Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Boşver tatlım kafana takma, bi de benden sana tavsiye insanlara diyetteyim deme bişey ikram ettiklerinde teşekkür ederim diyip geri çevir niye falan derlerse de midem bu ara hassas dersin olur biter,

İnsanlar diyet yapan kişilerin işlerine çomak sokmayı çok seviyor neden anlamıyorum, hmm diyette misin? kaç kilo verdin? nasıl besleniyosun? bak öyle değil yanlış yapıyosun doğrusu bu bilmemne diye bi an da diyetisyen kesiliverirler başına hepimiz yaşıyoruz.

Boşver kafana takma sen Karatay Hocaya güven kimseyi duyma

ay onu yapamıyorum işte söylüyorum diyet yaptığımı. bir de kitaplar hep ofisteydi. çekmeceme kaldırdım artık. çok meraklı herkes ne yediğime zaten bu ara :)))) ay ben hiç kimsenin ne yediğini ne içtiğini ne merak ederim ne de sorarım..normalde ofise kahvaltı getirmiyordum son hafta getirdim. ben yediklerimden mutluyum ama herkes bir çomak sokuyor işte. Kesinlikle Karatay'a güveniyorum... iyi ki bu yoldayım...varsın olsun geç olsun önemli olan sağlık.

Teşekkür ederim canim inşallah bende bebekten sonra kazasını yapacağım. .

Dediğin gibi sağlık her şeyden önemli ve sen karatayla sağlıklı beslenerek idealine ulasacaksin..inan sevdiğimiz insanlar en çok bizi kiskanan kişiler. .benim tecrübem bu yönde oldu..sen şu an kilo vermeye baslamasanda bi yolda bi adım attin ve kilo vereceksin belki bu düşünce bile yetmistir arkadaşına belkide benim Hüsnü kuruntum:)) bilemem artık sonuçta tanimadan yorum yapıyorum ama kilo sana yakışıyor diyorsa ve yeme dikkat et de diyorsa bence çok dikkate alma dusuncelerini he he de geç bildiğini yap:)

inşallah abla ya ama hiç beslenemiyorum canım bişe istemiyor iftar sahur toplasan bir öğün etmez
Ramazanin ilk gunlerinde banada hep olurdu iştahsızlık ve halsizlik vücut yeni duzene alışınca iştahla yersiniz çıtır karataycilar:)

Teoson Nazlı kelebegim (böyle hitap etmek geldi içimden )belki de hiç nazli bi yapin yok bilemiyorum.o gün çok moralsizdin şimdi iyisin degil mi?

gül abla seni rüyamda gördüm beyaz ince bi tulbent ortmussun benim eve gelmissin oturuyoruz uzun uzun. .ramazan geldi diye örttüm diyorsun . annemin dizleri çok ağrıyor senin satışını yaptigin kremden getiriyorsun bize.ben nasıl mahçup oluyorum falan..bilinç altı işte bu ara anneme o kremden almayi düşünüyorum ondan gördüm heralde :))

Canım maşallah sende ben gibi birden acildin kilo verme konusunda.bende bi hafta 1.5 kg vermistim sonrasinda heep verdim:)
Hasret ve aşk acısı nelere kaadir:)) duamdasin allah kavustursun

Canim allah kabul etsin oruclarinizi maşallah hep sıfır kacamak hep jill killer abs daha ne olsun:) bende yapcam hatunun o videosunu doğumdan sonra anca o paklar:)
Biraz iyileseyim bende kv ve annemler falan iftara alacağım. Bu gün kocam dayanamadi halime klima aldi mutfağa artık serin serin yapacagim inşallah yemekleri..bati cephe ve en üst kat birde evin önü açık olunca nefes alamıyorum ..
Sanada bi koccaman maşallah canim ne azim ne kararlilik böyle. .daha önce nazeye de yazdim..bende sonradan açıldım sende de öyle olacak besbelli. Sağlıkla gitsin kilolar..bu gün oglum çok yalvardi çilek reçeli yaptim ona tadina baktim nasıl yoğun geldi tadı dondurma desen en sevdigim tatlıdır yiyemiyorum bu sene karatay'a bagliyorum bu durumu..Umarım devamli olur birde omega 3 kullanıyorum sanirim ondan. Gebelikten önce kullanmıyordum...tatli konusunda zorlanıyordum

Allah gonlundekini hayırlı kılsın canim ve hayirlisiyla kalin insallah burada:) okur okumaz sesli bi şekilde yaptim bu duayı:)

çok hoşuma gitti ama keşke nazlı olabilsem hayatımda bukadar olumsuzluk varken nasıl kafayı yemediğime kendim bile şaşıyorum ama şükür iiyim şuan bazan patlama yaşıyorum sonra duruluyorum .arada patlamalar olmasa kafayı yememek içten değil canım benim sorduğun için sağol.
Sende yavaş yavaş düzeliyorsun sanırım şuan ilaçların etkisiyle sersemliğim var demiştin sanırım yanlış hatırlamadıysam.ağır iş yapayım deme kendini yorma

Hey allahim yaa ne insanlar var, kendi ekmegi birakmis, sen ye istiyo yani.
Bence de sen diyette oldugunu soyleme bundan sonra kimseye, kitaplarini falan gotur evine.
Soranlarada biraktim dersin. Ikramlari reddedersin, midem almiyo bu ara falan diye bahaneler uydurursun.

Kendine cok iyi bak, dinlen imkan buldukca, yardim istemekten cekinme. Hayirlisiyla bebegini al kucagina.
O zaman sirayla killer abs, 6 week 6 pack, insanity falan yapariz beraber.
Kliman hayirli olsun, mutfaga lazim gercekten.
Bu arada evinin planjna bayildim. Bende hep en ust kat ve onu acik isterim. Bizim daha evimiz yok,
Insallah bize de kismet olur

Bize 40 dk kaldi canikolarim.
Yemegim hazir, sadece cacik yapicam.
Sonrada once bidaha kiloma bakim bari
Cok opuldunuz

Aynisini bana dediler yüzün çöktü Çirkinlestin diye. Ama pes etmedim çünkü mutluyum vede gayet guzelim😄 sonra aynı kız bana dediki sana çok kiziodum diyet yapiosun diye ama harika oldun..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

inşallah abla ya ama hiç beslenemiyorum canım bişe istemiyor iftar sahur toplasan bir öğün etmez

Vitamin alsaydin keşke. Sonra takatten dusmeyesin

Ben çok çok dua ettim. Amin de dedim. Rabbim kabul etsin ^_^

inşallah gelişiniz güzel olurda dönüşünüz olmaz Beddua gibi oldu

Ben de dua ederken aynen böyle dedim. sonra da beddua olarak değil Allah'ım, niyetimi biliyorsun diye açıklama yaptım tövbe yarabbim sanki bilmiyor

Kızlar saolun Allah kabul etsin dualarınizi. Koptum okurken😄😄

Süper gidiosun canim maşallah

Ben öyle dedim rahatladım. Artık kasmiyorum diyorum ama gece gezmesinde bu saatten sonra yemiyorum ama çay icerim diyip gecistiriyorum

Progesteron çok fena yapio insanı. Bende bulantı da yapiodu Allah yardimcin olsun kolaylik versin

İyi akşamlar güzellerrrr oruç tutanların orucunu rabbim kabul etsin inşşşş

merhaba canım nasılsın, epeydir görüşmemiştik

Merhaba Gülcümmm iyiyim bitanem şükür sen nasılsınnn fırsat buldukça gelmeye çalışıyorum fakat yetişemiyorum

Muz ve sütü deneyeceğim o zaman. Teşekkür ederim. <3

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

hem pratik hem sağlıklı

dur bakalım bitanemmm hedefe ulaşmadan elimizden kurtulamazsın kolay kolayyy

ya nasıl hesaplanıyodu yüzde

geçen haftaki kilon - bu haftaki kilon =fark
fark x 100 /geçen haftaki kilon =kilo yüzden cnmm

hiç sinir olma cnm benimmm malesef önyargılı kişiler çok fazla sen kendinden memnunsan aynenn böyle yapacaksın gül geç diyenlere allah kabul etsin orucunu

Son düzenleme:
Progesteron çok fena yapio insanı. Bende bulantı da yapiodu Allah yardimcin olsun kolaylik versin

Mydenizzz e yazmıştım &#128516; hatlar karisti

çok şükür bugün ki özel işimi de yüüzümün akıyla hallettim

oğlum kasımda askere gidecek bu demektir ki 5 ay daha evde oturacak, yurtdışı olmayınca tecilini bozdurttum bir an önce gitsin evde oturmasın diye,
el yazısı ile bir dilekçe yazıp göndermesi lazım perşembe sabah 10 da aps ye verdi cumaya gider demişler bize cumaya lazımdı, bi tane askeriye ye bi tanede bana gönder dedim, diğeri gelmezse bana gelen önce gelirse onu veririim diye....kargo olmaz dediler,,,,aps ye verdi vermez olaydı cuma bizim elimizde olması lazımken saat 4 te ankara ya yeni gelmiş, cumartesi bana geleni dağıtıma vermişler diğeri daha torbada o aşamaya gelene kadar 9 torba dan geçmiş yuh artık 30 saatte İstanbul dan gelmiş hala torbada..,,,
dün ptt müşteri hiz. ile konuştum gerekli telleri aldım bu sabah erkenden ptt dekilerle konuşup halledeyım diye,,,,
sabah orada çalışan bir arkadaşımı aradım evrak tek diye bekletiyorlarmış bunun neresi acele posta servisi bence ağır posta servisi her aradığımada aynısını söyledim susuyorlar....arkadaşımın ısrarıyla 11 de göndermişler 2 de ellerinde olur demişler,,,11 de bana gelen geldi....saat 2 oldu aradım gelmemiş, tekrar arkadaşımı aradım hastanedeydi torunu lösemi allah şifa versin açamadı,,,elimdeki nolardan yetkilileri aradım sinir olmuş vaziyette direk daldım açana bune böyle bugün askeriyede olması gereken posta hala ortada yok 5 gün oldu iyiki acele postaya verdik ben sayıyorum karşımdaki bizm sucumuz yok istanbul dan kaynaklanıyor diyor, sorun aps nin adı üstünde aceleyse acele gelecek benim evrakım bugün askeriyeye ulaşacak ulaşmazsa oğlum 4 ay daha evde oturacak dedim, o bana halktan birisiymişim gibi sert ne yapalım havasında konuşmaya başladı ben bu işi deşelersem hepiniz zarar görürsünüz dedim hemen adınız ne ne iş yapıyorsunuz dedi, söyledim kalkanlar indi hemen araştırayaım dedi 10 58 de çıkmış torbaya konmuş diğer şubeye gitmiş telini vereyim dedi,yinemi torba bu torbalar yüzünden oğlumun askerliği torbaya girecek deedim.....neyse verdiği yeri aradım orada yok tekrar eski yere döndüm bizden çıktı diyor tekrar diğer yeri ara patlamak üzereyim hala ortada yok ,,,en sonunda müdürlerini aradım kendimi tanıttım derdimi anlattım bu evrak bugün askeriyeye ulaşmalı dedim , bize 4 te gelir yarın dağıtıma çıkar dedi yeter ya ne dağıtımmış bi türlü dağıtılamadı keşke oğlan gelseydi bundan iyiydi dedim,,,kadın ben size yardımcı olacağım evrakı takip edip gelince hemen göndereceğim dedi, teşekkür ettim kapattım ama bu Nasrettin hocanın göle maya çalması gibi gelirse ya gelmezse o riski alamam daha....
askeriyeyi aradım nerden evrak aldıklarını sordum elden almıyoruz dediler , hemen birini bulup nerden aldıklarını öğrendim izin alıp çıktım bana geleni götüreceğim....gittim 3.25 evrak alımı bitti dediler gelde çıldırma ........ben bu evrakı vermek zorundayım 5 gündür buraya gönderilen evrak ulaşamadı bana yardımcı olun mutlaka bugun vermem lazım dedim oradaki çocuk ben bişey yapamam şu telden evrakı arayın ikna ederseniz belki alırlar dedi,,,,,aradım önce nerden geldiğimi sonra ünvanımı sonra derdimi anlattım bizim işimiz bu gelip alırım dedi, geldi aldı evrakı hemen girişi yaparsanız memnun olurum dedim....sağolsun yardımcı oldular hallettim ama bende benlikten çıktım .....

işim bitince metroya ineyim diye düşündüm 10 dkk geri yürümem lazım aman ya geri gidene kadar ileri git hem stresini at hem yürümüş ol dedim....o sıcakta eve kadar 45 dkk yürüdüm oruç oruç anca kendime geldim 5 günün stresini attım......

hadi bakalım ümitliyim senden
boşver takma kafana benim 1 seneyi geçti hala neler neler söylüyorlar,,,,ben bildiğimi okurum siz karışmayın sizin doğrunuz sizie benim doğrum bana diyorum........kedi ulaşamadığına mındar dermiş biz yeip içip aç kalmadan zayıflıyoruz onu çekemiyorlar....
sana da hayırlı ramazanlar canım

hayırdır diyelim hayırlı olsun rüyan canım...o krem gerçekten iyi sırf o krem için üye oldum bende oraya...pahalı ama faydalı ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…