Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Sekerkız tesekkurler ellerıne saglık.

Eklentiler

• $a39..jpg
    35,7 KB · Görüntüleme: 31

Alinazik de guzel oluyor.
İskender ekmeksiz olunca doyurmuyor beni.onden corba iciyorum bir de:)ama sen doyarsin eminim
Simdiden afiyet olsun

Alinazik de guzel oluyor.
İskender ekmeksiz olunca doyurmuyor beni.onden corba iciyorum bir de:)ama sen doyarsin eminim
Simdiden afiyet olsun
ay evet alınazıkte olur agzım sulandı valla bugun 3 te yedım bıdaha sabah 10 da nasıpse.tabı bunca saat nası ac durcaksam

ben olsam tanımazdım ünideki ev arkadaşım 20 kilo vermişti şoka girmiştim görünce dikkat et
Afiyet olsun canım, ben de şimdi mantarlı omlet yapacağım, ne kopyacıyım di mi
afiyett bal şeker olsun yemek için hepimize fikir lazım bildirimler iyi oluyor o yüzden
ayrıllll karatay çıtırları topiği aç ve bizi bekle hep burada olmayalımm

Aslında elbiseye pek cesaret edemedim o heyecanla nasıl otururum emin olamıyorum.
Saçmalama ihtimalim de çok büyük.
Ama basenlerimi de kapatmam lazım gömlek hırka falan mı giysem hırka uzun olsa acaba ..
canım şık koyu renk bir tunik opak tayt ve dize kadar çizme süper olur ten rengini ve saç rengini bilmiyorum ama haki ya da antrasit her tene mükemmel oluyor siyah giyme taytla takım gibi olur basen dediğin için tunik önerdim triko tarzı kalçayı sarmayan elbise tarzındakiler süper kusur kapatıyor aklında olsun

Çok güzel canlandırdım renkleri çok hoşuma gitti cidden ..
Saçım zaten düz ama düz kalsın değil mi ?
Tost falan da yapabilirim aslında ?
Yüzüne gidiyorsa eğer kesinlikle iri dalga maşa yap ya da ince ince al maşa bitince başını bir kere aşağı yukarı salla ama evden çıkmadan 1 2 saat önce saçını bitirki çıktığında doğal dursun
offf kaju serbest mi diye atlayacaktım ama sustum
bu arada mantar iyidir afiyet olsun
Süper fikir ayranı götürmek hiç aklıma gelmemişti

ceyliiin bende istiyorummm

teşekkürler eline sağlık

masalcım o gun yada bırgun oncesınden kuaforde sacına bakım yaptır bence.canlı ve bakımlı gorunsun.hatta kırıklarını bıle aldırabılırsın masalım.

Saçlarımı ayın uygun olduğu zamanlarda kestiriyorum papadiyacım.
15 gün önce falan kırıklar gitti.
Bakım iyi fikir hatta cildime falan da daha da dikkat edeyim.
Heyecandan stresten sivilce de çıkar şimdi.

Bir tanımasın var ya burnundan getiririmm

Gamzecim tayt giymemden hoşlanmıyor bizimki o yüzden ne yazık ki tayt olmaz.
Aslında çok kibar hoş dururdu ama ..

selam kızlar.........
sabah:1 yumurtadan kaşarlı omlet
5 zeytin
öğlen:3-4 kaşık patates salatası(arkadaşa gittim)
1 küçük kremalı kek
akşam:alinazik(közlenmiş patlıcan-yoğurt -kıymalı sos)
3-4 kaşık makarna

Maşa yüzüme güzel duruyor durmasına da yarım saatte düzeliyor kuaför yaptığında bile.
Çok ince ve dümdüz saçlarım.
Acaba nasıl durdurabilirim ki saçlarımı öyle ..

Birinciyimmmm yuppiiiiiii :78:

Dermişim ama ilk haftalar birinci olmak marifet degil sonraki haftalara bakacağız.:44:

Ellerine sağlık şekerkız :)

Son düzenleme:
loxi ne yaptın sen şimdi nerden bulacağım ali naziği gece rüyama girer
Ay ne bilem yaa,bugum yiycek zannettim.teeee yarin yiyecegi yemegin hayallerini kuruyormus papadis megersem:)

Ahan da biri yemis alinazik:)))))

Afiyet ola gardas,kolay geleee:))))))

Gayet güzel olmuştur bencee ..
Afiyet olsunn.

sağol canım.bu arada senin şu kıyafet olayını yeni görebildim.
canım beniim de naçizane tavsiyelerim olacak.kendini rahat edebileceğin mevsime uygun bir kıyafet seç.sade olmanda fayda var.onun dışında herşeyi akışına bırak.heyecanını anlıyorum ben de inanılmaz heyecanlanmıştım.şöyle düşün erkek arkadaşının ailesi de heyecanlıdır aynı duyguları paylaşıyorsunuz yani.ilk 5 dk dan sonra zaman su gibi akıyor umarım çok iiyi geçer...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…