Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Eline emegine saglik, yine yikiliyo walla

Kedicim müthiş bir liste olmuş emeğine saglik

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Aminnn canım benim.. kliman iyi olmuş Allah razı olsun eşinden.. ankarada sıcak olunca iyi oluyor.. bende bgün çok bunaldim işyerinde olan klimayıda açmıyolar üşütürlermiş.. söyleyince anca açıyolar elim ayagım yanıyor resmen seni düşünemuyorum hamile halinle... serin serin yaparsın artık ama önce dinlen bi güzel kendinize gelin minik kuşla
Jillin bu killer ı mahvetti ya beni kesin yapmalısın zaten doğumden sonra göbek filan kalmaz hiç gülerken bile karnımın etleri.ağrıyor bakalım sonuç nasıl olacak

Ablaaaaaa nasıl sabır var sende yaaa valla ben olsam çoktannnn.girmiştim birine inan şubede bugün müşteriyle konuşurken bile azıcık fazla anlatsam takatim kalmadı sen nasıl baaşettin ki

ellerine sağlıkkkk

Kalkayımda yatmadan sporumu yapayım yarına misafirim de var bakalım gldiğimden beri mutfaktan çıkamadım... ya bu.arada ben bişi sorucam fikrinizi alayım bilen varsa bizim oralarda meyan kökü vardır iki gündür onu içiyorum ssğuk soğuk hoşuma gidiyor.. yasak değildir demi şeker filan yok... kök bez toraya konuluyor suda bekletiliyor.. sonrada buz aatılıyor içine o kadar kendiliğinden hafif tatlı

Sağlıklı yaşıyoruz da meyveleri suda bekletip buzdolabında, kaynatmadan içebilirsiniz diyorlardı. Bu da içilir herhalde. :44:

Ellerine sağlık kardeşinin iyi yapmışsın yediğine çünkü biraz daha bişiler yemesen eriyip biteceksin iyice... doğum günün kutlu olsun tekrar.. Rabbim gönlünün muradını versin

Kiloyu bunlarla almayayım ama. Midem kötü oldu 2. çok fazla geldi.

Kiloyu bunlarla almayayım ama. Midem kötü oldu 2. çok fazla geldi.

Uzun süredir yemeyipte yiyince mide yanıyor resmen... ufaklığın pastasından yediğim zaman kötü olmuştum yyanmıştı midem... önceleri nasılda yerdim bana mısın demezdi

Eee daha ne olsun. Ben hiç bilmiyorum nasıl birşey. Ben sporumu yaptım bitti. Sen hala başlamadın mı?

Adanada satarlardı sokakta haşlama diye küçükken ben... sıcak memleketlerde çok içerler urfa tarfında filan harareti alırmış...ufakken sevmezdim pek tadı toprağımsı gelirdi ama büyüyünce başta şifa olsun diye içiyorum azda olsa

Uzun süredir yemeyipte yiyince mide yanıyor resmen... ufaklığın pastasından yediğim zaman kötü olmuştum yyanmıştı midem... önceleri nasılda yerdim bana mısın demezdi
Bende yediğimde böyle yanmazdı ama çok fazlada yiyemezdim tatlıyı, tuzluya daha düşkündüm.

Yaptım şimdi bitti birazdan yatacam... 32 dk jill karnımın etleri yanıyor
Benim 50 dkdan fazla sürüyor.

Eline sağlık kedicim liste yine çok güzel olmuş. .kek çok sevimli görünüyor. Afiyet olsun
Teşekkür ederim.
Hepinizi öptüm iyi geceler...

İyi geceler, bende yavaş yavaş uyumaya hazırlanayım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…