Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Ben yatar☺ spor yaptim 10 dk😄 2 saat sonra sahur . Ozaman bakarim💚💚

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

o legolara bastıktan sonra gözlerim dolunca yeğenim diğerlerini getirdi ve üzerine çıkmamı istedi. bilmem anlatabildim mi?
bir araya gelelim de şekerim ^_^ olmadı annemlere gelirsin ben yaparım karatay'a uygun yemek

o zaman sözümü geri alıyorum ve eşine diyorum. ben senin gül cemalini gördüm, çok da beğendim. fıstık gibisin maşallah. ^_^

Sağol canim hem maşallah dileyen yüreğin için hemde iltifatin için. .şu an fistiklik kalmadı hizla gocuman olan bi göbeğim var ama birlikte yine eski halime döneceğim ümitliyim sayin spordan sorumlu bakanım:)

bende seni gordum allah sevdicegine bağışlasın pek bi güzelsin. .babymomla Benzerliğiniz tesadüf mü akraba kadar çok benzettim ..ikinizde de kaş göz maşallah

Ohh ne güzel keşke benim mutfakta büyük olsa...gerçi benim evde geçirdiğim vakit ne kadar ki mutfakta oturmaya fırsatım kalmıyor bugn gelmiştir inşallahta kurmuşlardır klimanı..

Geldi canim geldi sağolasın kurdular iftar öncesi serin serin hazırladım sofrayi..
Canim çalışınca bende öyleydim yemegi yer koltuga uzanirdim.simdi cocuklardan gir çık istekleri ve yemekleri hic bitmiyor aşçı gibi oldum

Son düzenleme:
Bu sayfanında maşaallahı varmış resmen komşuculuk oynuyor gibi olmuşsunuz zor okudum.Bu arada hoşbuldum canım
Bu sefer Allhın izniyle kilolarımi verip bir dahada almyı düşünmüyorum.Güzelliği geçtim sağlık için şart bide zayıfları inceliyorsun günlük rutinin gerçekten yemiyorlar ve hareketliler .Liste sirası olmaması güzel gerçi ben ilk girdığim zaman bilgısayardan internet dışında pek bilmiyordum liste beceremem zannediyordum bu sene boş durmadım bilgisayar kursuna gittim çok şükür artık az biraz biliyorum kedi kadar iyi yapamasamda yaprım yani

hoşgeldiniz, buradan da başka bir başlığa gidip "çok konuşuyorlar yetişemiyorum" demeyin sonra

pazartesi günleri listeyi kedimiz yapıyor. bildirim formatı ilk sayfada var. ben de spordan sorumluyum. spor yapmayanları deşifre ediyorum, söyleniyorum, başlarına ekşiyorum filan. sizi takip edeceğim 10 kg verdikten sonra spordan kaçışınız yok ^_^ tekrar hoşgeldiniz
Menemeng spordan asla kacmam ben eski taekwondocuyum eşimde marmara spor öğret.mezunu eski güreşçi ama bu kadar kiloyla vücudu fazla zorlamak istemiyorum kemiklerimden korkuyorum ramazan olmasaydımgene farketmezdide ben bide istenilen kiloya gelinceye kadar fazla spor yapılmasından yana değilim yürüyüş tempolu yürüyüş ilk etapta yeterli verdiğimi görüp daha sonra toparlanmak için spor yapıca

Hoşbulduk kedi listeyı çok güzel hazırlamışsin eline sağlık canım

Bugün iftar yemegindeydik pek yemedim ama yediklerimde cısslardı yaprak sarması biraz pide 2 bardak siyah cay benim küçukle ugraşmaktan sofraya bile oturamadım öyle ayakta atıştırdım.
Sassy su ne. Wc icin yemekten 1 saat sonra karbonatlı su için bir bardağa tepeleme çay kaşiğı karıştır iç süper ben her gün içerim mideide rahatlatıyor.
Ben gece gece yaziyorum biraz gece kuşuyumda hepinize iyi geceler ne yazdım be.

Guzel biseye benziyi, sen bulursun zaten.
Wild dance yazinca google dan arattim hemen, sexu bayanlar cikti

O yuzden sordum sana goremiyorum diye.

Tam ismi o mu bilmiyorum. Farklı bir ismi de olabilir. Butt shake diye de aramıştım. 😄

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

slm kızlar hayırlı sahurlar

hediyen güzelmiş cnm iletmek lazım

iyiyim çok şükür tatlım yaa nasıl olalım cadı kızımla uğraşıp duruyoruz
öğle uykusunu yatırmada sorun yok ama akşam delleniyo oturacak bizle sohbet edecek
bugün de 24:15te anca uyudu

kıyamam sana
sorma uzun zamandır ekmek yemiyordum ya bir yavan geldi değişik hissettim yani eskisi gibi tat almadım

Günaydın. :) Artık bu akşamdan itibariyle yufka yemek yok. Abarttım çünkü. Arada annem börek yaparsa o yufkalarla o zaman 1 dilim yerim ancak. :) çok getirmişler bitmiyor.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

herkese günaydınnnnnn..
Dün iki defa geldım ama yazamadan çıkmak zorunda kaldım işlerimden dolayı..
ne kaa çok kaynatmışsınız oku oku bıtmedı
bugün şiddetli başağrısı ile uyandım inşallah geçer..saatler ilerledikçe şiddetlenmez..
dün çok yoruldum erken yattım ama gece kaç defa uyandım bilemiyorum..sevmıyorum böyle huzursuz geceleri
meng meng sana da geçmiş olsun canım..inşallah bugun miden ağrımıyordur..
herkese güzel bir gün kolay bir oruç dilerim..

Günaydın Kızlar;

midem çok fena bugün niyetli değilim. dün müthiş bir baş ağrısı, eve gidecek halim kalmadı 1 km lik yer için dolmuşa bindim. 7.30 a kadar uyudum kızımda uyuyordu zaten gittiğimde.

iftarda sadece zeytinyağlı semizotlu cacık ve kuru fasulye yedim. sanarsınız ki dünyayı yedim. eşimle çok rahatsız olduk. bir de engellemeye çalışıyorum kendimi ama su içmeden duramıyorum. iyice fena oldum. 22.30 da sokağa attım kendimi yürüyüş yaptım ama mideme bıçak saplanır gibi oldu normalde iftardan 2,5 - 3 saat sonra spor yapın diyorlar ama çok geç oluyor. yat 2 de kalk çok düzensizleşti herşey. bu sabah 5 de uyudum .sonra kalktım mide bulantısı kustum kusacam midem ağzımdaydı sanki. daha da niyetlenmemiştim. oyüzden 1 gün midemi dinlendircem. yürüyüşe gittim 1 saat, vallahi bağırsaklarım çalıştı wc ye gittim 2 gündür çıkamıyordum. demek ki hareketsizlikten bağırsaklar kitlenmiş. 8.20 de oruç açıyoruz midem hazmediyor mu ? ve tek çeşit yiyorum ama tıkanıyorum off ya.

sağolasın canım bugün daha iyiyim. oruç anında bir şey olmuyor zaten sıkıntı çekmiyorum açıkçası.
senin başın da inşallah hemen geçer geçmiş olsun çok.

canımsın ne demek. ^_^ o gocuman olan göbiş den dolayı. benim de gocuman oldu ama bebek filan yoktu

amin sağolasın ^_^ babymom ile hemşehriyiz ve bizim memleketten çirkin kız çıkmaz, çıkmışsa da gelin gelmiştir diyorlar hemşehrilikten başka kanka olmanın da verdiği bir çekim sözkonusu bence ^_^

herkese günaydın. dün 12:00 gibi uyumuşum. telefonun şarjı bitmiş. uyandığımda saat 04:00 idi. haliyle sahur yapamadan niyetlendim.

bu sene rabbim bana sanki "sahursuz oruç tut" diyor.

Kesilen sutumden yaptigim lor peyniri

Eline sağlık canım nasıl yaptın merak ettim

Ah ben cok istiyorum su sassy suyu ama taze zencefil bulamadim burda.
Kac tane pazar gezdim yok. Artik tr ye gidince bavula doldururum

Sassy suyu nedir onu da merak ettim :)

herkese günaydın. dün 12:00 gibi uyumuşum. telefonun şarjı bitmiş. uyandığımda saat 04:00 idi. haliyle sahur yapamadan niyetlendim.

canım yalnız sahursuz oruç tutmak çok tehlikeli çok fazla aç kalıcaksın allah yardımcın olsun, allah korusun düşüp bayılırsın

Günaydın kızlarcım ne kadar çok yazmışsınız hepsini okuyamadım ofisteyim dünkü menümü yazıp kaçıyorum

Sabah: kkk
Öğle: 1kepçe domates çorbası, minik güveçte sebzeli köfte, salata ayran
Akşam (20:30): 1 kase yoğurt, 4çeri domates

Akşam saat 19:10 da spor salonunda step dersine gittim ben ömrümde böyle terlediğimi hatırlamıyorum , 1 saat kadar sürdü yemek yemesem bayılcaktım o yüzden ben de yoğurtla bastırdım zaten sonra arkadaşıma gittim dedikodu yapınca açlığım da gitti

Bu arada hürriyette bi yazı buldum onu sizinle paylaşıyım tam bizlik

Obezite ile ilgili çalışmalar yapan Dr.Fevzi Özgönül, göbek bölgesindeki yağlardan kurtulmak için mucize salatalık çayının tarifini verdi.

Yazın vücudun çok fazla enerjiye ihtiyacı olmadığını söyleyen Dr. Özgönül, “Bütün yeşillik türlerini tüketebiliriz. Göbek yağlarından kurtulmak istiyorsanız bu çay tam size göre” dedi.

Salatalık çayı tarifi

1 tane salatalık
1 tatlı kaşığı rendelenmiş zencefil
1 dilimlenmiş limon
10-12 dal taze nane

Hazırlanışı

Tüm malzemeleri 1 gece 1 litre su içinde bekletin, sabah ve akşam aç karına 1 su bardağı için.

Bu çayın amacı onikiparmak bağırsağında bulunan sindirim enzimlerinizi aktive etmek. Böylece yedikleriniz daha iyi sindirilecek ve sonuç olarak daha az acıkacaksınız. Çay sayesinde tatlı isteğiniz azalacak, bu nedenle salatalık çayını içerken tatlı ekmek ve hamur işi yememeniz gerek.

Son düzenleme:
ay kıyamam sana aç aça oruç tutacaksın, allah dayanma gücü versin canım
Ablacim ben yine yatmadim, mutfakta islerim vardi vakit nasil gecti anlamadim.
Salakligim ustumde bu ara :44:. Birde kabiz olsa sadece yine iyi, hemoroid var bende :18:
canım sen telin alarmını sahura yakın bir saate kur alarm çalınca hemen hazırlığa başlarsın, ben ezan okunmasına 2 dkk kalaya da alarm kurdum çalınca suya yükleniyorum

bende de hemoroid var kabızlık iyice mahvediyor
Kesilen sutumden yaptigim lor peyniri
ellerine sağlık canım, afiyetle ye
EvrimKuzey in herkese selami var iyilermis
aleyküm selam

hep aklımda özledim onu faceden görünce biraz özlemim giidyor ama burada yaptığı espirilere hasret kaldık, biran önce gelse topiğe, topik o gelince iyice neşeleniyor
amin

bu sassy su yu 2 gün yaptım sonra unutuyorum yapmayı 1 ay oldu 2 tane zencefil duruyor hala dolapta....geceden hazırlasam iftara hazır olur esasen kkabızlık için yapmam lazım bıktım artık

yazık kimsesizlikten de kötü durumu,,,neyseki allah karşısına seni çıkarmış hem yakınındasın hem çocuğu için arkadaş olur senin kızlar ,,,

günaydın canım. bu tarif bizim hep dediğimiz sassy su. dr amerikayı yeniden keşfe çıkmış anlaşılan ^_^
tarif eksik bu arada. bu malzemeler 2 litre suya konulacak ve gün boyu içilecek o 2 litre.

Allah oruç tutanın yardımcısı oluyor canım. 7 yaşımdan beri hiç bırakmadım. hiç de zorlanmadım. bir şekilde kolaylığını veriyor.
kaldı ki ramazan sahurda ve iftarda tıka basa yiyip, gün boyu aç durmak değil. öyle yapınca razamanın hikmetinden uzaklaşmış oluyoruz bence. ^_^

günaydın ablacım ^_^

Hay Allahım ya bu da neydi boyle 3 gundur.. canimbenim kolaylıklar diliyorum

geçmiş olsun güzelim.

Hay Allahım ya bu da neydi boyle 3 gundur.. canimbenim kolaylıklar diliyorum

evet canım ya. bakalım bu gece sorunsuz olur inşallah ^_^ allah razı olsun canım benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…