Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Ah ben cok istiyorum su sassy suyu ama taze zencefil bulamadim burda.
Kac tane pazar gezdim yok. Artik tr ye gidince bavula doldururum

Kedicik kaç dk suruo bu dans

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

oo ne güzel fırsat italyanca öğrensene canım ^_^ ben olsam fırsatı kaçırmazdım. onun da Allah yardımcısı olsun. an italian family in baku durumu fena olsa gerek...

Ah ben cok istiyorum su sassy suyu ama taze zencefil bulamadim burda.
Kac tane pazar gezdim yok. Artik tr ye gidince bavula doldururum

Olsun olanla yap. Diğer malzemlerde cok etkili. Ben bigün salatalık ve limon attım. Malzeme yoktu ama iyi geliyor. Tarçın at yerine muadili takıl kafana göre ama muhakkak yap .

Kalkiyim salondaki oyuncakları topliyim sabah uyandigimda salonu toplu görmek istiyorum .. bı oda fazla bu ev orayı oyun oyuncak ve giysi odası yaptım kızlara yine heryer heryerde😃

Feysten istek yolladım canim bakarsın musait bi aninda

Baktım canim baktim :)) memnun oldum güzel bayan..bu arada çok ince gördüm seni

3 oğlan anası olunca ister istemez aklıma geldi geçen gün..hayirlisiyla gidip gelsinler vatan borcu elbet gidecekler

Senin oglunda şanssızlık olmuş abla,ne gidebilmis ne kalabilmis..inşallah gönlünüze göre olurda gider agustosta..

Ama bu evde bulasik makinası yok o beni zorluyor anca topladım mutfağı vede dinlendim. Hamlamis heryerim

oo ne güzel fırsat italyanca öğrensene canım ^_^ ben olsam fırsatı kaçırmazdım. onun da Allah yardımcısı olsun. an italian family in baku durumu fena olsa gerek...

Kız zenci kocası beyaz bebek sütlü kahve bronz☺ bide gülüolar surekli diyor. Markette bişey soruyorum ing bilen yok ayrıca da gülüolar. Gerçekten dertlendim haline..tv uydusunu yapmamış yönetim İtalyan kanalı seyretmek istiyorum dio kadın. Kendimi yerine koyunca üzüldüm

Mengmeng zerpi😊 2 bende 1 onda 3 sıpayla tarzancadan öte gidilmez bizimkisi☺☺☺

ben sassy i bugün yapmadım. midemi dinlendiriyorum. ama nane + limon + zencefil yapıyorum muhakkak en kötü ihtimalle.

Afiyet olsun canım
Beraber bir iftar denk gelirmi dersin.. nezaman gelicen adaya

gelecek inşallah canım. sen yeter ki gel, ben iki hafta üstüste gitmiş de olsam gelirim sırf senin için ^_^

aferin kızlara ben de h.sonları legolara basmaktan bitap düşüyorum. ha ayak serçe parmağını sehpaya çarpmışsın ha legoya basmışsın

Ama bu evde bulasik makinası yok o beni zorluyor anca topladım mutfağı vede dinlendim. Hamlamis heryerim

kol kasların için iyi gelir canım bi de öyle düşün ^_^

Sabah: Menemen, kkk ,yoğurt ve kiraz

Ikindi: yarim haşlanmış mısır

Iftar: düğün çorbası, sulu köfte, semizotlu cacik, Çoban salata

Su:3 lt
Spor yok hala duzelmeye çalışıyorum. Klima takıldı her yer battı. Eşimle ortalığı temizledik o bile mahvetti agridan yemeği zor yedim..şimdi iyiyim çay içerken size bakayim dedim..iyi geceler

afiyet olsun ^_^
bıraksaydın eşin yapsaydı zaten 2 prens, üçüncü içinde yoruluyorsun.

ben de face den ekledim seni haberin olsun. ^_^

Canim cok naziksin sende çok güzelsin. Sünnetteki elbisende harika. yaptin mi bilmiyorum ama tam buyutulmelik bir foto esinle ve elbisenle olan ☺

Sen o legolara hiç gece wc ye giderken bastinmi Sebastian ☺☺😅

Ozaman bi çökertme yaparız : ppp şaka şaka çorba salata nemize yetmio☺☺☺

Son düzenleme:
afiyet olsun ^_^
bıraksaydın eşin yapsaydı zaten 2 prens, üçüncü içinde yoruluyorsun.

ben de face den ekledim seni haberin olsun. ^_^

Canım eşim oruçtu ve midesi agriyordu günlerdir.cok büyük bir kısmıni o yaptı zaten balkon güneş icindeydi.2 balkonu Yıkadı falan ama hepsini onun yapmasına kiyamadim..gunlerdir zaten evde duzenimiz değişti benim bu durumdan dolayi

Bakıyorum canim face'e..birde senin gül cemalini göreyim:)

Canim cok naziksin sende çok güzelsin. Sünnetteki elbisende harika. yaptin mi bilmiyorum ama tam buyutulmelik bir foto esinle ve elbisenle olan ☺

Teşekkür ederim canim yok buyutmedim aslında o gün kuaför çıkışı fotoğraf cektirmeye gidecektik ailece, randevu almistik eve bi geldim yarim saat içinde uzak yoldan bir çok akraba akın etti ve evde yardim edecek kimse yoktu akrabalardan.cok kizdik eşimle ama yapacak bir şey yok.konvoya kadar misafirlerin yemegiyle uğraştım derken salona zor yetistik...kiyafetimi begenmene sevindim.cok aradim bu halimle çok şükür icime sindi...

Çok yakışmış gercekten .. çok şükür atlattın onlarda nazar olsun ufak tefek aksilikler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…