Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Annemde içiyor onlardan, ben de çok nadir. Baktımda kayısı aroması mı ne yazıyordu. Evde varsa, ben de bugün içeyim, şu sıralar bağırsaklarım iyi çalışmıyor.
ben de buradayım canım :) Tracy Anderson yapıldı, kkk kahvaltısı yapıldı..spor sonrası da kayısılı form çay içeceğim şimdi

iyi akşamlar kızlar..çoğu mesajı okudumda yazamadım iki gündür..dün gezdik ablama gittim..

bugün dr.gittik..kıvancın kontrolü vardı..tetkikleri tekrarlandı..iki enzim yine yükselmiş..çok üzülüyorum..bekirden kendimi kaçırıyorum o halime dayanamıyo çünkü..az yattım uyumuşuz kıvançla..yemek yedim ama zor gitti boğazımdan..bir ay sonra tekrar gidicez..normale dönmesi biraz zaman alacak gibi..onun dışında her şey yolunda..

gece gelirim fırsat bulursam..yarın bebek görmeye geliceklermiş..yapacaklarım kafamda ama elim,gitmiyor..onlarda ne anlar karataydan börek pasta yapmak lazım..yaparsam tabi

Üzülme canım ufak o daha taptaze çabuk iyileşir inşallah...
Gerçi anlamıyorum hastalıklarından çocukların ama inşallah enzimlerinn yükselmesi bi an önce geçer... öpüyorum prensi

Kızlar karatayın hoşafından denedim, kuru kayısıları dörde böldüm kuru üzüm ve kuru erik koydum üzerine soğuk su ve buzdolabına attım. Aslında 1 gün yeterdi ama ben unutmuşum 3 gün sonra tadına baktım harika şeker eklemedim desem inanmazlar. O derece tatlı ve kaynatılmış gibi rengi, hatta daha güzel çünkü içinde kayısılar ezik ezik bulanık değil.. Mutlaka deneyin emziren anneler özellikle siz ..

canım gönlünü ferah tut hiçbirşey olmaz inşallah, sebep söylüyorlar mı neden yükseliyormuş

Sabah 08.30:yumurtasız Sucuklu karatay kahvaltısı 3 Gün ara verdim yumurtaya, yarın devam
17.00: 1 bardak kefir
19.00: 1 kase mercimek çorba, 1 tabak kıymalı karnıbahar, salata

Spor: jillian 3/30 + 2.7 km yürüyüş
Sıvı: 1 yeşil çay 1 Türk kahvesi

Ben de denerim belki.

Bunu yaptım, ama ayakta top olanı topsuz yaptım. Ayağımı zorlamamak için. Çemberim zaten yok. Lastiği ayağına taktığındada sadece sol ayağıma lastik tutturdum, sağı zorlamadım. Kardiyo yapamıyorum ama hiç olmazsa karın kaslarını çalıştırmış oldum.

Canim benim Rabbim sifa versin kendini çok üzme. Neden yükseliyormus bir çaresi yokmuymus

Kurum içi yükselme sınavi canımmm. İnşallah alırım
Kolay gelsin canım başarılar dilerim

Afiyet olsun canim eminim cok lezzetli olmuştur

Benimde spor programım ayni şekilde olacaktı ama olamadı
40 dakika dışarda yürüyüş yaptım eve gecip jiliyi yapayim dedim ilk günü. Kedicigimin yolladığı türkçe yi yaparken hemen bitiverdi 16 dakika sürdü
2 ve 3 tam ama 1 neden böyle oldu anlamadım. Neyse kendimi cok yormayayim ilk gunden hayirlisi buymus dedim ing.acmadim bitirdim sporumu

Nasıl bitti. Videomu bitti, sen mi bittin. Video 1 saati geçiyor. 3 level bir arada.

Kendi basimla kalmışım bas başa kedi de yok

Küstümm iste kimsecikler yokk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…