Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

günaydın hanımlar bu sabah 400 gr fazla çıktım sahurda yediğim içinmi acaba ramazan boyu verdiğimizi nası anlıcaski böle yaa offf

Rumuz: CiseNaz
Başlangıç tarihi: 27.01.2014
Başlangıç kilosu: 81
Geçen Hafta:75.00
Bu hafta: 75.400
Fark: +400 GR
Beden : 40
Boy : 1,65
Yaptığım spor : Yürüyüş
İlk hedef :75
Asıl hedef :70

günaydın canım

sabah tartıldıysan yanlış olmuş,,,iftar öncesi tartılacaksınız doğru kg odur vucuttaki fazlalıklar gitmiş olduğu için

günaydın canım

doğru kg iftara yakın olandır

bundan sonra herkes pazar iftar öncesi tartılsın, pazartesi sabahtan kg bildirmeye başlasınlar

waaww resim çok hoş abla..sana da günaydın güzel ablam..
cisenaz iftara 5 dakıka varken tartıl canım..hem o gramlar gıtmış olur sende doğru kılonu görebilirsin..

sağol kedicik...valla daha ıyı oldu böyle..

Günaydın kızlarcım valla moralim sıfır haftasonu evde oturmanın ve tatlı krizlerinin verdiği 2 kiloyla karşınızdayım ama sabah bayaa bi şiştim akşam bi daha bakıcam bu hafta beni saymayın kendimi biyerlere sokmamak için zor duruyorum şuan

Ama bırakmıcam bu hafta full spor ve kaçamaksız geçirmeye yeminliyim sabah kkk yaptım 2kayısı yumurtayla cumaya o 2 kilo gitmezse ben giderim

Son düzenleme:

Sen yine 400gr ben 2kg fazla çıktım kendimi binalardan atmak istiyorum

Herkese Günaydın; enerji sıfır :) sadece yatmak istiyorum..

BAŞLANGIÇ TARİHİ 28 Mayıs 2014
Rumuz: kitara_84
başlangıç KG: 78.6
geçen hafta : 75.4
bu hafta : 75.4
fark : 0
toplam fark : 3.2 kg
ilk hedef : 68 kg ( 1 ağustos ) zor gibi ama zorlayacağım. çünkü tatile gitcem
ikinci hedef : 58 kg ( zaman yok :))
boy : 1.58
yüzde: % 0
spor : 5 gün boyunca 1-1,5 saat arası hafif tempoda yürüyüş. h.sonu spor yapamadım maalesef.

günaydın hanımlar YENİ BİLDİRİMİM BUDUR BUNU DİKKATE ALIN LÜTFEN
Rumuz: CiseNaz
Başlangıç tarihi: 27.01.2014
Başlangıç kilosu: 81
Geçen Hafta:75.00
Bu hafta: 74.900
Fark: -100 GR
Beden : 40
Boy : 1,65
Yaptığım spor : Yürüyüş
İlk hedef :75
Asıl hedef :70

günaydın, iyi haftalar.
kızlar ben gözümü açamıyorum

Rumuz: mengmeng
Başlangıç tarihi:04/05/2014
Başlangıç kg: 69,7 (ilk hafta 1 kg almıştım. 70,7 kg)
Geçen hafta: 68,3
Bu hafta: 68,0
Fark: -300
Toplam fark: -1,700 (ilk haftaki aldığım kiloyu da verdiğimi sayarsak 2,7 kg)
Beden: 38
Spor: yürüyüş (Min. 10000 adım) ya da Leslie 3 mile & Jillian 30 days shred
Boy: 1.59
İlk Hedef: 58
Nihai hedef: 50
Yüzdesi: 0,439 (-)

kaçamak yapan arkadaşlara sesleniyorum. tek bir kaçamağım yok, ciddi de spor yapıyorum. fakat görüyorsunuz buna rağmen verilen kg 300 gr.
kaçamak yaparken bunu düşünün. verirken gram gram, alırken kg olarak dönüyor. hedefe giderken bir ileri bir geri mehter takımı gibi ilerlemenin manası yok.

herkese iyi haftalar.

adet döneminmi yaklaştı canım öyleyse 1 kilosunu öyle düşün, akşamda fazla kaçırmışsan yemeği sıvıda bol aldıysan wc yede çıkmadıysan muhtemel ondandır tatlım üzülme

Reglimi dün oldum bide tuzlu yedim haklısın yarın tekrar bakıcam umarım düşer o tartı yoksa fırlatıp atarım

Bu hafta ben de sporumla ve kaçamaksız bi haftayla sana katılıyorum canım şuan 66 görünüyorum ama regliden 1 kilosu gider muhtemelen onu saymasak 65, haftaya bakıcaz sonuçlara şuan moralim bozuk olsa da yılmıcam

Rumuz: babymom
Başlangıç tarihi:17/02/2014
Başlangıç kg:62.6
Geçen hafta:53.1
Bu hafta:53.3
Fark:+200
Toplam fark:9.3
Beden:36
Spor: yok
Boy:1.65
hedef: 52
yuzde :+0.37

reglimin 3.gunundeyim. ondanda olabilir yedigim meyvelerden de olabilir. sassy suya basladim tekrar.. oruca baslayincada iftardan sahura icicem nasipse.. kafama tencereleri cakarken yavas olun :))

Son düzenleme:
oruc ttanlar pazar iftar oncesi tartilacak yazmisti dun gulabla.. en iyisi pazar iftar oncesi tartilip pazartesi Sabah bildirim yapmak

kilo almak çok kolay vermek çok zor ,,,,ben 1 yıldır kaçamak yapmadığım halde 5 ay gram bile verememiştim ne stresli aylar geçirdim, 5 ay dile kolay gram gitmedi sizler hemen kglar gitsin istiyorsunuz sabırlı olacaksınız, kaçamak kaçamağı doğurur,,beyne format atmadan bu iş olmaz aklınız tatlıda olursa heran kaçamak yaparsınız.....

Reglimi dün oldum bide tuzlu yedim haklısın yarın tekrar bakıcam umarım düşer o tartı yoksa fırlatıp atarım
tartıyı değil evde seni kaçamağa sürükleyen yiyecekleri at bence

o kadarcık ağırlık reglidendir...

23une biletimizi aldik nasipse bayramda trdeyiz. birden cok heycanlandim. yine herzamanki gibi gelmek istemiycem biliyorum. kesin donus daha ayarlayamadik isleri toplarlayamadi ama patronuyla bikackez oda1 sene daha kalin daha kiz anaokuluna gidecek o okadar muhim degil gibi birseyler soyledi. ins biz trdeyken bir gelisme olurda bakuye donmeyiz. hepinizden ozel dua istiyorum bu durumla ilgili su mubarek gunlerde. okudugunuz anda dua edin ne olur hayirlisiyla donsunler bu yaz diye:)) oruclunun duasi geri cevrilmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…