Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Slm fıstıklarrrr herkese güzel bir pazar dilerimmm maşallah geçmiş oku oku bitmiyor o yüzden ilk sayfadan dalıyorummm

tatlım merak etme koruma döneminde de aynı şekilde beslenmeye devam edince kilo artışı olmuyor

iyi pazarlar cnmmmm ben bunu test ettim en ideal sonuç öğleden sonra 15,00 gibi alınıyor iftardan önce su kaybı çok olduğu için 200, gr faketti bende yani iftardan önce 200 gr daha az çıktım halbuki ertesi gün 15, te tartılınca o haftaki gerçek kilo kaybımı görmüş oldum sadece 100 gr cık bende 300 diye sevinmiştim

[video=youtube;Jf0nEpG8tno]http://www.youtube.com/watch?v=Jf0nEpG8tno&index=2&list=PLmto-qMFr_jopEdAZUukYMpxRsk0ZuPVE[/video]

Haftaya bunu deneyeceğim.

Kedicik videolar süper yalnız benim bel fıtığını ortaya çıkarabilir ilk video ve havlulu video diğerleri güzel denemek lazımmm tiffany favorimdi yan bel konusunda ama bundan bira ztırstım nedense izninle takımımda paylaşayım herkes dnesinn tşkler bitanemm

Ben de tırsıyorum. Geçen hafta benzerlerini denedim. Bu haftaki videolaro yapamadım. Onları sildim. Sonra bunları bulup indirdim. Daha buraya eklemediklerimde var. Tabiki paylaşabilirsin, izne gerek yok. :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Günaydın.
Sahur
Kiraz, üzüm
2 yumurta
Salata
Kaşar peyniri
Badem
Siyah çay

Zeytin eksikti.

afiyet olsun canım, normalde bu kadarla doymuyordun, sahur da nasıl doyuyorsun
Benimde sahur nenüm
2tane haşlanmış yumurta
Tarhana çorbası
Az biraz cacık
6tane zeytin
Herkeze iyisabahlar iyi pazarlar öptüm
afiyet olsun canım

Evet, aldıklarından haberim yoktu, yoksa renkli aldırmazdım. Niye aldınız diye çok kızdım ama almışlar artık. yumurta veriyorum,proteine ihtiyaçları varmış.

uyanık yumurtayla besliyor ki oda yumurta versin,,,kaz gelen yerden tavuğu esirgememek lazımmış

iyi pazarlar canım

bende de aynısı oluyor, sabahla akşam arası 1000 gram farkediyor

karataya uygun değil sen nasıl yiyeceksin

çok zayıfladın bencede zayıflama artık incecik görünüyorsun tam çıtır fıstık oldun,,,darısı isteyenlerin ve benim başıma

korumak kolay çünki biz sağlıklı beslenme olarak uyguluyoruz sadece zayıflamak için değil,,,,artık istesekte zararlı şeyler yiyemeyiz,,,

Azar azar yerim semizotu salatası ve normal salata yapicam onlardan çok yerim. Dengelerim ablacim.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Azar azar yerim semizotu salatası ve normal salata yapicam onlardan çok yerim. Dengelerim ablacim.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
bak şimdiden dengelemeyi yapabiliyorsun ,,,korumada da böyle yapacaksın ,,,sen onu da başarırsın canım

merhabalar.
sahur:
3 kaşık zeytinyağlı bamya
2 zeytin (çok tuzluydu yiyemedim başka. ikisini bir atmıştım ağzıma mecbur yedim)
3 kaşık etli kurufasulye
2 kaşık bulgur pilavı
domates + soğan

çay

korkumdan kahvaltı yapamıyorum. niyetim bu sahurda kahvaltı yapmak. bakalım artık.

sahur sonrası bulaşıkları yıkayıp mutfağı toparlayıp, ibadet edip yattım 6 gibi. annem biraz rahatsızdı çok mutlu oldu. normalde kendi yapıyor hem. gül ablanın deyimiyle kızcıktan kızlığa terfi ettim.

niyetim epey uyumaktı. kardeşim ve oğlu da cumartesileri benden dolayı annemde kalıyor bebiş beni bırakmıyor çünkü, çok zor ayrılıyoruz. sabah 11 de geldi koynuma girdi yine. benim uyku da yalan oldu

şimdi evime geldim. annemde yemek hazırlamıştık biber dolması getirdim yanımda. tabi zeytinyağımı da getirdim
mercimek salatam ve et sotem var dolapta. bi çorba yaparım iki dakka olur biter.

sevdicek de iftar sonrası kahve içelim dedi. iftardan sonra evden alacak beni 1-2 saat takılırız ^_^

çok da uykum var niyetim uyumaktı oysa

yine kürkçü dükkanına döndün,,,annen sayende dinlenmiş oldu,,ne çok dua etmiştir sana

sevdiceğinle iftara gitseydiniz hazır gelmişken değişiklik olurdu,,,,kahve içerken gözlerini senden alamayacak bu sefer bakalım ne iltifatlar edecek merakla bekliyorum

afiyet olsun canım

evet ya döndüm. her defasında diyorum ki ne işim var benim burada dön memlekete annenle otur orada çalış. sonra 3 günden fazla orada kaldığımdaki iç sıkıntım geliyor aklıma otur oturduğun yerde diyorum
annem iyi olsun da ben çok iş yaparım ona. yeminle kendi evimde yapasım gelmiyor ama sözkonusu o olunca kızı oluyorum hemencecik. özlüyorum ondan herhalde

ablacım reglimi bekliyorum, bugün bekliyordum ama olmadım. şiştim onun için. malum makyaj filan da yok artık. bilemiyorum artık.
kardeşine davetliler bugün iftarımız daha sonra olur bizim.

ya bir de o açken hiç kendinde olmuyor geçen sene ramazanda iftardan yarım saat sonrasına kadar kendi kendime konuşmuştum. karnı doyunca keyfi yerine gelenlerden. çay faslı benim için daha güzel. taşa konuşmamış olurum

afiyet olsun fıstığım. uygun olmayanları istesen de yiyemezsin çünkü hemen mide ağrıtıyor
karatay kaçamağa karşı. dün yediğim pidenin ağrısı hala midemde izinli olduğu halde

ama patlıcan oturtmanı alırdım canım çekti

Allah kabul etsin

Merhabalar...
Iftardan önce tartıldım, bildirimleri ne zaman yapıyoruz?

ablacım senin dediğini duydu sanırım. bugün yeğeni ağladı dayı gitme diye. malum ben de bi yeğen bıraktım, ağlamasın dedim başka zaman görüşürüz diye. yarına kaldı bizim iş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…