Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Sagol canim benim,
Ikinci de 35 e kadar olursa hayatta toplanmaz, burusuk gobemle gezerim artikin.

Sen simdiden sıkı tut karnini, yoksa durum kotu.

hahaha, sevdicek beni özlemiş bi 5 dakika göreyim dedi (geçen hafta pazartesi günü de böyle sürpriz yapmıştı) ben de ofisten çıktım bi 5 dk ^_^ ayaküstü sohbet ettik ofise döndüm. maşallah dedim benimkinde hareketlenme var üstüne senin bu yazdığını okuyunca vay anam dedim hissetti demek ki.

oy ablacım o kadar sevindim ki ben rahatlamışım ki yeminle aklımdaydı senin şu sorun nasıl çözülür diye az düşünmedim

gözünaydın canım, senin ki açken faaliyete geçmiş ,,,devamı gelir inşallah

inşaallah kalıcı çözüm olur,,,her başladığım şeyde 3-5 gün tepki veriyor sonra alışıyor,,,sassy su ve semizi hergün yapacağım

amin ^_^ şaka maka adını koymamızın üzerinden 6 ay geçti. ilk 3,5 ay kafayı yedirmişti bana. artık alıştık ondan mı, sevgiden mi, yoksa hepsinden mi bilmem, nabzımızı yakaladık.

ne yalan söyleyeyim bana sanki makyaj mevzusunu kontrole geliyor gibi geldi bilmiyor ki benim işime geldi istediği

benim de zencefil bitti almam gerek. bu akşam alayım ^_^ sassy ferahlatıcı bir su evet. inşallah devamı gelir

kıskançlıklar başladı demek kı 2 haftadır kontrole geliyor ,,,

Liste günü konuşmayı yasaklıyorum, sadece bildirim yapılsın. Ne kadar çok konuşmuşsunuz yine, okuyamıyorum şu an. Listeyi akşam yapacağım. Hadi görüşürüz.

selam kızlar

Rumuz: CiseNaz
Başlangıç tarihi: 27.01.2014
Başlangıç kilosu: 81
Geçen Hafta:74.900
Bu hafta: 74.300
Fark: -600 GR
Beden : 40
Boy : 1,65
Yaptığım spor : Yürüyüş
İlk hedef :75
Asıl hedef :70
yüzdem :0,80

en güzel heyecanlar bunlar benimkide yapardı öyle sürprizler

Son düzenleme:
Liste günü konuşmayı yasaklıyorum, sadece bildirim yapılsın. Ne kadar çok konuşmuşsunuz yine, okuyamıyorum şu an. Listeyi akşam yapacağım. Hadi görüşürüz.

desene başıma bir de konuşanları tahtaya yazma görevi çıktı

en güzel heyecanlar bunlar benimkide yapardı öyle sürprizler
ama öyle yapınca ben daha çok seviyorum sonra şu yüreğim pır pır pır atıyor. gereksiz bir tebessüm geliyor yüzüme

Ay kızlar pazartesiden midir nedir hiç geçmiyo vakit, benim sevdiceğim de yok kocam da yok çocuğum da yok ay ben nerelere gidem

Mengmeng senin Sevdicek aştı kendini . Cok Sevdim canimm heycaniniz daim olsun. Evlen dogur heycan meycan rüyanda görürsün. . 😄

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

mengmeng senin sevdicek aştı kendini . Cok sevdim canimm heycaniniz daim olsun. Evlen dogur heycan meycan rüyanda görürsün. . 😄

Yaaa yapma şunu kızın heyecanını kursağında bırakmaaa

desene başıma bir de konuşanları tahtaya yazma görevi çıktı
sen bizi tahtaya yazarsan bizde kedi yokken seni tenhada kıstırırız

Mengmeng senin Sevdicek aştı kendini . Cok Sevdim canimm heycaniniz daim olsun. Evlen dogur heycan meycan rüyanda görürsün. . 😄

aynen katılıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…