Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Bu günkü menümü yazıp iyi geceler dileyeyim hepinize

Sabah (öğlen 12) sucuklu yumurta esliginde ve bol zeytinle kkk

Ara üzüm ve ayran

Akşam yoğurt çorbası, kuru fasulye, Çoban salata, cacik

Yemekten 2-3 saat sonra 1 dilim şeftali ve biraz ceviz
Su:2-3 lt arasi
Spor 30 dk yürüyüş

Millete sakın inanma emzirirken şunu ye süt olsun bunu ye süt olsun yalan inekler koyunlar tatlımı yiyorda süt oluyor bol su yeşillik calsiyum protein gerisi hikaye reddet gitsin aslında doğurduktan bir 40 gün sonra milleti kabul etmeye başlamak lazım eve maşaallah millet çok biliyorda.

Çok katılıyore canım:))) bol yeşillik sonuç bol süt :) inek örneği harika :) öyle gerçekten:)

Çok katılıyore canım:))) bol yeşillik sonuç bol süt :) inek örneği harika :) öyle gerçekten

Ben sana aldırmam canım merak etme :)

O zaman yapmaz. Evet, onun içinde daha iyi olur. Masrafsızız, bir tek kuruyemişimiz pahalı, o da ucuz olanlardan seçilince sorun olmuyor.
yine duramamış yaşpasta almış , kızıda patatesli börek yapmış,,,,,ben 4 tane mercimekli köfteyi marula sarıp yedim,,,,doyurmadı ama ne yapayım fazlası da zararlı olurdu

kedi83 , seraym
topiği devamlı takip etmediğim için kim eksik dönüp öncekine bakmam lazım ama hangi sayfada bulamam,,,,saat te 2,5 oldu arayacak vaktimde yok uykum geldi,,,,

arkadaşa gidene kadar epey yol yürüdük sonra bir yerde kahve içtik oradan yürümeye devam ettik,,, arkadaşa ve torununa aldığım hediye kız kardeşimdeydi bana iyilik olsun diye o taşıyordu dizlerim ağrıyor diye, nerde unuttuysa unutmuş hediyeyi vereceğim yok ara ara bulamadık kahve içtiğimiz yeri aradık marka bir yerdi telini hemen bulduk yok dediler,,dönüşte arkadaştan kalktık kahve içtiğimiz yere kadar yürüdük hem yürüyüş olsun hem iyice bakalım diye,,,,ben oturduğumuz masaya yaklaştım garson bizi görünce hemen tanıdı poşet için mi geldiniz dedi getirmek için içeriye gitti bizde arkasından gittik kasadakilere sordu başka poşet gösterdiler o değil dedi çocuk tekrar dışarı cıktı baktı geldi suratı asık yok dedi,,ben tekrar çıktım bahçeye ve oradaki dolaplara baktırdım yok,,,,bi dümen döndü ama çözemedik...poşet yoksa çocuk bizim onun için geldiğimizi nereden anladı

Testi kirilmadan önce onlemini almissin abla hemde o bosuna ugrasmamis olur tabi bizim kulturde pek mjmkun degil kimbilir ek olarak neler yapti
Afiyet olsun canim kedide demis etle salata daha iyi
CANIM HİNDİ GÖĞSÜ AL HİNDİ KABALI YERRDE DURAMAZMIŞ O YÜZDEN SALARLARMIŞ ONU TV.DE SÖYLEMİŞLERDİ,BEN HİNDİ GÖĞSÜ ALIYORUM HEP
Birsey daha ogrendim öylemiymis bundan sonra öyle alalim
Canim ellerine saglik cok güzel olmuş
Cok kötü olmus ablacim ya niye öyle bir dolap cevirdiler ki telefonda yok dediler cocuk var dedi sonra yok gerçekten donmus bit dolap
Arkadasinda yine yapmis yapacagini valla bravo 4 köfteyle tmm demissin ben patatesliyi tirtiklardim yada kofte sayisi artardi aramizdski açık fark :)

Dukkani ben kapatayim bari herkesler yirminci uykusunda
Vee gelelim ben bu saatte kkda napiyorum

Şöyle ki Ankara'nın muhteşem sıcağına gün boyu katlanan başım gece eror veriyor resmen beynim yaniyor eşimi yatakta terk edeli çok oldu oturma odasinda biraz salonda birazda balkonda derken bende gidim uyku kalmamış

Baş Ağrısı için dogal çözümler arıyorum nolur beni bu dertten kurtarin Çin yağı fayda etmedi

ben yapmistim iki yil once cok guzel sikilastiriyor ama yavastan baslamak en guzeli. o hatuna hastayim zaten :))

hepinize iyi uykular karatayin citirik hatunlari. ben isten geldim, kizimi banyo yaptirdim, mutfagi toparladim ve cayimi aldim geldim burda aksam 9 suan. aslinda uykumda cok var ama arkadasin aramasini bekliyorum. bugunku menum:

sabah: koy tereyagiyla iki yumurta, roka, yesil biber, salatalik, siyah zeytin, badem
ogle: bir kase yesil mercimek yemegi, yogurt,yarim avuc badem
aksam: tavuk izgara, salata, iki kasik bulgur pilavi
bir saat yuruyus, arada 1 elma, yesil cay, 2,5 lt su

sizce fazla mi olmus bugun, boyle bir menuyle kilo verilir mi? sabah meraktan ciktim tartiya fazla bisey oynamamis uc gun icin normal mi? benim insulin direncim var yaglar insallah beni cok zorlamadan gider.

annemler de adana'dalar onlarda uyuyamiyormus asiri sicaktan. allah yardimciniz olsun. esimin migreni var nane yagi kullaniyor cok ise yaradigini soylemisti. sanirim bu nanelerin iki turu var bir tanesi cok etkili. turkiyeden gelirken esime aldim ama su gibi hic yakmiyorda yanlis almisim, ise yaramadi. daha once turkiyeden gelen arkasimin getirdigi cok iyiydi kizimin burun tikanikligina bile cozum olmustu.

arkadaslarin dedigi gibi bol su, bol yesillik oh misss sonra gelsin sutler.. zaten etrafa bakarsaniz herkes bir sey soyler. ben ilk dogum yaptigimda hic unutmam bir grup gelmist hayirlamaya bol bol sut ic, sut bebege sut yapar bende oyle olmustu demisti. daha sonra gelenler ise sut sakin icme bebege gaz yapar demisti kafam karismisti :)

Canım 6 w6p ten umduğunu buldun mu kesin etkiidir de yapan birinden yorumunu almak istedim.. çünkü o nu denemek istiyorum.

Allah allah, hakkaten enteresan olmuş..naptılarsa artık veballeri boyunlarına ablacım...

benim de öyle oldu, hatam emzirme döneminde yanlış beslenmek oldu.. yoksa hamilelikte 15 almıştım 10 u da ilk hafta gitmişti, aslında karataya uygun beslenseydim ilk 6 ayda biter giderdi.. karataya göre beslenince sen de prenscim gibi fit olursun kısa sürede inşallah : )

hanımlar benim d vitaminim haziranda, 21 çıkmıştı, okan beylerin tavsiye ettiği gibi önce doping yaptım ama sonraki ay 1 iğneyi vurduramadım..şimdi buraya gelen bir hemşire var ondan isteyeceğim her ay vurmasını.. her ay 1 d vitamini 1 b 12 düşünüyorum.. siz nasıl yapıyorsunuz? yaptırıyor musunuz? ben hiç güneş görmüyorum burada

Bende aynı senin gibi önce doping yaptım... sonra bi kaç ay ikisindende birer tane yaptırdım... yazın d vit. Yaptırmadım öğlerleri çıkıp biraz güneşte duruyorum... heray olmasada mutlaka b 12 vuruldum... değerlerim d vit 78di yanlış hatırlamıyosam.. b12 de 300ün üstüydü...ama bu değerden bonra b12 vuruldum artış olmştur mutlaka

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…