Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Kızlar yarın sabah İstanbulda olucam.Akşama kadar seminer vs.. işim var ama pazar günü belki görüşme imkanımız olur İstanbullularla,görüşmek isteyen varsa tabi.Pazar günü pendik te bir arkadaşımda kalacağız,nereye gezmeye gideriz bilmiyorum.var mı yakın olan ?

Arkadaslar bildirimi ozelden mi gonderecegim?

Rumuz: Hayattanazicik
Başlangıç tarihi:08/12/2011
Başlangıç kg:67.7
Geçen hafta: 65.4
Bu hafta:63.7
Fark:1.7
Toplam fark:4
Beden:40
Spor:Leslie ile 2 mil
Boy:1.63
Yas:31

Sabah: Karatay kahvaltisi

tatlım karatayla yaparsın bence 60 ın altı kolay görünüyor önemli olan sonrası sonra yavaş yavaş gitmeye başlıyor ama 5 li kiloları gördükten sonra vazgeçmek için deli olmak lazım

kızlar cmt akşamı dışarıda olucaz hafta sonları boğazıma hakim olamamktan korkmuyorum ama sekizden sonra birşey yememe olayına uymam zor en azından sadece cmt akşamı için zor bende şöyle yapmaya karar verdim cmt mezeli rakılı biryerde olucaz arkadaşlarımla eğlendiğim vakit benim için çok değerli ve bunda kısıtlama yapmak istemiyorum kaçta buluşulur bilmiyorum ama yaklaşık 21:00 gibi yemek başlar ben hafif zeytinyağlı mezelerden tercih edicem o kadar çok sağlıklı seçenek var ki afiyetle hepsinden azar azar tabağıma alıcam zararsız olanlardan ve yanına 2 kadeh rakımı yavaş yavaş içicem 2 kadehi geçmicem yanına şalgam suyu ve bol su tabiki ana yemek almıcam zaten genelde bizim grup mezeci ve salatacıdır bu konuda sıkıntım yok onlar alsa bile etkilenmem canım çekmez mezeler bol salata yeter bana ve rakıyı,ve geç yemek yemeyi telafi etmek için pazar sabahı hava nasıl olursa olsun en az 45 dk hızlı tempo yürücem eşim uyanmadan yürüyüşümü bitirip gelmiş olurum onunlada gün içinde hep dışarıda ve hareket halinde olacağım için cmt akşamı bence beni hiç etkilemeyecek diye düşünüyorum pazar günü menümde değişiklik olmayacağı için tek gecelik bu tarz sosyal yemekler diyetime zarar vermez diye düşünüyorum işte bölee kızlar

Bu ister istemez istemez hepimizin eninde sonunda yapacagi bir kacamak bende yilbasinda bu sekilde olacagim ama 5 mil yuruyup zarari biraz hafifletirim diye dusunuyorum. :)

Harika tebrik ederim. Canım bel ve karın olarak tam nereleri ölçüyorsun ben hep göbeğimin üstünü ölçüp ona bel diyorum ama sanırım farklı

Benim kocaman bir göbegim oldugu icin Göbegimin en fazla olan yerini ölcüyorum canim.
Bel ise yüksek bel ölcüyorum.
Insallah bir gün hepsi dümdüz olacak

Bende 24 kasımda aynı şekilde yapmıştım yılbaşıda öyle olacak canım ve kilo vermeme hiç etki yapmadı 3 duble rakımı içip paçanga bile yedim düşün yanii

Bu ister istemez istemez hepimizin eninde sonunda yapacagi bir kacamak bende yilbasinda bu sekilde olacagim ama 5 mil yuruyup zarari biraz hafifletirim diye dusunuyorum. :)

yani bencede bu kadar olur verilecek kilom çok şükür aman aman abartı değil olsa bile arada sosyal rahatlama anları olabilmeli yapılan tek kaçamak 2 tek rakı ve sekizden sonra yememe kuralının ihlali başka bir kaçamakta yok zaten onuda yürüyerek ve ertesi gün akşam çok hafif ve erken yiyerek telafi ederiz yeterki alkolü dozunda içelim yoksa ödem oluyor çok fena :) at atabilirsen

Son düzenleme:
askeskibir masal
bezgin_bekir
siyahmiyah
hayattan azıcık

kızlar liste için sizleri bekliyorummm

masal ızın ıstemıstı bır sure,yılbasına kadar lısteye gırmeyecektı

bezgın bekır ve sıyahmıyah 1 haftadır menü bildirimi de yapmadılar.hıc gırmedıler.sen lıstenı hazırla canım.
arkadaslar gelırse sonradan bız de eklerız.

yalnız zeynepfaz bu hafta lısteye gırecektı,o da bıldırım yapmadı sanırım?:44:

kahvaltım:
2 kayısı yumurtA
10 zeytın
yarım avuc peynır
turp domates
1 cay brd cevız fıstık badem
1 kuru ıncır
2 kuru kayısı
bitki çayı

ogle yemegı:

1 kase martar sote
yarım kase kıymalı kapuska
1 kase brokoli
1 kase yogurt
1 kuru ıncır
2 kuru kayısı

evet cnm yapmadı

evet ertesi gün günah çıkarma başlıyorrr
sorma hemde ne çıkarma totomdan soluyom resmen spor yaparken böyle zamanlarda tam gaz :) dilim dışarda kalıncaya kadar :))

ne kadar güzel şeyler yemişsin mis misss afiyet olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…