Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Bizimkilerde orda adana da... çok çok sıcakmış... ankara bile yanıyosa oraarı tahmin etmek istemiyorum...

yine duramamış yaşpasta almış , kızıda patatesli börek yapmış,,,,,ben 4 tane mercimekli köfteyi marula sarıp yedim,,,,doyurmadı ama ne yapayım fazlası da zararlı olurdu
Amannn yine aç kalmışsın ablacım.. keşke seni dinleseymiş te almasaymış.. ama işte içleri rahat etmemiştir.. bi de artık öyle adetledimiz olmuş ki yemek içmekle alakalı, nasıl atlatılacak bunlar bilmiyorum... hadi yapılıyor ye ye diye ısrarda olmasa keşke ne iyi olacak

Gitmiş hediye kötü olmuş... kısmetten çıkmış demek ki günahlarını almak istemem ama karambole gitmiş sanki hediye... keşke gelen torbaya da baksaydın abla...

Kimsecikler yokken ben ders çalışayım... 26 ekim sınavım.. inşallah alırım yükselmeyi çok istiyorum...

Hastaneye gidince, seni yanımızda bulunduralım.

Gayet güzel ama bademi 1 çay bardağını 2'ye mi bölerek yedin, yoksa daha fazla mı oldu. Çok fazlası kilo aldırabilir. Günde 1 çay bardağı olacakmış. Meyveyi kahvaltıda yemeye çalış, erken saatte yersen daha iyi olur.

Kimsecikler yokken ben ders çalışayım... 26 ekim sınavım.. inşallah alırım yükselmeyi çok istiyorum...
sana iyi ders çalışmalar canım,,,,işyerinde de ne kadar çalışabileceksin orası da ayrı tabiii,,,,ama sen de benim gibi kafaya takınca her fırsatı değerlendirirsin.....sen başarırsın
Yaaa dedim ben. Yemedin tabii, boşuna yaptı. Oturup yerler artık.
aradım alma dedim ama laf anlamıyorlarki yeriz nolacak azıcık da olsa yeyin dedi,,,büyük almış bide,,,börekten bizden kimse yemedi kızımın canı çok tatı istiyordu 1 cm kalınlığında aldı birazını teyzesi birazını kendisi yedi,,,,,

Sizinkiler için, büyük gelişme. Ya da senden korkularına yiyemediler fazla.

canımcım sen hamilesin 4 köfteyle doymazsın,,,bende doymadım ama bşkasının evinde bana uygun ne var bilemediğim için de isteyemedim,,,evimden gitmiş olsam beslenme çantama bişeyler koyar orada yerdim oda olmadı doymadım ama yapacak bişeyde yoktu,,,,
bende gece 4 e kadar uyumadım buraya yazdım sonra facede oyun oynadım uykum yoktu

sabah peynir eksik kalmış....KKK da neler yazıyorsa hepsını yemek lazımkı metabolızma % 30 fazla çalışıp yağ yaksın
diğer öğünler iyi ama ara öğün olmamış hemde elma yemen hiç olmamış çok acıkınca yoğurt, süt, ayran , kefir olabilir
menüde karataya uygun olduktan sonra fazla diye bişey olmaz doyana kadar yemek zorundayız,,,

Kahvaltı
Çeçil peyniri
2 yumurtadan, turşuluk biberli omlet.
Salatalık, domates
1 elma (tarçınlı), 1 muz
Biraz fıstık

Magnezyum

Aralarda kefir içiyorum. Ceviz ve siyah kuru üzüm aldım, yerim biraz. Cevizin kg. 80 tl. 15 liralık aldım. Ceviz satan yokmu? Batacağız vallahi.
Tupper 500 ml. şişemi kullanmıyordum, işyerinde bardak kullanmak hoşuma gitmiyor, kirli gibi geliyor, yıkıyorum tekrar ama. Birde kalın olunca içmekte zorlanıyorum, hem bununla ne kadar içtiğimi görürüm. Burada bırakacağım şişemi.

Akşam
Kendi yaptığım fasülye yemeğim, nasıl oldu merak ediyorum, inşallah tuzu çok kaçırmamışımdır.
2 salatalık.

maşallah 80 e ulaşmışsın canım süper.. 2 tane türkiyeden getirmiştim eczanelere bir bakayım bulamazsam türkyieden 1 yıllık isteyecem annemden

Gitmiş hediye kötü olmuş... kısmetten çıkmış demek ki günahlarını almak istemem ama karambole gitmiş sanki hediye... keşke gelen torbaya da baksaydın abla...
gelen torba küçüktü içinde yumuşak bişey vardı,,,,benim torbam büyüktü içinde büyük bir tepsi ve bebeğe aldığım takım vardı,,,,

Bize ekte eklediğim foto gibi bir çanta lazım.

aynen korkudan yiyemediler,,,kızkardeşim bi ara b u ne ya otla karın doyuruyoruz dedi herkes güldü
Et var, süt var, kuruyemiş var. Senin yanında kuruyemiş yokmuydu? Karatay kurabiyesi de var bizde.

Eklentiler

• 1553106_919520908062946_8081077561705547003_o.jpg
    74,1 KB · Görüntüleme: 66
AFİYET OLSUN KEDİCİK
bende yanıma 500 lük aldım iyi oluyor dışarı çıkarken dolduruyorum hep yanımda oluyor

of çok pahalanmış hakkaten, burada ucuz valla, badem ve kaju da çok ucuz.. ben göndereyim sana kedicim : ))
burada karatay yapmak kolay, eti balığı rahat buluyorum, çerezi kavrulmamış çok rahat buluyorum.. adamlar kavrulmuşu daha çok tüketttikleri için, kavrulmamış olanlar daha hesaplı : ))
acaba kalsam mı tayini mi uzatsam rahat besleniyorum diyorum bazen : )

fasulyeyi ben düdüklüde yapıyorum. soğanları ve eti (kuşbaşı ise önden birazcık daha fazla pişiriyorum) biraz suyla haşlar gibi azcık çeviriyorum, üzerine domates, azcık salça, fasulyeler. çok çok az su koyuyorum, düdüklü ses çıkarmaya başladıktan sonra altını iyice kısıp sadece 5 dk tutuyorum. zeytinyağ ve tuzunu piştikten sonra ekliyorum.

Yemeklerde eti sevmiyorum pek, eti sade yemeyi daha çok seviyorum. Etin tadını daha iyi alıyorum. Kuru fasülyede de sevmiyorum ama yiyorum tabii, yemek ayrımı yapmıyorum, ama karataydan dolayı yapıyorum artık, onu yemem, bunu yemem diyenlere kızardım. Şimdi kendim yapıyorum. Kajuda güzel oluyor, ama son aldığım kaju kurtluydu hep.

Merhabalar.
Herkes uykusuz kalmış madem, neden biriniz de gelip bir şeyin ucundan tutayım da şu kıza yardım olsun demediniz? Aşkolsun yani. ^_^

kedi83 Kedican ceviz içi mi 80 tl? Yuh yani!

Ben kabuklusunu 23 TL'den alıyorum. Ceviz içi de 45 TL. Üstelik daha ucuzları var fakat ben her daim taze oluyor diye Kadıköy Çarşı'daki Ko.....za 'dan alıyorum. Kuzum nasıl olur 80 tl aklım almıyor ya :S
Taze yerli ceviz desen, hasat zamanı bile değil daha Eylül sonu gibi çıkacak daha yok...

Bu arada M midnightblue öncelikle hoşgeldin. Kullandığın avatarı yıllarca messenger'da kullandım, uzun bir dönem de face'de kapak / profil fotosu olarak. Avatarıdan dolayı ya ben bunları ne zaman yazdım diye düşünmüyorum değil. ^_^

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…