Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

23une biletimizi aldik nasipse bayramda trdeyiz. birden cok heycanlandim. yine herzamanki gibi gelmek istemiycem biliyorum. kesin donus daha ayarlayamadik isleri toplarlayamadi ama patronuyla bikackez oda1 sene daha kalin daha kiz anaokuluna gidecek o okadar muhim degil gibi birseyler soyledi. ins biz trdeyken bir gelisme olurda bakuye donmeyiz. hepinizden ozel dua istiyorum bu durumla ilgili su mubarek gunlerde. okudugunuz anda dua edin ne olur hayirlisiyla donsunler bu yaz diye:)) oruclunun duasi geri cevrilmez

Ben çok çok dua ettim. Amin de dedim. Rabbim kabul etsin ^_^

23une biletimizi aldik nasipse bayramda trdeyiz. Birden cok heycanlandim. Yine herzamanki gibi gelmek istemiycem biliyorum. Kesin donus daha ayarlayamadik isleri toplarlayamadi ama patronuyla bikackez oda1 sene daha kalin daha kiz anaokuluna gidecek o okadar muhim degil gibi birseyler soyledi. Ins biz trdeyken bir gelisme olurda bakuye donmeyiz. Hepinizden ozel dua istiyorum bu durumla ilgili su mubarek gunlerde. Okudugunuz anda dua edin ne olur hayirlisiyla donsunler bu yaz diye:)) oruclunun duasi geri cevrilmez

inşallah gelişiniz güzel olurda dönüşünüz olmaz:KK1: Beddua gibi oldu :KK1::KK1:

bildirim
BAŞLANGIÇ:10 şubat 2014
başlangıç :87
geçen hafta :75
bu hafta :74.5
fark :-500GR
toplam fark :-12.5
ilk hedef :75
ikinci hedef :60-65
boy :1.68
spor YÜRÜYÜŞ
% :-0.66

BEN DÜNKÜ YAZILANI GÖRMEMİŞTİM SABAH TARTILDIM VE RAKAM BUYDU

kilo almak çok kolay vermek çok zor ,,,,ben 1 yıldır kaçamak yapmadığım halde 5 ay gram bile verememiştim ne stresli aylar geçirdim, 5 ay dile kolay gram gitmedi sizler hemen kglar gitsin istiyorsunuz sabırlı olacaksınız, kaçamak kaçamağı doğurur,,beyne format atmadan bu iş olmaz aklınız tatlıda olursa heran kaçamak yaparsınız.....

:KK9::KK9::nazar:

tartıyı değil evde seni kaçamağa sürükleyen yiyecekleri at bence:KK34:

o kadarcık ağırlık reglidendir...

Haklısın gülcüm bu gun spora da başlıyorum haftaya gitmiş olcak bu fazlalıklar söz :KK14::KK4:

Mrb canlar... kaç gündür gelemedim..cumartesi evle ugraştım gündüz biraz ,akşamada k vlidemlerde davetteydk....pazara ben çağıraym dadm eşimn ailesini iftara koştumacam çoktu...
Ramazan gayet ğüzel gidiyor çok şükür sıkıntısız... acıkmıyorum sahrda gayet güzel karatay kahvaltımı yapıyorum:KK56: iftarda da şimdilik kaçamak yok pide bile yemedim... ayrıca sporumuda yapıyorum.. jill killer abs :KK52::KK52: felç olmuyorum desem yalan olur:KK52::KK52:
100 Gr eksideydim ama akşam gidince tekrar tartılıp öyle bildirim yapayım bari belki daha az çıkarım:KK52::KK52:

bildirim
BAŞLANGIÇ:10 şubat 2014
başlangıç :87
geçen hafta :75
bu hafta :74.5
fark :-500GR
toplam fark :-12.5
ilk hedef :75
ikinci hedef :60-65
boy :1.68
spor YÜRÜYÜŞ
% :-0.66

BEN DÜNKÜ YAZILANI GÖRMEMİŞTİM SABAH TARTILDIM VE RAKAM BUYDU

ooooo o zaman daha fazla kg vermişsindir....ben sabahla iftar arası 1000 gram farkettim,,,dün iftar öncesi 63.300 düm bu sabah 64.400....sen iftar öncesi de tartıl

mrb canlar... Kaç gündür gelemedim..cumartesi evle ugraştım gündüz biraz ,akşamada k vlidemlerde davetteydk....pazara ben çağıraym dadm eşimn ailesini iftara koştumacam çoktu...
Ramazan gayet ğüzel gidiyor çok şükür sıkıntısız... Acıkmıyorum sahrda gayet güzel karatay kahvaltımı yapıyorum:KK56: Iftarda da şimdilik kaçamak yok pide bile yemedim... Ayrıca sporumuda yapıyorum.. Jill killer abs :KK52::KK52: Felç olmuyorum desem yalan olur:KK52::KK52:
100 gr eksideydim ama akşam gidince tekrar tartılıp öyle bildirim yapayım bari belki daha az çıkarım:KK52::KK52:

negüzel afiyet olsun ramazan kaçamaksız gidiyor o halde.jiili yi ben denemedim ama yapamam heralde ramazanda

günaydın hanımlar YENİ BİLDİRİMİM BUDUR BUNU DİKKATE ALIN LÜTFEN
Rumuz: CiseNaz
Başlangıç tarihi: 27.01.2014
Başlangıç kilosu: 81
Geçen Hafta:75.00
Bu hafta: 74.900
Fark: -100 GR
Beden : 40
Boy : 1,65
Yaptığım spor : Yürüyüş
İlk hedef :75
Asıl hedef :70

Yüzdeni de eklermisin lütfen.

ooooo o zaman daha fazla kg vermişsindir....ben sabahla iftar arası 1000 gram farkettim,,,dün iftar öncesi 63.300 düm bu sabah 64.400....sen iftar öncesi de tartıl

inşallah abla ya ama hiç beslenemiyorum canım bişe istemiyor iftar sahur toplasan bir öğün etmez

Bildirimmmmm....

Başlangıç kilosu: 65
Geçen hafta: 61.500
Bu hafta: 59.900
fark: 1,600
toplam fark: 5.100
beden: 40 / üst beden M.. ama emin değilim. bakmadım ne zamandır.
spor: yapamadım hiç
Boy: 1.56
hedef: ilk hedef 60 :21:... sonra 55
yüzde: -2,60

Geçen hafta regl haftamdı, ondan gitti bu kadar galiba..

Bildirimmmmm....

Başlangıç kilosu: 65
Geçen hafta: 61.500
Bu hafta: 59.900
fark: 1,600
toplam fark: 5.100
beden: 40 / üst beden M.. ama emin değilim. bakmadım ne zamandır.
spor: yapamadım hiç
Boy: 1.56
hedef: ilk hedef 60 :21:... sonra 55
yüzde: -2,60

Geçen hafta regl haftamdı, ondan gitti bu kadar galiba..

vaysss tebrikler ^_^

sevdicekten ayrı kalmanın hüznünden vermişsindir sen bu kg yi :KK52::KK52::KK52:

vaysss tebrikler ^_^

sevdicekten ayrı kalmanın hüznünden vermişsindir sen bu kg yi :KK52::KK52::KK52:
Sağol bebeğiimmm...
Bilmiyorumm canım, olabilir.. Ama dün geceden beri sinir küpüyüm yaaa... Galiba huzur haram bana... Bi haber aldım ve renkten renge girdim resmen.

Sağol bebeğiimmm...
Bilmiyorumm canım, olabilir.. Ama dün geceden beri sinir küpüyüm yaaa... Galiba huzur haram bana... Bi haber aldım ve renkten renge girdim resmen.

hayrolsun canım noldu? istersen buradan istersen de face den yaz. ama yaz merak ettim bak.

X