Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

EvrimKuzey in herkese selami var iyilermis

Aleykum selam.

İftar menüm; :KK17::KK17:
Tarhana çorbası
Nektarin
1 tane sivri biber
1 diş sarımsak
Taze fasülye biraz
2 küçük boy biber dolması, bulgurlu (anneme gece 10 kere söylemişimdir, bulgur koy pirinç hiç koyma diye, iyi beni oklavayla kovalamadı) :KK52:
Yoğurt
Veeeeeeeee 2 tane ev yufkası. :KK37:

Kedican bu ev yufkasi normal yufka buyuklugunde mi? :KK53:

:KK60::KK60::KK60::KK60: Bugün o durumdayım zaten, şiştim ama yufkadan değil kekten galiba. :KK34:

kek için izin vermiştim bak şimdi iki çift laf edemeyeceğim sana tüh ^_^

slm kızlar nasılsınız:KK16::KK16::KK16:
çok şükür nöbetim rahattı sabaha karşı 3e çeyrek kale havale yatışı oldu o biraz uğraştırdı beni ama çok şükür Rabbim güç kuvvet verdi
siz neler yaptınız biz bugün iftara davetliyiz akşam evde yokuz:KK34:

sağol canım sen nasılsın özlettin kendini ^_^ Allah kolaylık versin canım.

bende iyiyim çok şükür sabah geldiğim gibi yattım malum
önceki günde uykusuzdum 2ye kadar uyumuşum
hastayı yatırdım aşağı sahurluk almaya indim 15 dk vardı hiç birşey kalmamış menemen yapmışlar bitmiş
1 parça peynir 5-6 zeytin 1 dilim ekmek zor buldum (hiçbir şey olmadığı için ekmek yedim :KK17:)
sabahta denk gelmiş gibi nöbet çıkışı bahçede arkadaşlarla konuşuyorduk başhemşire (yeni adıyla sağlık hizmetleri müdürümüz) geldi
sahurunuz nasıldı bir şeyler çıkardılar mı dedi bende dedim bana bir şey kalmamış
o da aşçının kimiin gelip gelmediğini kontrol etmesi lazımdı sana yollasaydı yukarı dedi
bende hasta yatırırken onla uğraşamadım dedim sonuçta takibi onlar yapıyor
neyse ben uyarırım daha dikkatli olsunlar diye dedi bende tamam dedim
öyle işte ayyy ne yazmışım be :KK1::KK1:

sağlık hizmetleri müdürünüz nazikmiş. ben olsam o aşçının kafasını kırardım. ^_^

Iftar

Bir fincan zeytinyagi icinde zeytin ( 10 tane falan )

Kiymali yesil mercimek yemegi
( bir tabak tepeleme )
Yesil salata
( marul, yesil sogan, semiz, domtis, salatalik )

Sonra
Yesil cay 2 fincan
3 parca bitter ciko

Sonra
Kefir ve kiraz ( daha yenmedi )

Spor
Pilates ( daha yapilmadi )

Bugun sabah sut geldi ama kaynatirken kesildi bende peynir yaptim :KK1:
Yogurtsuz kaldik, cacigimizi yiyemedik :KK56:

afiyet olsun şekerim. ama sen çiko yazınca o sevimli bi hale gelmiyor. 3 parça diyorsun üüüüçççç parça ^_^
hadi spora!

Kesilen sutumden yaptigim lor peyniri :KK1:

eline sağlık çok lezzetli görünüyor. nam nam nam yiyin ^_^

İftar menüm; :KK17::KK17:
Tarhana çorbası
Nektarin
1 tane sivri biber
1 diş sarımsak
Taze fasülye biraz
2 küçük boy biber dolması, bulgurlu (anneme gece 10 kere söylemişimdir, bulgur koy pirinç hiç koyma diye, iyi beni oklavayla kovalamadı) :KK52:
Yoğurt
Veeeeeeeee 2 tane ev yufkası. :KK37:

afiyet olsun kedicik. annenin ellerinden öp de başına koy. dinlemiş seni. evladım demiş aç kalmasın demiş de bulgur koymuş. ^_^

Bugün kardiyo günüm. Wild dance yapiciğim inşallah. :KK9:

oh süper yandan yandan :KK52::KK52:

$Screen shot 2014-07-01 at 10.13.46 PM.jpg $Screen shot 2014-07-01 at 10.13.15 PM.jpg $Screen shot 2014-07-01 at 10.12.57 PM.jpg

:KK23::KK23::KK23::KK23:

kek için izin vermiştim bak şimdi iki çift laf edemeyeceğim sana tüh ^_^

sağol canım sen nasılsın özlettin kendini ^_^ Allah kolaylık versin canım.

sağlık hizmetleri müdürünüz nazikmiş. ben olsam o aşçının kafasını kırardım. ^_^

afiyet olsun şekerim. ama sen çiko yazınca o sevimli bi hale gelmiyor. 3 parça diyorsun üüüüçççç parça ^_^
hadi spora!

eline sağlık çok lezzetli görünüyor. nam nam nam yiyin ^_^

afiyet olsun kedicik. annenin ellerinden öp de başına koy. dinlemiş seni. evladım demiş aç kalmasın demiş de bulgur koymuş. ^_^

oh süper yandan yandan :KK52::KK52:

:KK8::KK8::KK8: :KK1: 10 buçuk olsun diye bekliyorum.

kurstan çıktım eve geldim.
dünden kıymalı tarhana çorbam vardı. yemek bozulmasın diye ne kadar korkmuşsam dolabı en düşük ısıya ayarlamıştım çorba donmuştu :KK1:

2 kepçe çorba ısıttım içine 2 tane taze soğan doğradım yedim.
yarım litre su içtim
1 adet ceviz içi
1 tane pastırma yedim.

midem şimdilik iyi. inşallah sahurda da sıkıntı yapıp üzmez beni. :21:

allah kabul etsin cümleten ^_^

dünden kıymalı tarhana çorbam vardı. yemek bozulmasın diye ne kadar korkmuşsam dolabı en düşük ısıya ayarlamıştım çorba donmuştu :KK1:

yarım litre su içtim
1 adet ceviz içi
1 tane pastırma yedim.

Afiyet olsun, insallah yarinda ac tutmazsin. :KK56:

yarım litre su içtim
1 adet ceviz içi
1 tane pastırma yedim.

Afiyet olsun, sen bu ramazanda kesin zayıflayacaksın. Ben annem sağolsun kilo alacağım galiba. Geçen yıl Giresundalardı, ben de kendime göre birşeyler yapıyordum, bazen ton balığı yiyordum. Kilo vermiştim o zaman, tek başına da çok yiyemiyor insan. Hareket olarakta sadece tibetlerimi yapıyordum. :KK1:

Kizlar bigün daha devirdiniz. Allah orucunuzu kabul etsin. Ben yarinda tutamam herhalde ... kabizlik için sassy su birebir. Resmen her iki yolla içiniz temizleniyor. Deneyin muhakakka

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bende iyiyim çok şükür sabah geldiğim gibi yattım malum
önceki günde uykusuzdum 2ye kadar uyumuşum
hastayı yatırdım aşağı sahurluk almaya indim 15 dk vardı hiç birşey kalmamış menemen yapmışlar bitmiş
1 parça peynir 5-6 zeytin 1 dilim ekmek zor buldum (hiçbir şey olmadığı için ekmek yedim :KK17:)
sabahta denk gelmiş gibi nöbet çıkışı bahçede arkadaşlarla konuşuyorduk başhemşire (yeni adıyla sağlık hizmetleri müdürümüz) geldi
sahurunuz nasıldı bir şeyler çıkardılar mı dedi bende dedim bana bir şey kalmamış
o da aşçının kimiin gelip gelmediğini kontrol etmesi lazımdı sana yollasaydı yukarı dedi
bende hasta yatırırken onla uğraşamadım dedim sonuçta takibi onlar yapıyor
neyse ben uyarırım daha dikkatli olsunlar diye dedi bende tamam dedim
öyle işte ayyy ne yazmışım be :KK1::KK1:

Ekmek yedim diyince içim sizladi.. benım küçük kızım yenidogan sarılığı olmustu 3 gece hastanede kaldık. Bigün sabah kahvaltisi gelmeden öyle acikmistim ki ketilda çay yapıp ekmeği çaya banip yemistim..those were days. ..

Afiyet olsun, insallah yarinda ac tutmazsin. :KK56:

inşallah canımın içi sağolasın :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Afiyet olsun, sen bu ramazanda kesin zayıflayacaksın. Ben annem sağolsun kilo alacağım galiba. Geçen yıl Giresundalardı, ben de kendime göre birşeyler yapıyordum, bazen ton balığı yiyordum. Kilo vermiştim o zaman, tek başına da çok yiyemiyor insan. Hareket olarakta sadece tibetlerimi yapıyordum. :KK1:

ay hadi inşallah ^_^
sen almazsın tatlım metabolizman tam gaz çalışıyor ^_^ benimki de inşallah tetiklenir de hem şu 300 - 500 gr dan kurtulurum ^_^ gitsin kilolar :KK70:

Azerbaycanda yaşamaktan daha kötüsü azerbaycanda İtalyan olarak yaşamak. . Alt komsumla tanıştım dertlestik onun durum benden beter.. kimse ingilizce bilmiyor o azerbaycan dili bilmiyor dolayısıyla çok sıkılıyor. Davet ettim istediğin zaman gel die . 3 yaşında kızı var bide

Ekmek yedim diyince içim sizladi.. benım küçük kızım yenidogan sarılığı olmustu 3 gece hastanede kaldık. Bigün sabah kahvaltisi gelmeden öyle acikmistim ki ketilda çay yapıp ekmeği çaya banip yemistim..those were days. ..

oy yavrum benim hatırlıyorum o günleri, nagihan'ın oğlu da olmuştu diye anlatmıştım sana uzun uzun. allah esirgesin bebeleri :nazar:

Bende dün sahurda 10 dk six pack yaptım . Yine yapıcam sanırım. Vucudum çok hamlamis 1 aydan fazladır yapmıyorum ki o hareketleri artık yapmıyordum hafif geliyordu ne günlere kaldik

X