Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

EvrimKuzey in herkese selami var iyilermis

Aleykum selam.

Kedican bu ev yufkasi normal yufka buyuklugunde mi?

Bugün o durumdayım zaten, şiştim ama yufkadan değil kekten galiba.

kek için izin vermiştim bak şimdi iki çift laf edemeyeceğim sana tüh ^_^

sağol canım sen nasılsın özlettin kendini ^_^ Allah kolaylık versin canım.

sağlık hizmetleri müdürünüz nazikmiş. ben olsam o aşçının kafasını kırardım. ^_^

afiyet olsun şekerim. ama sen çiko yazınca o sevimli bi hale gelmiyor. 3 parça diyorsun üüüüçççç parça ^_^
hadi spora!

Kesilen sutumden yaptigim lor peyniri

eline sağlık çok lezzetli görünüyor. nam nam nam yiyin ^_^

afiyet olsun kedicik. annenin ellerinden öp de başına koy. dinlemiş seni. evladım demiş aç kalmasın demiş de bulgur koymuş. ^_^

Bugün kardiyo günüm. Wild dance yapiciğim inşallah.

oh süper yandan yandan

10 buçuk olsun diye bekliyorum.

kurstan çıktım eve geldim.
dünden kıymalı tarhana çorbam vardı. yemek bozulmasın diye ne kadar korkmuşsam dolabı en düşük ısıya ayarlamıştım çorba donmuştu

2 kepçe çorba ısıttım içine 2 tane taze soğan doğradım yedim.
yarım litre su içtim
1 adet ceviz içi
1 tane pastırma yedim.

midem şimdilik iyi. inşallah sahurda da sıkıntı yapıp üzmez beni.

allah kabul etsin cümleten ^_^

Afiyet olsun, insallah yarinda ac tutmazsin.

Afiyet olsun, sen bu ramazanda kesin zayıflayacaksın. Ben annem sağolsun kilo alacağım galiba. Geçen yıl Giresundalardı, ben de kendime göre birşeyler yapıyordum, bazen ton balığı yiyordum. Kilo vermiştim o zaman, tek başına da çok yiyemiyor insan. Hareket olarakta sadece tibetlerimi yapıyordum.

Kizlar bigün daha devirdiniz. Allah orucunuzu kabul etsin. Ben yarinda tutamam herhalde ... kabizlik için sassy su birebir. Resmen her iki yolla içiniz temizleniyor. Deneyin muhakakka

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ekmek yedim diyince içim sizladi.. benım küçük kızım yenidogan sarılığı olmustu 3 gece hastanede kaldık. Bigün sabah kahvaltisi gelmeden öyle acikmistim ki ketilda çay yapıp ekmeği çaya banip yemistim..those were days. ..

Afiyet olsun, insallah yarinda ac tutmazsin.

inşallah canımın içi sağolasın

ay hadi inşallah ^_^
sen almazsın tatlım metabolizman tam gaz çalışıyor ^_^ benimki de inşallah tetiklenir de hem şu 300 - 500 gr dan kurtulurum ^_^ gitsin kilolar

Azerbaycanda yaşamaktan daha kötüsü azerbaycanda İtalyan olarak yaşamak. . Alt komsumla tanıştım dertlestik onun durum benden beter.. kimse ingilizce bilmiyor o azerbaycan dili bilmiyor dolayısıyla çok sıkılıyor. Davet ettim istediğin zaman gel die . 3 yaşında kızı var bide

oy yavrum benim hatırlıyorum o günleri, nagihan'ın oğlu da olmuştu diye anlatmıştım sana uzun uzun. allah esirgesin bebeleri

Bende dün sahurda 10 dk six pack yaptım . Yine yapıcam sanırım. Vucudum çok hamlamis 1 aydan fazladır yapmıyorum ki o hareketleri artık yapmıyordum hafif geliyordu ne günlere kaldik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…