak çok şey var da halim yok..ben yatayım..görüşürüz

İcimin kipirtisindan
Bahar dalindan
Cok sevdigim kirazlardan
Martilarin sesinden
Yuzume dusen esmer percemden
Hayallerimde onu babalari olarak yakistirdigim dogmayacak cocuklarimdan
Gozumden akan yastan
Caresizlikle atan kalbimden
Hala onu seven yuregimden
Curuttugum cigerlerimden
Solan rengimden
Biten yasama heyecanimdan
Sevdicek diyen dilimden
Sozlerine inanan kalbimden
Kurttan, kustan,
Yanaktaki gamzeden,
Omuzdaki benden,
Titren ellerimden
Savrulan kaderimden
Omrumden
En cok da ona, bir ona askla bakan gozlerimden
Ozur diliyorum.
Omrume gun itibariyle hazan gelmistir.

Ne zaman ugrarim, ugrar miyim bilmiyorum...
Duzelir miyim bilmiyorum.
Nasil toparlanirim bilmiyorum.
Neye yanacagimi bilmiyorum.
Ayrilma nedenimizi bilmiyorum.

Bildigim tek sey yarin son kez gorusecegimiz. İliskinin hurmetine telefonda degil yuzyuze bitirecegiz.
Onun karsisinda nasil dik duracagim onu da bilmiyorum.

"Seviyorum" diye diye ayrilir mi insan? Alnini opup "kaderim" dedigi, "kadinim" dedigi canosunu nasil birakir bir adam?

Bekledigi bursu almis. 15 gune gidiyormus. 7 ay once bana evlenelim benle gel dedigi yere, simdi beni sozumona "hayatimi bloke etmemek" icin birakarak gidiyor.

Ben bu aciyla nasil yasarim?

Evet haklisin, burayi okumadan bademi yariya indirmistim bu sabah. Senin yazindan sonra tam oturdu. Bosu bosuna zorlamism kac gundur kendimi bir bardak bademi biritcem diye

Bilgileriniz altin degerinde hemen duzeltiyorum.

Hosbuldum :) bende de avatar resmi kayitliydi kac zamandir kullanmak simdiye kismet oldu :)))

Cok gecmis olsun. Soz konusu cocuklar olunca insan hic dayanamiyor. Hangi enzimleri yuksek ? Allah sifa versin.

Bende de bir suru kuru kayisi ve erik var en kisa zamanda denicem.

Hindi etimi pişirdim, yatıp film izlerken, bağırsak masajı yapıyordum. Bu arada Ebrunun bu hareketler güzel.

Bagirsak masaji ne ola ki, nasil yapilir?

sevgili karatay guzelleri nasilsiniz? Bugun karatayda 5. gunum listem asagida;

sabah: iki yumurtali menemen-biber-salatalik-domates-yesilzeytin-yarim cay bardagi badem-peynir

sabah gec kahvalti yapinca ikindi vakti yiyebildim ikinci ogunu
ogle-aksam: 6 izmir kofte-bolsoganli salata -ayran-badem
1 saat yuruyus, tarcinli yesil cay bol limonlu su.

Cok uzuldum yazdiklariniz cok dokundu. Insanin severken ayrilmasi zor gercekten. Insallah kolay atlatirsiniz.

Ne desek şimdi sana boş gibi gelicek..Allah hakkında hayırlısını versin...Belki bana kızacaksın ama seven insan bırakırmı yaa..seven sabreder ve bekler...ben de yaşadım geçtim o yollardan..iyi ki olmamış diye her gün şükrediyorum...şuan senin sabıra ve zamana ihtiyacın var canım..

Canım alt ve ast değerleri yüksek..

Ne güzel bir menü olmuş..afiyet olsun..

Günaydın hanımlar
Mengmeng prenscime katılıyorum seven insan değil bursu ailesini karşısına alıyor da evleniyor sevdiğiyle.. İnşallah ya sana sevgisini ispatlar ya da gerçek sevgi değilse hakikaten seven biri çıkar karşına.. Çok ağır olsa gerek şuanda yaşadıkların.. Bir hayır vardır diyerek dua et Allah'a sığın canım..

Kızlar dünkü hoşafın içinden 1 kuru erik yemiştim 2 tane de kuru üzüm sabah wcye karın ağrısıyla gittim uzun zamandır yaşamadığım bişeydi çok sıkıntısı olanlar için mutlaka deneyin diyorum

Off canım ya neler yazmışsın sen öyle inan okurken kötü oldum... hakkınızda hayırlısı ne ise öyle olsun canım... ne desek boş... çok üzüldüm... kendini yıpratma nolur sen değil o üzülsün seni kaybettiıine canımm benim... mengmeng şen şakrak arkadaşım bizi de senden mahrum etme sakın...

Gunaydin canlar bugün benimde icimden hicbirşey yazmak gekmiyor bende mengmenge çok üzüldüm sinirlerim bozuldu şuan.Ama mengmeng güçlü bir kızdır kendini böyle pervasızca üzen biri için uzun bir yas tutacağını hic sanmıyorum.Biraz kendi kendine kalıp ölçüp tarttıktan sonra çok çabuk bize katılacaktır.Seni asıl biz seviyoruz mengmeng.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…