Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

merhaba, afiyet olsun, kolay gelsin ^_^

selam canım

sen iyi sabit kalmışsın ben, mengmeng, fmgenc alanlarız

ümidimi önümüzdeki haftaya bıraktım.
yalnız ben yine regl olamıyorum. balon oldum bana mısın demiyor

afiyet olsun, Allah yardımcın olsun canım.
Eski çalıştığım yerde Ramazan'da belki 2 - 3 defa evde iftar edebiliyordum. Çok yorucu bir süreç. Son yıllarda hep dua ettim, Allah'ım çoğu iftarı evimde edebileceğim bir iş nasip et diye. 2 yıldır Allah'a şüker 90% evde açıyorum artık. Şu ana kadar gelen iş iftarı tekliflerini kibarca reddettim. Sadece bizim şirketinkine katılmam gerek. Bir de sevdicekle dışarıda yiyeceğim 1-2 akşam. Allah'a şükür yediklerim hep kontrollü.
Şimdi sana spor yap diyeceğim o tempon zaten spor yerine geçer canım....

Ben sizin yerinize kilo veriyorum.

Allah'ım, kilo verme konusunda kimseyi vekil kılmıyorum, ama spor konusunda Kedi83 vekilimdir

senin yerinde başkası olsa spor yapmaz ,,,iyi bakmıyorsun

sen alsan biz versek daha iyi olur

yufka, güllaç, aşure diyorum. mesajı alan alıyor

En sevdigim seydi kiymali makarna ve manti, artik hedefe inince yeriz arada.

Cok merak ettim abla,,yesil mercimegin tadini cok severim. Bende denicem en kisa zamanda.
Afiyet olsun.

Iyi geceler.

hedefe inince, sen de buraya gelince beraber açar mantıyı yeriz canım. oh mis.

Ben yaparim ablacim, zayifken de yapardim, seviyorum sporu.
Gicik olurdu arkadaslar, bide eskiden yerdim yerdim kilo almazdim.
Heygidi..

öyle bir geçer zaman ki
ben de 12 sene evvel hiç vücut hattım yok, basenlerim yok diye stepe başlamıştım ve haftanın 4 günü step yapıyordum. şimdi basenimi görsen adapazarı ovası ile konya ovası ile yarışıyor

bende işe kadar 25,,,iş dönüşü 35 dkk yürüyüş yaptım,,,,sizin kadar olmasada idare eder ,, ramazan oldu böyle oldu, dizlerimin ağrısı azaldı,,,yürümekte yoruyormuş dizlerimi

ablacım kedi geçen bir yazı paylaşmıştı, yoğun spor yaptığım dönemde benim eğitmen de diyordu.
spor kesinlikle hergün yapılmamalı. vücudun kendine gelmesi içi 48 saate ihtiyacı var. en ideal süre gün aşırı yapmakmış. hadi jillian vb hızlandırıcı programda haftada 1 ara güzel de, devamlılık için her gün yapmak biraz problemli.

sahur
1 kepçe ezogelin çorba (bulgurlu)
az salata (domates, salatalık, göbek, dere otu, maydanoz, peynir, ceviz limon ve bol zeytinyağlı)
su

akşam midede biraz sıkıntı oldu, ben de uyudum.
canım istemeye istemeye yedim.
zeytini unutmuşum.
yumurtadan korkuyorum ağzıma süremiyorum bu korkuyu aşmam lazım.
onu da regl dönemine bırakıyorum oruç sakata girmesin diye.

herkese iyi geceler.

^_^

Günaydın canlar

Kedicik ellerine sağlık liste çok güzel. Dün gece zafiyet geçirdim . Bi gece önceden yemegim arttı eşimde dışarda olacaktı bende sevdiğim bir teyze var onu cagirdim iftara. Allahim mantı baklava resmen saldırdım gözüm kapandi okadar ağır geldi ki kadının yanında uyukluycaktim nerdeyse. Eşim geldi küçüğü uyutup büyüğü ona postalayip yattım yatsiyi sahurda kıldım. Sassy yapmıştım o biraz kendime getirdi .. yok böyle birşey vücut resmen anında tepki verio. Bidaha da tovbe

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Dün çok temizlik yaptım spor yaptim yani hareket konusunda sıkıntı yok yapistirtmam okadar Dengelerim bu hafta. Yorgunluklada birleşti tuhaf oldu .bugunde davetliydik iptal edilmiş bugün yeşil mercimek yapıyım bu hafta biraz protein ağırlıklı olsun. Sahurda sıkıntı yok fix menu. Zaten o kurtario

Günaydın
Dün kü programım;

Sabah 05.50-06.50 1 saat yürüyüş+ parkta alet

İftar: (Yemeğe davetliydik) 1 kepçe mercimek çorba, 1 parça tavuk, 4 köfte, 1 kase marul salatası ve 1 kase semizotlu cacık

23.30 gibi kızımın tabağında kalan 4-5 kirazını yedim. 1 tane de küçük incir. 2 tatlı kaşığı da dondurma... sonrasında rahatsız oldum tabii ve doğru yürüyüşe 00.15-01.00 çok hafif tempoda yürüdüm yine de iyi geldi.

Sahur: 3 yumurtalı omlet, az peynir, bol zeytin yağında zeytin, 1 tabak semizotu ( cumadan beri semizotu yiyorum.hiç susatmıyor. ve wc ye 2 günde bir çıkarıyor ) badem, fındık,açık çay, domates, salatalık.

günaydınnnnnnnnnnn..
kedicimm ellerine sağlık liste yine ruhun gibi rengarenk
gece saat 1:30 da çorbacıya gittik en doğalından paça içtik ama yok böyle bir lezzet sahurumuzu yapıp döndük arkadaşlarla..
güzel bir gün olsun herkese inşallah..

Günaydııın
Liste yapılmış hem de 1. olmuşum kedicik eline sağlık

Dün ki menüm
Sabah:kkk
Öğle: alinazik kebabı vardı çok kötüydü 2 çatal alıdım bıraktım, salata, ayran
Akşam: Yayla çorbası, 1 patlıcan dolma

dün arkadaşımla şöyle bi gezintiye çıktık tunalıya o kadar, çok güzel bi takıcı açılmış kendimizi kaybettik

afiyet ve geçmiş olsun.

^_^ kolay gelsin canım. rüyamda sen, kocan ve ak ile uğraşıp durdum. hayrolsun ^_^

afiyet olsun ^_^

afiyet olsun canım. ^_^

açeydim kollarımı yeme diyeydim, belki yemezidin o vakıt.

kızım ne dediysem kar etmedi, ikinci gün yasak bi şey yedin. karışmıyorum daha da sana.
(belki tehdit işe yarar )

Neyyyyyyyyyyy iftarda hurmalar sonra güllaçlar noluyo bakem sana sanırım regl yakın
adet takipçisine göre 11 gün kalmış.

Teşekkür ederim. Ayyy bende geçen gün, keşke evdekilerle gidebilsek diyordum ama babamı bir yere götürmek zor, zaten dışarıda birileriyle kavga eder. Oruçlu olunca çok sinirli oluyor. Yakında olmadığı için zor, keşke yakın olsaydı.

Günaydın hatunlar

Canım yaptım zati sporumu öyle yattım canım benim iftarlar eş dost gezmesi çok şükür lokanka tarzı yerlerde yemek zorunda kalmıyorum ama yinede özledim evimde yemeği..

afiyet ve geçmiş olsun.

^_^ kolay gelsin canım. rüyamda sen, kocan ve ak ile uğraşıp durdum. hayrolsun ^_^

afiyet olsun ^_^

afiyet olsun canım. ^_^

Detayları bekliyorum Hayır olsun ins trye donus olsun😄😄

Günaydın hatunlar

Canım yaptım zati sporumu öyle yattım canım benim iftarlar eş dost gezmesi çok şükür lokanka tarzı yerlerde yemek zorunda kalmıyorum ama yinede özledim evimde yemeği..

özleniyor ya, insanın evi gibisi yok ^_^

Detayları bekliyorum Hayır olsun ins trye donus olsun😄😄

inşallah canım. gönderdim.

neden canım hala alışamadın mı yumurtaya :26:
ben sabah sabah iki tane lüplettim
Hazırdı Allahtan, ev mantısı olsaydı belki yerdim.
Birisi beni durdursun, bana birşeyler oldu. Yine Güllaç yedim. Önceden olsa yemezdim. Tencere, dava istiyorum.
Canan hoca gğllaç yiyebilirsin diyordu ama sen fazla mı kaçırdın :26:
Iyi sahurlar

Gece ara ogun yaptim
Kefir, az kiraz, ceyrek muz, 1 avuc siyah uzum

Sahur menum

Aksamdan kalan bugdayli yayla corbasi yarim kase
3 yum ile menem ( cogunu ben yedim )
Cok zeytin
1 bard. Siyah cay
Su

Herkese simdiden iyi gunler
çok doyurucu bir sahur olmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…